0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Sabaha kadar kızlarım uyumadı zaten ama hiç seslenmedm, eşm 10akadar yatsın die oyaladm çocukları nse gittik kaldrdk salona gelir gelmez annemglle knustn mu dedi ne içn dedm kahvaltı içn dedi. Yok konusmam mı gerekio Du dedm. Hani sanki önceden söylemiş gbi. Başladı karaktersiz ananı s.. Küfürlere. Benm gözüm döndü. Dedm sen kmsn ya sabah sabah bana küfürler edecek bende ağzımı bozdm derken tartışma uzadı yoktan yere. Ama hep böle yapıo artık kaldıramıyorum küfür duyunca deli oluyorum. En ağır hakaretler laflar sözler sonra da dio ki sen istio sn bunları duymayı. Hatasını da kabul etmio. Şmdi Odaya geçtm kızları uyuttum oturuom siz olsanız kalkıp kahvaltı hazırlar mısınz böyle Bi durumda 

24 Cevaplar

0 oy
(4,654 puan) tarafından
Küfür eden adamı boşarım acımam.

Sabah uykusuzluk herkes her zaman eşref saatinde olmayabilir en fazla tsrtışma büyür ama küfür affetmem. Bşrde sen istiyosun bunları duymayı diye cevap vercel bende 7 ceddi çncesinden başlarım kendisine kadsr bunu da sen hakettin derim.

Ne zannediyo kendini bu küfür eden adamlar yaa
-Reklam-
0 oy
(120,799 puan) tarafından
ne hazirlamasi o kufurden sonra ödül gibi sacmalama
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Evlenmeden önce analarının yüzüne bakmazlar evlenince kıymetli olur anaları. 

Sabah kalktım özendim güzel pazar kahvaltısı hazırladım burnundan geldi. Allah o eşlere kaynananlara hidayet versin inşallah. 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benim anneme benim aileme küfür edicek adamın afedersin a... Koyarım bırak kahvaltı hazırlamayı onun anası ana da benim anam ne o evi anasinin bı tarafına sokar çıkar giderim hayırdır kim ki senin ailene küfür ediyo zaten anası ana olsa evladını adam akıllı yetistirirdi 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,399 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (884 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 3,105 göst.
0 oy
9 cevap 824 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canssu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,908 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu