+1 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sizin odalarınız nasil ben büyüyen beşikli oda istiyorum ilerleyen zamanda da kullanır.simdilik bizim yanımıza koyarım beşiğini 15 aylık şuan.sizce nasil olur?:)

16 Cevaplar

0 oy
(48,490 puan) tarafından
Büyüdüğünde ne kadar büyüdüğüne bagli bilmiyorum o besikleri
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Eltim onlar iyi olmuyor dedi bana bende burada bekliyorum kullanan olduysa
0 oy
tarafından
Biz aldık canım 15 yaşına kadar kullaniliyormus
0 oy
tarafından
Bende yapicam cnm kızıma 15 aylık sa ben Montessori almayı düşünüyorum kenarında korkuluğu var benim kızımda 15 aylik
tarafından
Bende beğeniyorum onları ama suan bizim yanımızda beşiği henüz ayrı yatmiyo
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Yaza yapmayı düşünüyorum o zaman 2 yaşında olacak normal bazali oda takımı alacağım. Yanlarında korumalık olacak tabiki ikinci bir masraf olmaz. Durumun iyiyse eğer Montessori yataklar çok hoş 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Çilek mobilyadan almistim ben. 15 aylik 12 Aydan beri kendi odasinda gunduz yatırıyorum.

Koruması çekmecesi ve kitaplığı vardi yaninda söktüm onlari. Simdi kullaniyor oyle. Lise bitene kadar da götürür.
0 oy
tarafından
Büyümüş zaten bence direkt oda yapın imkanınız varsa yeniden beşik almak mantıksız. Arkadaşım 3 yaşına kadar anca kullnadi Montessori olan baya da para vermişti. Ben şuan park yatak kullnaiyorum . Büyüyünce sadce dolap ve baza alicam ins yeterli diye düşünüyorum fazla eşyayı sevmem uzun zman kullanılsın yeter.
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Bende yaza yapacağım oğlum 2 yaşında kardeşi de 6 aylık olacak yavrulu 2 katlı ranza alacağım.
tarafından
Ablamda oyle aldı canim oda güzel ikinci bebegim olsaydı oyle alırdım
(8,971 puan) tarafından
Yerim küçük daha kullanışlı olur diye.dusunuyorum. memnun mu ablan kaç yaşında çocuklari
0 oy
(1,950 puan) tarafından

image

şöyle benimki
tarafından
Cok güzelmiş canim beğendim düşer mi uzunluğu nasil korkulukların
(1,950 puan) tarafından
Yok zaten kenardan uzuyor bak odasini atayim istersen
(1,950 puan) tarafından
Yukseltebiliyorsun yani onu demek istedim :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Doğmadan yaptırdım odasını. Su an 22 aylik. Ve iyi ki bu yatagi almışım diyorum hem güvenli aklım kalmıyor. Hemde kocaman bazen ikimiz yatiyotuz cok rahat ediyoruz .

image

0 oy
tarafından
Kız onlar hiç iyi değil dandik bişey oluyo büyütünce bence güzelce baza al odasına en güzeli 
0 oy
tarafından
Kizma gecn hafta aldık daha gelmdi 12 bine aldık çok güzel sağlıkla doğup icnde gorrz inşaallah
0 oy
(695 puan) tarafından
Oğlum 15 aylk ama gece uyanyor yanmda park beskte yatior yazn oda yapmayi dusunuyorm montessori ahsap dizayn düşünuyorm bakalm
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Büyüyen beşik bizimki de ama şuanda yanımızda yatıyor daha 
0 oy
(430 puan) tarafından
Büyüyen beşşik alma derim ben bin pişmanım keşke normal korumalıklı baza alsaymışım diyorum bnm oğlum 19 aylık 6 aydır ayrı yatıyor büyüyen beşşikde çok zorlanıyorum ona bariyer felan aldım cnm alma pişaman olursun valla ne güzel bazalar ranzalar var tekli felan onlardan al derim ben yıldım yıldım 
0 oy
tarafından
2 yaşında oğlum montessori aldım cnm çok rahat ve güvenli 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 510 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu