0 oy
1,191 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle ailem konuşmuyor eşimin iş yeri ile alakalı yanlışı yüzünden annem sürekli eşimi kötülüyor her konuşmamızda her lafı söylüyor bir şey de diyemiyorum ama çok sinirleniyorum hicbir şey diyemiyorum telefonu kapatıyorum eşime karşı uzaklaşıyorum2 haftadır uzak durdum eşimden bugün biraz iyiydik annemle konuştuk yine aynı oldum evet hataları var ama böyle de evlilik bana zulüm oluyor annem konuşuyor konuşuyor sen üzülme tamam mı diyor 

22 Cevaplar

+5 oy
(177 puan) tarafından
Eşini seviyorsan bence anne dur demesini bil biz kadınlar kaynanamız bizden konuşunca kocamın korusun istiyoruz ama kendi annemiz eşinize bsy deyince onunla bir olup esimizi kötü görüyoruz bunu bı düşün cnm. 
tarafından
Ya annem böyle konuştukça eşime olan sevgimi bile sorgulamaya başladım
(177 puan) tarafından
Bacım k.bakmada bence sana rahat huzur sıkıyor anne baba evinden çıktıysa koca evine gittiysen herkesten önce kocan olcak anne baba 2.planda kalır sen bu kafayla gidersen zaten basarirsin m.etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annene eşin hakkında konuşma tavizi verme
tarafından
O kadar üzülüyorum ki anlatamam
tarafından
Buna sen müsade ediyorsun ama canım konusturtma
0 oy
tarafından
Annen bildiğin doldurup doldurup salıyor yani seni kocanın üstüne 

Konuş konuş sonra üzülme de 

Oldu başka?
tarafından
Ya anneme de hak veriyorum ama öyle boğuluyorum ki yeri geliyor çocuklarımı da alıp çıkıp gitmek istiyorum
0 oy
(48,494 puan) tarafından
Konuşturma anneni sende kimse dört dortluk degilki
tarafından
Ya kızmak da haksız diyemem.ama beni çok boğuyor ya
0 oy
(749 puan) tarafından
 Bidaha bana eşimle ilgili ters syler söyleme.de kapat konuyu de hiç gerk yok annen saçmalıyor bnce.  Yani yuvanla oyniyor
0 oy
(961 puan) tarafından
Kesinlikle eşimi annemgile kötülemem ve asla kötğ söz ettirmem şaka bile yaptıklarında bozulduğumı belli ederim. Sen bu konu da taviz vermişsin eşinşe ilgili konusmasını istemediğini söyle
0 oy
(695 puan) tarafından
Fitne fesatlığa gerek yok konuşturursan üzlrsn tabiki
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Evde esinle olanlari ailene anlatma onlara da eşin hakkında kötü şeyler konusmalarina izin verme herşey duzelir
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eşinle her kavganın olayını annene anlatma. Siz karı kocasınız unutur barışırsınız. Ama annen kızına yapılanı hiç unutmaz. O yüzden herşeyi anlatma.
0 oy
tarafından
Niye annenin etkisi altında.kaliyosun ki..benm annemde öyle .zannediyoki eziyet çekiyorum..sürekli diğer damadı ovmede..ben daha çok seviyorum öyle dedikçe..daha çok yanında olasım geliyo ..daha geçen gün diyo sana çok üzülüyorum diyo..evde temizlik iş yemek bulaşık hep aynı seylero yapiyomusum..gezemiyomusum..eşim yardım etmiyomus evin sogukmus..kardeşim daha rahatmis..geçiyomus tozuyomus..kocası yardım ediyormuş..dedim Allah'a şükürler olsun keşke herkez benm gibi olsa..evladım var iki tane evimde huzurluyum mutluyum ...annenin yönlendirmesine giriyosan konuşma eşin hakkkinda yada arama hiç ..yazık 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Annelerin ciğeri yanıyor onlar evlatlarına olanları unutamıyorlsr o yüzden öyle tepki verip konuşuyor o da haklı bnce bir yandan ama güzel bir şekilde söylemelisim anne ya bu konuyu konuşmayalim daralıyorum bunaliyorum kötü oluyorum lütfen de bnce o da anne diğerlerinin yorumlarina bakma 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Annen çok yanlis yapıyor böyle böyle yuvalar yıkılıyor
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kafana giriyor demek ki canım bence müsaade etmemelisin bir şekilde yolunu bul
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Anneni durdurman lazim cnm o zmn nolursa oldun esim o de
0 oy
tarafından
Bnce sen annen böyle konuşunca de ki. Anne sen böyle söyleyince bn soğuyorum evi bırakıp sizin yaninza gelmek istiyorum boşanmak istiyorum de. Eminim daha dikkatli konuşmaya başlayacak. Kim çocuğunun yuvası bozulsun ister ki
tarafından
Onlara da gitmem ki evimden ayrılmaya karar versem
tarafından
Yahu sen öyle de. Alllahhh desin ayrilirsa buraya gelecek az korksun
 İllaki aileler korkuyor
tarafından
Kız nerede birak gel diyor ki yok öyle bir korkusu
tarafından
Manyak mi ay . Niye sen seviyordken kovandan ayrilmani istiyor ki. Çok mu kötü esin. Evine barkina bakmıyor mu derdi ne
0 oy
tarafından
Ay o bende de oluyodu annemle eşimin arasi çok iyi değildi annem her konuşmada eşimi sevmediğini belli ederdi canım çok sıkılırdi sonradan takmamaya başladım eşimin yaptıklarını asla anneme anlatmadım sürekli kötülemesin diye sonra kendi kendine düzeldi biraz akışına bırakmak lazım 
0 oy
tarafından
Yanlış yoldasın 
0 oy
tarafından
Arayı bulmak zorundason annen laf edince bana söyleme ben etkilenip soğuyorum huzurumuz kaçıyo ne de olsa benim kocam demek zorundasın
0 oy
tarafından
O zaman annenden uzak dur bacim
0 oy
tarafından
Ananda olsa bir yerde dur demelisin. 

Artik evlisin esin senin ailen annenin bu şekilde sürekli konuşmasına izin verme..bir tatsizlik olmus bitmis gitmis artık bu şekilde uzatması da yanlış. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 438 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kedimekimm (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 858 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 495 göst.