0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba benim midem de çok kötü yanma oluyo dayanamıyorum artık o derece sabah uyandığımda bile başlıyor bişi yemeden içmeden bu sabahta vardı aynı sorun yanma olunca tuvalete koştum mideniz bulamasin su kustum ama baya kan vardı zorlama da olmadı kusarken kendiliğinden geldi zaten ama kan neden olur ki yara olunca kan olur mu yardımcı olur musunuz

7 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Bence vakit kaybetmeden doktora gitmelisin kuzum. Burada illaki birileri kendince yorum yapıcaktır ama muayane olman lazım zaten büyük ihtimalle endoskopi ister doktor. Çok geçmiş olsun..
tarafından
Canım şuan 6 aylık hamileyim oğlum da küçük olduğu için hiç kimse bakmıyor gidemedim bi türlü o kadar kötü oluyorum ki aciksam bile yemek yiyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yara olunca kan olmaz mide kanaması olursa olur bence acile gidin 
tarafından
Eşim işten gelince gidecem hamileyim birde korktum öyle olunca
0 oy
(176 puan) tarafından
Geçmiş olsun siz bugün bi acile gidin bence gerekli tahliller yapılır yönlendirirler ona göre sizi madem kan geldi 
tarafından
Peki çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından
Hamilikten dir 
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Kan olduğuna eminmisinz 6 aylık hamileymissnz canm mide yanmalari zatn olur bendr kusarken su  gibi degisik kusardm ama kan olduğuna eminsen kesinlikle bi acile git bide hamileymişsin yani 
tarafından
Evet canım eminim kan vardı ilk önce renksiz kustum kanlı sonra da safra şeklinde oldu midem de zaten reflü vardı yıllardır ama kan gelmezdi hiç
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Mutlaka acile gidin baksınlar. çok geçmiş olsun
tarafından
Çok sağolun teşekkür ederim
0 oy
(449 puan) tarafından
canm bende 9ay hamilelik süresinde durmadan kustum..Mide yanması aşırı oluyodu..Dr.danıştım..kusmakdan boğazından gelmiş.o kan dedi bana.kusarken o kadar zorlanıyordumki boğazımı.yırtmıştım..ama.geçti artıK..sen yinede bi dr konuş..Sağ salim.kucağına al inşAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 439 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,436 cevap

34,889 kullanıcı

...