0 oy
863 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından
yaaaa varuaaa çok sabir ediyom  kaç kez uyardım  iş te eve bi geliyor  1 buckra  demir kapıyı  pat diye kapatıyor  merdivenlerden  lap lap lap çıkıyor kapisini  pat diye kapatıyor  sonra evin iicnde  rsmen ayak  tabanlari  basa basa yürüyor  kadın dün gece delirtti  beni resmen ağladım kızım uyandi  kaç kez uyardık ters cevap veriyor  valla elimde kalacak  kadin  dün kocasinla  3 buckrta yattılar resmen sürekli konuştular  hiç susmadilar  dayanamiom  resmen gerçekten boğmak isityorum. sinirlendim gece gece yine 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sızın duvarlar kağıttan mı kız konuşmaları nasıl duydun o kadar 
tarafından
Gecen sene benım üstte bekar bır serefsız vardı kız vardı sevgılısı gelıp gıdıyor ne sesler duydum inanamazsın kusucam artık, kayınvalıdem bıze kalmaya geldı seslerı duymuş bızden sanmış baska gün otururken ses gelınce kadın dıyo bu rezıllık nedır sankı evın ıcındeler ve banyoda da oluyordu banyo inlşyordu artık bağırıyorduk yeter edepsızler yeter dıye
(2,067 puan) tarafından
ohaaa lenn ne kadsr terbisysiz  seninki  daha kötüymüş yaaa
(7,198 puan) tarafından
Obaaa ben ne okudum öyle
(8,581 puan) tarafından
Aayy edepsizlikte mastır yapmışlar
tarafından
Allah korkuları yokmu bunların ya. Nasıl hayatlar yasıyorlar.
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hayrına benim altımdakine de el at 
(2,067 puan) tarafından
tamm bacım  hemen  :)")")"
(8,581 puan) tarafından
Puahahhaa k.bkma biraz fesatca okudum ben bunu :S
(12,494 puan) tarafından
Sjsjsjsjsjsjs Allah cezanı vermiye içiniz fesat sizin alt kattaki insan mı demem lazım illa ;))))
(8,581 puan) tarafından
Aynen oyle demen lazım kız yoksa konu farklı boyutlara gidiyoooooo puahhahaha nasl olsa saat 12yi gecti :)))
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Benim de vardı eski oturduğum yerde bir değil 2 değil sürekli ses sürekli ses Birgün not yazdım aynen şöyle

Burda hepimiz komşuyuz ve benim çocuklarım var sizden rica ediyorum biraz sessizlik ve biraz huzur lütfen beni anlayacağınızı umuyorum dedim not bırakdım kapıya bir daha böyle bir şey asla olmadı 

(2,067 puan) tarafından
yaa canimmm bu kâdin anlamıyor   inadına yapıyor  bemi deli  etmek ıicn esimde uyardı bende  ama anlamıyor  cidden
0 oy
(695 puan) tarafından
Bazı laftan incelikten anlamaynlr uyardgn icin bile isteye daha cok yapabiliyor saygszlik diz boyu
(2,067 puan) tarafından
keisnlikle  canimmm m benimle rsmen diklesyor  yaa birde en kötü şu gecemin bir yarsi spurge açıyordu bu kadin  en sonunda çıktım üst kata  eşim sen çık dedi  oglu cikmisti kapıya  bana dediki  annem yaron ise gitcek ondan yapıyor dedi  bana bak dedim  gecenin bir yarisi  spuge olmaz dedim  soule o anaa beni çileden çıkarmazsin  dedim  sonra bu yine yapmaya basladi  en sonunda kocasına söyledim ses kesildi
(695 puan) tarafından
Yönetici yok mu weya baska rahatsz olandami yok baktin dewam ediyor ses yapmaya özelikle suprge polisi ara sen muhtap olma
(2,067 puan) tarafından
yönetici yok canimm  kendi aralarinda halletiler canım eşimle oni  esi  artik  çok şükür yok  geceleri yok
0 oy
(2,485 puan) tarafından
Ay işte bu yüzden müstakil ev seviyorum ya Rabbim bir gün müstakil evde.tekrardan yaşamayı nasip etsin 

Zor apartman hayatı ya en son katta olacaksın yada müstakil eve fikacaksin 
(2,067 puan) tarafından
Insllah canimmm  yine soyluycem  uyarcam  yani
(2,485 puan) tarafından
Rabbim huzurla oturmayı nasip etsin akrabalık tam girin ons tatlıya bağlanır
(2,067 puan) tarafından
amin canimm inşallah ama zor biraz kadın harbiden dengesiz
(2,485 puan) tarafından
İns sorun cikarmaz apartmanda komsuyla kavgali olmak kadar can sikcii durum yok
(2,067 puan) tarafından
Aynne canım esimde muhatap olma dedi bana artik zaten
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Şikayet et canim

(2,067 puan) tarafından
ettim canimm amaaa anlamıyor  bense biktim artik  surekli  sürekli  kadin  kafadanmış biraz
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eski binam öyleydi ya taşındım kurtuldum sanki müstakil gibi hiç ses seda yook binada eşin eşine söylesin gerekirse 
(2,067 puan) tarafından
buda eski bina canimm aldik bizzz  ilerde insallaj borcalarimiz  bitince bizde başka ev alicaz  dayanamiom artik
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Kız gel beraber benim üst katla senin üst katı yok edek
(2,067 puan) tarafından
seninki daha betermis canimm ama haksızlık bu soncuta kira oturmiom  bizde insansiz  soncuta bizede yazık  amaa bazen inan  dayanamiom
(7,268 puan) tarafından
Ben kiradayim ama bizde insanız sonuçta boyle davranmasini gerektirmez ve camdan silkelerken çıkıp napiyorsunuz dedim kadin cemkirdi bi gun yakalayip çekicen asağı gòrecek gününü
(2,067 puan) tarafından
dub akşam  varya bağırdım  rsmen sesler çok net  duyuluyor  ve kadın hala inadına yapmaya basladi
(7,268 puan) tarafından
Manyak kız bunlar ikisini yan yana getirip kafalarını çarptırcan anca akillanirlar
(2,067 puan) tarafından
kizzz gece gece guldurdun  beni zayen dün gece  sınırlı  bir halimle  ciksaydim  kesin saçını yolardim  kendimi zor sakinslestirdim kendimi
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok sevimsiz bir durum işi inada bindirilmiş belli. Not yazın kibarca uyarın bence belki Allahtan korkarda dikkat eder
(1,928 puan) tarafından
Çok fena bi durum ya. Bi de akraba çıkmış eyvahlar olsun.. Ev sizin mi yoksa taşınmayı mı düşünseniz acaba
(2,067 puan) tarafından
evi aldik biz canim  aslında ilk baslarda iyidi kadın Sonrdan  yapmaya basladi  boyle  inaidna inadına yapmaya  esimde çok sınırlı birisi  akraba oldhu ıicn kavga etmek istemiyor birde adam kari  yanlis  anlatma  huylarında varmış inslanlar  bize  başka türlü anlatılar diye  onlara pek  uymuoz  az daha disismizi  skicaz bu evi ben hiç istemedim kayinpder etksi çok oldu üzerimizde eşiminse benimde   bizde borçlar bitsin biraz daha birikim yapıp  evi satıp  basla ev almaya dusnuoz kayinvaldem pişman oldu  evi  aldığımıza kadın dengesizmis
(1,928 puan) tarafından
Sinir bozucu ama sakin olmalısın. Taşıdığımız gün alt kattaki şikayete gelmişti bu ne gürültü diye. 2.gün yine geldi eşim basket maçını izlerken. 3 gün yine çocuklar akşam eşimi gönderirken koşmuşlar diye. Eşim adama bi ayar verdi sustu. Bizde Allah şahit çok dikkat ediyorduk.. Sonra adamın çocuğu oldu adam pert.. Çocuk sakin bi çocuk değil. Demem o ki sabırlı ol Allah yoluna koyar.
(2,067 puan) tarafından
yaaa eşimde uyardı amaaa dengesiz onlar adam kari iyi denk gelmişler :):):):)
(1,928 puan) tarafından
Kıyamam ya vallahi üzüldüm Allah yardımcınız olsun,,
0 oy
(316 puan) tarafından
Bu sorun bende de var malesef bazı insanlar kıt beyinli anlamiyorlar üst komşum çok pislik herşeyi aşağıya atıyor hafta sonu hali çırpıyor bazen hafta içi de yapıyor her yer kıl tüy yemek artıkları balkonumda ve pencerem de kaç kez uyardım bnde eşimde evine de gittim yöneticiye de soyledim yok yine aynı yine aynı şuan ne atarsa foto çekiyorum biriktirip mahkemeye vercem başka yolu kalmadı çünkü
(2,067 puan) tarafından
canım seninde allah yarımdın olsun  bizde yönetici yok   bende cok uyardım anlamıyor  amaa ilk iism su  borçlar bi bitsin  başka ev  almak
(316 puan) tarafından
Bizde yeni aldık bu evi 6 aydır burdayım üst komşum da ev sahibi o hayatta çıkmaz biliyorum bende borçlar bitsin gidecem inşallah ama gel gör ki kredi çektiğimiz için 10 sene ödeme mız var eşimde diyor ki 5 sene bu evde kalicaz en fazla sonra gideriz diyor el mahkum yapacak birşey yok
(2,067 puan) tarafından
aymme canimm bizkmzs öyle  seneye  anca biyer diyor  eylül yada ekim ayinda  he dediğinde hemen alınmıyor  ev  allah yardımcımız olsun cnm
(316 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bogmana gerek yok ara yöneticiyi şikayet et hiç muhattap olma baktın yine yapıyor ara polisi tutanak tutsunlar
(2,067 puan) tarafından
yönetici  yok canim burda kendi kendimizeyiz
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Sakın olun öncelikle ev sahibiniz aynı kişiyse onunla görüşün, esleriniz bi konuşsun yani, duvarlar o kadar mı ince mübarek. 
(2,067 puan) tarafından
galina okadar ince  canimm hersey net duyuluyor ev sahibide *****  yanii daha  yaa bride eşimle akrabalar bunlar yaaa offfyaa
0 oy
tarafından
Uyarmussin ve inadına yapıyorsa şikayetçi olun. 
(2,067 puan) tarafından
aslında oldum  şikayetçi  amaaa ayını huyunu yine yapıyor
0 oy
(119,355 puan) tarafından
burda evi yapanlarda tum suc yalitimi berbat demekki
(2,067 puan) tarafından
keisnlikle canimm birde eski ev yaa herşey net  duyuluyor
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Üst katimda nenem yaşında bir çift yaşıyor ilk gelin geldiğim zaman çalışıyordum sabah erkenden kalkıp işe gidiyordum sorun yaşamadık. Sonrasında ilk Ramazan geldi biz birbirimize girdik sahurda uyandığım için bir dakikalık uyku bile ihtiyaç oluyordu iş yerinde. Mübarek kadın sabah ezaniyla halı silkeliyor uyutmuyordu. Bir uyardım iki uyardım üçüncüye çıktım balkona çektim aldım halıyı aşağıya. Bağırdım bir daha yaparsan ordan halı değil sen inersin aşağı diye o günden beri kafam rahat :D

(2,067 puan) tarafından
bazı insanlar  cidden anlamıyorlar
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Düşünün öyle bir şey ki adamların saat kaçta uyuduğunu biliyorsun. Valla saygısızlık görgüsüzlük yaptıkları 
(2,067 puan) tarafından
kesinlikle oyle  dengesiz zaten
0 oy
(416 puan) tarafından
Polise şikayet et şimdi gürültü yapan komşuyu mahkeme davası açılabilir sende aç
(2,067 puan) tarafından
yok etmedim esimin tarfindan  akrabalik  var
(416 puan) tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
Çok haklısın gerçekten gece ses insanı çok rahatsız ediyor. Bende yan komşudan müzdariptim yatak odamı evin en küçük odasına taşıdım. Bı paspaslik alan var ortada. Dolabım başka odada hep komşu yüzünden ama idare ediyom mecbur
(2,067 puan) tarafından
bende öyle  idare ediyorum  sac basa  giriscem
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm o tarz hayvanlar bizim ustumuzdede var. Hatta yönetici. Bunları apartmanda oturtmaya aksın. Allah kolaylık versin cnm bize. 
(2,067 puan) tarafından
amin canimm aminnn
0 oy
tarafından
Canım zabıta çağır gürültü kirliliğinden akşam. 7.30d dan sonra gürültü suç sayılıyor kaydet telefona konuşmaların seslerin vs.

Para cezası var gürültü yapana bende komsumu şikayet etmek istedim eşim durdurdu
(2,067 puan) tarafından
1 kaç defa  geldi canimm anlamıyorlar ya

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 574 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 519 göst.
18 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 974 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu