0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Bileklerim ve baş parmaklarim resmen tutmuyo kuaförüm 11 yıl çalıştım sonra bıraktım evlenince meslek hastalığı demiyo buna sinir sıkışması demişti bir Dr ama değilmiş yenilerde gittim biseyler çok ciddi enfeksiyon kapmış hareket ettiremiyorum bebeğim var tasiyamiyorum altını alırken çok zorlanıyorum fizik tedavi için gittim sadec e bileklik ve krem verdi onu takınca eller hareket edemiyo ama ben takmıyorum ki romatizma. Gibi bişey bu başka hangi bölüm bakar buna

12 Cevaplar

+1 oy
(961 puan) tarafından

Hayırlı akşamlar canım geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 

Hacamat ve sülük bilen birilerinden yardım alabilirsin 

Bence bi danış 

(961 puan) tarafından
Sülükten korkacak hiçbi şey yok sen fark etmezsin bile ama güvenilir bilen birine git ki sonrasında sıkıntı olmasın inşallah Rabbim şifa versin
(1,018 puan) tarafından
Açısından değilde sulugun kendisinden korkuyorum kuzum ben öyle hayvanlardan çok korkarım küçükken üzerine basmıştım aklıma geldikçe resmen kanim çekiliyo o yüzden Allah bin kere razı olsu
(961 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kardeşim inşallah korkunu yenersin ve denersin
(1,018 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah Allah razı olsun dert vermesin Rabbim sana
(961 puan) tarafından
Amin cümle Muhammed ümmetine inşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ortopediye gittinmi
(1,018 puan) tarafından
Yok. Ona gitmedim canim fizik tedavi beyin ve sinir cerrah a gittim ortapedi bakmiyomus
0 oy
(795 puan) tarafından
romatoloji bölümüne gittin mi canim sadece bu tarz hastaliklarla ilgileniyor 
(1,018 puan) tarafından
Hayır canım bilmiyorum onu Allah razı olsun hemen bakicam
(795 puan) tarafından
bak canim mutlaka cok gecmis olsun
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hemen bakicam artık yavruma bakamaz oldum kucak istiyo alamaz oldum çok kötü ya
(795 puan) tarafından
kiyamam cok zor biliyorum annem de teyzelerimde hep sinir sıkışması var ameliyat oldular mecbur cok gecmis olsun canim allah sifa versin inşallah
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun çok saol canım annenlerede çok geçmiş olsun sinir sikismasi değilmiş benim meğer senelerce yanlış bilmisim sinirlere bakıldı oda çok zor hatta en zoru oymuş öyle demişti sinirlere bakan hemşire iyikide yok tedavisi en acılı en zoru oymus
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Acaba iltihap li eklem romatizması mi canım romatolojiye böyle şeylere bakiyo gidip görün belki şifa bulursun kuzum
(1,018 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım bilmiyodum o bölümü iltihap evet ama.romatizma mi bilmiyorum
(1,775 puan) tarafından
Evet kuzum dahiliyeden randevu al anlat orası yonlendiriyo romatoloji bölümüne çok ağrı yapar iltihap kuzum
(1,018 puan) tarafından
Hemde nasıl ağrısına dayaniyorumda artık hareket ettiremez oldum sanki biseyle bağlamışlar kilitlenmiş gibi çok degisik
0 oy
(4,982 puan) tarafından
Canım sen eline sülük attır ehline nerde oturuyorsun
(1,018 puan) tarafından
Sulukten çok korkuyorum kuzum ben ya görünce bile kalbim sıkışıyo kutahyadayim ben hacamat dedi bı kardeş onu yaptırmayı düşünüyorum bide romatoloji den sıra bakcam inşallah
(4,982 puan) tarafından
Hacamatta olur canım ama sülük daha etkili diye dedim
(1,018 puan) tarafından
Benim annem de bacaklarına yaptırmıştı sülük rahatlamıştı ama benim cesaretim hiç yok olsa keşke hemen yaptırırım bide bizim burda yok sanırım
0 oy
(487 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım o ağrıları çok iyi bilirim bir benzeride bende var.su an bile parmaklarım sis kapatıp açamıyorum.bende 11 sene ağır sanayide çalıştım hep metallerleydi işim.cok Dr gezdim ama çaresini bulamadım.biri halime acıdı işi bırak yoksa ilerde bardak bile tutamazsın dedi biri sinir sıkışması yok dedi sadece ilaç verdi.isi bıraktım bayadir sorunum yoktu ama evde hobi olarak boyama yapmaya başladım kaç gündür gene şişiyor parmaklarım afedersin pantolonumu bile çekemiyorum meslekten kalma hatıra:( devam etsem de edemeyecekmisim demekki biraz yüklenince gene aynı oluyor
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum çok çok geçmiş olsun aynısını yaşıyoruz valla hele bazen anı harket edince kitirt diye bı ses geliyo ve ömrümden ömür gidiyo yok böyle bi acı kaç kere bebeğimi düşünüyodum artık dayanamıyorum dediğin gibi sol bileğim donmuyo afedersin sütyen kopcasini kapatamiyorum bende Allah'tan sol parmaklarım acilmadiginda bebeğimi kucağıma almak çok zor oluyo mesela 4 yaparsın ya ben yapamıyorum parmağım bukulmuyo Allah'ım ne zor bisey
(487 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah..Aynen öyle valla Allah yardimcimiz olsun inşallah tez şifa versin çekmeyen bilmiyo o ani hareketlerde sanki kırık gibi insanın yüreğine saplaniyo o acı bende yanlışlıkla biri sıksın çarpsın eriyorum resmen çok zor gerçekten inşallah sifamizi buluruz ne diyim:(
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum amin inşallah inşallah çok zor çok dediğin gibi çeken anlar birde sabah benim resmen kitlenmis oluyo ellerim asla açılmıyor oluyo mu seninde özellikle baş parmaklar elimi yumruk gibi yapıyorum öyle iş gorebiliyorum
(487 puan) tarafından
Aynen canım sabah özellikle çok sis ve taş gibi oluyo yavaş yavaş açıp kapatıyorum akşama kadar anca biraz aciliyo acısı gecmiyo ama biraz iş gorebiliyorum sabah kalkiyorum gene aynı sil baştan :(
(1,018 puan) tarafından
Ayni şeyleri yaşıyoruz ya Allah'ım şifalar versin çok zor coook
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra benimde oldu nöroloji ye gittim mr çekildi karpal tünel sendromu dedi doktor ** a ben hiçbişey yapamıyorum parmaklarım ve bileklerim ve kollarım dirseklerden aşağısı tutuyordu bileklik krem hap verdi kullanamadım küçük bebeğim olduğu için fiziğe gittim oda uykusuzluk felan tetikler dedi. Hamilelikte oluşur doğumdan sonra geçer bazı kadınlarda doğumdan sonra bir iki yılda geçer zamanla dedi. Şuan bir yıl oldu tamamiyle geçmiş değil ama en azından evimi yemeğimi yapabilirim kızımdada bakabiliyorum çok şükür ama inanın çok zor bebeğime annemle kayınvalidem bakmamda yardımcu oldular Allah razı olsun onlardan çünkü ben hiçbişey yapamıyorum en basiti emzirmek için kucağıma bile alamıyorum çok şükür bin şükür bugünüme 
(1,018 puan) tarafından
Ya kuzum benimde hamilelikte tetikledi bu kadar değildi çok geçmiş olsun benimde azalır inşallah 6 ay oldu doğalı bebeğim.hep kötüye gidiyoruz bende kaç kere düşünüyodum yavrumu nerdeyse çok korkuyorum anı hareketlerinde falan çok zor kurtariyorum ne kadar zormuş Allah'ım verdiği nimeti almasın ya
0 oy
(594 puan) tarafından
Aaaaa anlattigin şey bende de oluyor canm ama zaman zaman. 3 gün önce bı kolum baş parmağı içeri doğru kayıyor ve hissetmiyorum parmaklarım sakat gibi oluyor 1 saat öyle kalip açılıyor sonradan. Bana da sinir sıkışması başlangıcı mı ne diyorlar cevredekiler ama doktora gorunemedim  hastaneye randevu Alacam randevu alamıyorum. Bende çok endişeliyim canm.
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum çok geçmiş olsun çok zor bişey ya sabah bebeğime su kaynattim elim kitlendi kaldı elimde sıcak su çok canım yandı artık çok usandım bı çare bulmam lazım benimde çok geçmiş olsun
(594 puan) tarafından
Sanada çok geçmiş olsun canm ya. ihmal etme canm kendini. Canm bı kaşık suda boğuluyorum ben çok sinirli oldum son zamanlarda sende de bu durum varmı ?
(1,018 puan) tarafından
Aynen valla hemde nasıl olmadık şeye sinir oluyorum nedenli bunlar
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Boyun fıtığı olabilir mi? Tam his bölgesinde oluşmuşsa fıtık ellerde uyuşma ve his kaybına neden olur
(1,018 puan) tarafından
Bakmadı Dr canım bnde dusunmustum mr fln çeker sandım yapmadi
(5,844 puan) tarafından
Ablamda senin gibi his kaybıyla gittiğinde mr çekildi 2 yerde boyun fıtığı çıktı sonra fizyoterapiste boynunu çektirdikten sonra düzeldi biraz daha
(1,018 puan) tarafından
Bende umut ettim ama göndermedi doktor nedense bı danışayım ben onu
(5,844 puan) tarafından
Cerrahiye gitmen gerekiyor sanırım boyun mr için bi araştır fizyoterapistlerin çoğu mr istemiyor gerçi annem yeni bel fıtığını yaptırdı 3 seans sonra düzelme
Gördü
(1,018 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bı danış ** olmazsa kendim isticem
0 oy
(485 puan) tarafından
Benimde aynıydı canım eklem romatizması çıktı ,eğitim arsatirma hastenelerinde bölüm  var sadece ramotoloji bölümüne sıra al zor bulunuuor sıra olmadı direkt git rica et gir orası bakar ilerlemeden tedaviye başkanın 
(1,018 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım aynen ya yok sıra sürekli bakıp almaya çalışcam inşallah şimdi pandemiden kabul etmiyorlar birde tedavi süreci nasıl neler yapıyorlar kuzum
(485 puan) tarafından
Kan tahlili veriyosun bitane tahlil iki üç günde çıkıyor sonuçlar çıkınca kontrole çağırıyor sonra ilaç yazıyor 15gun sonra tekrar kontrol her 15gunde bı kontrole çağırıyor 3ay boyunca sonra ayda bı kez düşüyor her gittiğinde kan veriyosun intihap değerin düştü mü ilaç fayda etti mi diye ama genelde kortizon veriyorlar canım hapını ve igensini iğne verirse haftada bı kez vuruluyosun :)tabii iğneyi vurulurken gebelik söz konusu olmuyor gebe kalsa da tutmuyo bebiş çünkü bu iğnenin bı degisigi düşükte kullanılıyormuş, oyzuden ben şuan gebelik düşünüyorum 3ay önceden iğneyi bıraktırdı doktorum başka ilaçlara başladık :) zor ama fayda ediyor ilaçlar kortioznda bana kilo aldırmadı yani iştah kesti aksine
(1,018 puan) tarafından
Ya anlamadım kuzum yok zaten 6 aylık bebeğim gebelik düşünmüyorum kullanabilirim inşallah banada kilo yapmaz zaten doğum kilom hala duruyo çok saol kuzm benim
0 oy
(450 puan) tarafından
Ramatoloji git ama önce seni yönlendirmesi lazım dahiliye git sen önce ordan sana kayıt acicak yoksa direk ramotoliyr alamazsın
(1,018 puan) tarafından
Öyle mi bilmiyorum bak kuzum bulundugum yerde yok  zaten denedimde sıra yok malesef bide dahiliyeden deniyim çok teşekkür ederim canım benim
(450 puan) tarafından
Rica ederim tabiki eşimde bikiyorum oda romatizma hastası önce dhikiye açtı ramotoljiye
(1,018 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım verdiğin bilgi için geçmiş olsun esinede
0 oy
(712 puan) tarafından
Kas sıkışması olabilir ağrı ve uyuşma yapıyor ellerde bence iyi bir doktora görünün onu anlamak için test yapıyorlar iğne batırıp elinize 
(1,018 puan) tarafından
Çok uzun zamandır var kuzum çok kötü bişey sinirlere elektrik verilip falan bakıldı bişey çıkmadı ramotoloji var mış bı ona gidicem

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 467 göst.
6 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.