0 oy
243 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,737 puan) tarafından

image

arkadaslar 8 ay once bi bebegim olmustu simdi yine hamileyim cok erken sezeryan  bisey olur mu diye sormustum. Kesenin sagliksiz oldugunu soyledi keseyi ortadan 2ye bolen bir sislik varmis doktor 2 gun arayla beta hcg bakti ilk 305 cikti 2 gun sonra 774 cikti. Bu sekilde betasi olan keseden şislik olan saglikli dogan bebegi olan var mi acaba ikizmi diyorum doktor cok yeni diyor.  Sagliksiz görüyorum kurtaj ol dedi. Ama ben gercekten sagliksiz mi emin olmak istiyorum o yuzden 2 gunde bir tahlile gidiyorum. Bu sekil 2 gunde 2 katina yukselmesi normal mi boş gebelikte olabilir mi 

Bu arada ultrasonda tip bilgim yok tabi ama 2 kese oluşmuş ikiz gibi görünüyor boyle biseyde var mi bilmiyorum tabi tecrubeli arkadaslarim lutfen beni bilgilendirirmisiniz 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,586 puan) tarafından
Fikrim yok postun üste çıksın inşallah sağlıklı olur 
-Reklam-
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Betanin iki katına çıkması güzel bir şey ama kese hakkında bilgim yok bence başka bir doktora daha git
(1,737 puan) tarafından
2. Doktorum bu aynı görüşte 1 hafta takip edecek 2 gunde bir tahlille ayni goruste olursa bir doktora daha gidecegim
(2,039 puan) tarafından
O zaman hakkında hayırlısı olsun kuzum dua et bol bol
+1 oy
(2,555 puan) tarafından
Baska bi doktora git canim 1 doktora bagli kalma gorumcemi mol gebelik diye tam ameliyat aldilar son tahlilerde guzel cikinca iptal ertiler simdi 40 i cikti bebegimizin dusun ve 3 doktorda sagliksiz bebek dedi bebege benzemiyor dediler 
0 oy
(12,908 puan) tarafından
Doktor değiştir canım bı anda pat diye yaptırma. 
(1,737 puan) tarafından
Bu 2. Doktor ayni seyi soyluyo
0 oy
(41 puan) tarafından
Ultrasondan bakildi mi 
(1,737 puan) tarafından
Evet bakildi canim keseyi ikiye bolen bir sislik var dedi
(41 puan) tarafından
Allah Allah ilk defa duyuyorum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bana da kese saglıksız demıstı doktor kızım 2 yasında su an cok sukur.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 226 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
0 oy
1 cevap 33 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 436 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Minnnoosk (4 puan) tarafından soruldu