0 oy
2,881 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim geçen gün bu platform senin ahlahını bozuyor diye telefonumu kırdı sonra bana tuşlu verecegini söyledi bende ben tuşlu kullanmam dedim yemek tarifi bakıyorum video izliyorum vakit geçiriyorum dedim. Bugün de bana a5 bir telefonu vardı kenarda duran onu verdi önce bunu kullanıyor du 2 ay önce vhasatp başka telefondan tekrar girince bundan otomatik çıkmış bende kendi numaramla buna vhatsap açınca direk eski mesajları yüklendi 2 ay önce beni feci halde aldatmış bana kullandığı o güzel sözleri ona da yazmış kurban olurum ölürüm sana falan birde bizim sevgiliyken çift saat alışkanlığımız vardı her çift saatte birbirimize mesaj atardık mesela 11.11 ben seni düşünüyorum diye bunu ona ben öğrettim aynısını ona yapmış bağırdım çağırdım bana onlar geçici bak artık yok şuan sen varsın ve hep sen olacaksın omur boyu diyor şuan hastane kontrole geldim hamieik için kızlar çok yoruldum gidecek bir yerim yok arkansa duran bir ailen yok gitmek istiyorum ama çarem yok 37 haftalık hamileyim kimsenin yanına sığamam bu halimle ölmek istiyorum artık rabbim canımı alsın artık dayanamıyorum onu çok sevdim ben hep mutlu olsun istedim bugün sabah bile ise erken gidecem 7 de irda olmam lazim dedi 5 te kahvaltı hazırlardım hamile halimle gecenin otuna neden yaaa neden ben bunu hak edecek ne yaptımmmmmm .. canlarım olanlar kahvaltı sonrası oldu bilsem hazırlamazdım herkez buna takıldı 

62 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından

En İyi Cevap
Canlarım hepiniz çok sağolun verdiğiniz akıllar ettiğiniz dualar için çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun o kadar çok yazan oldu ki tek tek cevap veremiyorum iyi değilim canım çok sıkkın ama toparlicam kendimi harap etmicem belki bir çok insan aldatılıyor evet ama birşeyleri kendi gözünle görmen kadar kötü birşey yok açıklaması olmuyor çünkü başka türlü olsa üzülürüm ama 2 yalanına kanarım moralim düzelir ama artık ne dese boş ben ona güvendim telefon şifresini vermedi yine de güvendim en büyük hatam da buydu zaten aklımda o okuduğum mesajlar çığlık atıyor unutamıyorum okuduklarımı kendime gelemiyorum ben hamile halimle defalarca pazara tek başıma gittim isim var dedi işinden olmasın dedim ağır ağır poşetlerle dolmuş dolmuş rezil oldum gören acıdı halime de ben esimin iyiliğini düşündüm ama o kız gündüz 1 2 5 6 saat kaç olur sa olsun hadi gel bekliyorum okulun oraya yazmış tamam 10 dkya oradayım demiş onlara işi gücü yokmuş demekki kendime yediremiyorum bunları düğünüm olmadi parmağımda bir yüzüğüm olmadı bütün eşyam 2. El süpürge olarak el süpürge var ben hiçbiri olmasın varsın huzurumuz olsun dedim ondan ıçimde kalan hiçbir şeyi istemedim ben sadece huzur istedim belki istediğim bir koltuk 15 bin olurdu para olmaz alamazdı ama huzur belesti hiçbir karşılığı yoktu ve insana herşeyden çok iyi gelendi ama bana eşim huzuru bile veremedi yazıklar olsun benim içimi yaktı paramparça etti kendi de ummasın inşallah rabbim benden de evladından da nahrum etsin kafasını taşlara vursun da asla geri dönüşü olmasın inşallah. Hepiniz çok sağolun 
tarafından
Allah eşini ıslah etsin içine merhamet vicdan versin karaktersiz
(241 puan) tarafından
Amin aminn
(1,396 puan) tarafından
Gerçekten ne denilir bilmiyorum kelimeler tükendi resmen Allah'ın dan bulsun inşallah sen hamilesin dikakt et kendine bundan sonra ne yapican ona bak canım
(214 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşine üzme kendini de bebeğini de ne desem bilmiyorum ama çokda güzel kizmissin sana değil kendine yazık etmiş senin gibi birini aldattığı için Allah yol göstersin en hayırlısından inşallah tek diycegim bu
(1,908 puan) tarafından
Afedersin b..ok temizle aç kal sürün ama o adamla aynı evi paylaşma git ailenin yanına gerekiyosa sığıntı gibi yaşa ama gururun herzman ön planda olsun şimdi yapmazsan bunu ilerde.daha fazlası olacak kendine yaparsın ozamanda
-Reklam-
+3 oy
(124 puan) tarafından
Kuzum Rabbim sabrini versin tevekkeltu et Allah hidayet etsin kelimeler tikali suan resmen
(241 puan) tarafından
Çok haklısın canım rabbimden başka sığınacak kimsem yok
(124 puan) tarafından
O en guzel siginaktir bunlarida cezasiz birakmazki bide karninda melegini tasiyorsun
(241 puan) tarafından
Aynen canım
+2 oy
(27,339 puan) tarafından

Allah'ın dan bulsin pislik herif.

(241 puan) tarafından
Amin allah onu bana muhtaç etsin inşallah
+1 oy
(6,813 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canimm 
(241 puan) tarafından
Amin kuzum aminnn
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Bebegin icin yasayacaksin herkese inat yasamak zorundasın. Bebegini annesiz bırakmak dogru mu sana bu hakki kim verdi? Rabbımin bildigi vardır senin de sinavin bu demek ki sen guclu bir kadınsın ve bunun da ustesinden gelirsin. Kimse vazgeçilmez değil o sabinin sucu yok tüm evrakları hazırla ailen arkanda ise arkana bile dönüp bakma git
(4,285 puan) tarafından
Hamile olduğunu biliyorlar mı bir torunları olacagini
tarafından
Ah bacım kaçan olunca böyle oluyo işte nasılsa arkasın da kimse yok diyolar annen de mi görüşmüyor seninle benim de babam konuşmuyor 3 yıldır ama annem destekçi
(241 puan) tarafından
Hiçbiri görüşmüyor çocuğu da bilmiyorlar bilseler daha beter affedecekse de affetmez
(4,285 puan) tarafından
Neden evli insanin cocugu olmaz mi daha da yumusarlar belki
(241 puan) tarafından
Bizi çiğnedin gittin diye aslayumusamazlar
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
(241 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Rabb'im islah etsin terbiyesizlik başka birşey değil böle adamları Rabb'im helak etsin inşallah ❤️❤️
(241 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Canım ya ailen neden arkanda değil ki hatırladığım kadarıyla yaşın da küçüktü 20 ydi bende 21 im bu yaşta ağır şeyleri insan kaldıramıyo bir süreliğine gitsen ailene sonra çalışmaya başlayan olmaz mı ki acaba 
(4,700 puan) tarafından
Ah canım ya keşke rızaları olsaydı ama şuan da durumu annene anlatsan belki babanlar dayanamaz tepki koyar
(241 puan) tarafından
Bizimkiler öyle değil canım çok katı kalpliler acımazlar
(4,700 puan) tarafından
Annenlede mi görüşmüyorsun canım onla görüşüyosan bir umut vardır emin ol
(241 puan) tarafından
Annemlere görüşmüyorum inan küçücük bir umudun olsa 1 dk bile durman
(4,700 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim keşke elimizden bişey gelse
0 oy
tarafından
Ailen anlat ya durumu olmaz böyle ne diyecek sana sanki aldatan kocan ailende kabul etmiyorsa kadın sığınma evine git sanada bebeginede bakarlar merak etme böyle haysiyetini yerlere atma canım sen güçlü ol ki bebeğin büyüdüğü zaman senin yanında senin herşeyin olacak hayat çok garip biyerden bı sebep çıkar hayatında hiç mutlu olmadığın kadar mutlu olursun isallh
(241 puan) tarafından
:((((((
0 oy
(152 puan) tarafından
Değmeyecek insanlar için niye ahiretini yakasın canım  biliyorum çok zor dayanılmaz bi acı ama geçicek ve sen hamilesin bugün yarin Allah izin verirse alacaksın yavrunu kucağına o pislik kocanda inşallah düzelir ve tövbe eder 

Amaan valla deli oluyorum böyle adamlara ya 

Etmesede gidecek yerin de yoksa bi süre mecbur katlanmak zorundasın çocuğunu doğur hayirlisiyla bi yasa gelsin 
(241 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bir ömür kalamam bu adamla bir ömür geçmez daha 1 sene olmadı lanet insan nasıl bana bunu yapar
(152 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın canım onu
Biliyoeum sana ne kadar kendini üzme desem boş elde değil ama sabret dua et bebeğinin mutluluğu için dayanmaya çalış fazla düşünemeye çalış
Allah sabır versin inşallah
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu günler mutlaka  geçecek
(241 puan) tarafından
Hiç umudum yok her gün bir öncekinden daha kötü
(152 puan) tarafından
Csnim bak eğer seni dovmuyosa bi hakaret  falan falan yoksa sabret eğer varsada polis çağırıp şikayetçi ol uzaklaştırma alır ev sen ve bebeğine kalır tekrar yaparsa zaten hapse girer
Ha zoruma falan gidiyo dersen ona yapacak bisi yok malesef ama bi süre sonra geciyo canın o kadar yanmiyo alisiyosun
0 oy
tarafından
Allahın belası resmen o ölsün ya sen niye ölüyosun böyle kötülere birşey olmuyo gerçekten karnında ki bebekten demi utanmadı bi doğumu yap ilk ondan sonra düşünürsün önceliğin şuan yavrun olsun
(241 puan) tarafından
Keşke gidecek yerim olsa
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bende kaçarak evlendim inan başıma neler geldi annem alıcam gelicem dedi ben seni öyle görmeye dayanamam dedi sonra vazgeçti ablalarımn babamın baskısı ile çok zor çok çeken bilir
(241 puan) tarafından
Hayatımda yaptığım en kötü hata buydu sanırım böyle bir insanın peşine çıkıp gitmekti
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Zikkimin kokunu yesinn kahvaltisi hazirliyorsun hala! Kime kurban okurum deidyse o hazirlasin! Terkedemiyorsun anlarimda cabim, biraz kendine saygin olsun surundur 3vinde adami...beni aldatana bide hizmet mi edecem, kalksin essek kadar adam o b.ku yemeyi biliyorsa kendi yapsin yesin. Tavrini koy, saydir kendini ne demek geciciydi onlar sen yapsan nolurdu peki bunu
(241 puan) tarafından
Ben yapsam sony ölüm olurdu emin ol kahvaltı hazırladım evsen çıktı öyle olanlar oldu bilsem hazirlamazdim
(6,978 puan) tarafından
Anladim canim, asla kabullenme, hamielsin ailen arkanda defil anliyorum seni ama yaninada kalmasin, burnundan fitil fitil getir bidaha yapmaya cesaret edemesin. Küs, kız, yemek ne yapma zikkim yesin. Ben okurken ainirlendim ALLAH islah etsin onu, sen bebegine odaklancanim
0 oy
tarafından
O seni aldatsin sana ihanet etsin sen bir şey olmamış gibi kalkıp hala kahvaltı mi hazırlıyorsun pess yani kendinizi bu kadar degersizlestirmeyin ya zıkkım yesin o
(241 puan) tarafından
Kız kahvaltı önceydi herşey kahvaltı sonrası oldu
tarafından
Ahh pislik herif zıkkımın kökünü yesinn asla ama asla yüz verme köpek gibi pişman et
(241 puan) tarafından
Arıyor açmıyorum
0 oy
(11 puan) tarafından
Üzülme canım senin suçun değil o daha adam olamamış sorunu kendiyle senin tüm postlarini okuyorum kendini üzme hamilesin bebeğin için sabret hamileliğin verdiği duygusallık lada kendini çok aşırı uzuyorsun bende 36 haftalık hamileyim herşeye üzülüyorum bebeğin için sakin ol
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım rabbim genişlerimizi sağ-salim kucagimiza almayı nasip etsin onlara güzel mutlu bir hayat nasip etsin inşallah
(11 puan) tarafından
Rica ederim amin canım kızlarımız bir an önce hayırlısıyla gelir inşallah kendini üzme
(241 puan) tarafından
Kızım olacağı içine doğdu sanırım:)))
(11 puan) tarafından
Tüm postlarini okuyorum dedim ya benimkide kız isime karar verdinmi
(241 puan) tarafından
Annesinin adı olacaktı ama o kadından o kadar gıcık aldım ki eşimi de kırmak istemedim oyuzden yanına başka birşey de koyalım dedim ben o isimle şenlenecektim hep annesi sadece birlikte kaldigiyla kalacaktı ama anladım ki eşim için de değmez canavar ismi katmaya eşim bile demek istemiyorum hazal olacak ismi
0 oy
tarafından
Sen cikarmissin tepene kardeş dön totonu uyu hamilesin kahvaltısı mi kalmış hala
(241 puan) tarafından
Ben insanlık yaptım ona iyi bir eş olmak istedim ama değmezmiş allah bildiği gibi yapsın
tarafından
Kaçan kovalanir
(241 puan) tarafından
Artık o kovalasın umrumda bile değil asla mutlu olsun diye uğraşmam
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Çok üzüldüm:( söyleyecek yada teselli edecek söz bulamıyorum resmen. Allahın dan bulsun inşaAllah.. Sende bebeğin için sağlam duracaksın. Allaha sığın, tevekkül et, dua et.. Bebeğine sımsıkı sarıl. Herşey düzelecek ama zaman lazım, sabret.. <3

(241 puan) tarafından
Ben hiçbir şeyin düzeleceğine inanmıyorum artık böyle bir insan adam olmaz eminim rabbim büyük bana bir çıkış yolu gösterir insallah
0 oy
(78 puan) tarafından
Bu platform senin ahlakını bozuyordu da onun ahlakını hangi platform bozmuş pislik herif bı de kalkıp kahvaltı mi hazirladin pess
(241 puan) tarafından
Kahvaltı sonrası oldu bu olaylar
0 oy
(470 puan) tarafından
Allahından bulsun nankör
(241 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

Öncelikle ölmek istiyorum deme allah korusun rabbim sana uzun ömür nasip etsin bak bebeğin olacak insanın gidecek kapısının olmaması çok kötü bir durum allah yardımcın olsun yaşadığın durum çok acı eşin yaptığı hatayı kabulleniyor ama üstüne kendisini savunuyor buda yanlış bir davranış madem geçici bir gönül ilişkisiydi neden sana bunu yaşattı allah kapımızdan uzak tutsun insan bir kere yaşadığı zaman bu durumu bir daha güvenemiyor büyük hayal kırıklığı ama senin kendini üzmen bebeğinide etkiliyor sen bebeğini düşün allah bir daha şeytana uydurmasın eşini inşallah böyle şeyler yaşamazsın bir daha 

(241 puan) tarafından
Inşallah ama bu insandan adam olmaz bana eş çocuğuma baba olmaz
tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsun gidecek kapımda yok diyorsun ailen nerede ?
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bacim sen ne sabirli ne iyi bi insansin bide 5 tr kallip kahvaltimi hazirladin zikkimim kokunu yesin catlasin nazil kalkip gidiyorsa oyle cehennm olsun
(241 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 694 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,559 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 564 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...