0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Ben ilk evlendıkden sonra kaynanam kanser hastası oldu onunla birlikte hastanelerde kaldım ben baktım evime getirdim 3 ay bebek gibi ilgilendim cocuk planlarım hep kaldı . Kendı kızı da kanser oldugunu duyunca kacarak evlenmeyı tercih etti 1 kızı oldu. Benimde bir oglum oldu kendileri kızlarıyla kustu simdi bir cocugu daha olucak mış kaynanam konuşuyor barıstı kendisiyle.. Kayın babam benim ogluma bır tanem bu benim diyince kaynanam benim bu 3. Torun benim 2 tanem daha var dıyor. Kızı bakmayı bile tercih etmemısken simdi cok iyiler canım cok yanıyor kendımı kullanılmış hıssedıyorum

28 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Canim en kotusude kizlari olsa kimse kizini atmaz. Sonucta once can sonra canan. Sen yaptiklarin icin Allahin rizasini gozet. Onunkini degil :)
-Reklam-
0 oy
(48,671 puan) tarafından
Sende bakmasaydin der kalırsın öyle sen baktin diye kizini silecek hali yok tabiki onlarda torunları kiskanclik.yapiyosun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kuzum iki iki daha dört sen ne kadar iyilik yapsanda o kendi canindan,sen el kızısın bu böyledir 

Rabbim senin mükafatını verir merak etme 

Takma kafana akışına bırak
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sen kaynanana baktın diye, kızını atacağını düşünmedin herhalde? 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kızıyla kötü sen buna sevinecek misin
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Anormal bişey göremedim sonuçta kızı napsin yani kaçtı diye silsin mi atsın mı ayrıca yaptıkların için sana nankörlük yapmamissa neyi sorun ettin anlamadım kız evlat erkek evlat gibi değildir kırılgan olur
0 oy
tarafından
İyide kayınvaliden haklı onlarda torunu yani kızı kavlctsa kaçtı kızı sonuçta atacak mi sokağa ne ilgincsiniz
0 oy
tarafından
Allah rızası için mi baktin kızı ile dusmn olsun sadece bn bn diyemi baktın kaçtı diye barismsn mi eşini yumsatmya çalışıyor kaynnda kızıyla barışın diye 

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 2,882 göst.
0 oy
11 cevap 400 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 375 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.

379,797 soru

11,369,032 cevap

34,852 kullanıcı

...