0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam misafirliğe gittik. Bir konu geçti ikinci çocuklar daha uslu oluyor. Benimki gece uyur dedim. Sonuç bu saatte burdayim. Çocuk saat 3 ten beri huzursuz ağrı kesici verdim yatağında yatmıyor sallıyorum ana kucağında. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nas felak ayet-el kursi dualarini oku canim. 

Çocukları herkesin yanında ovmemek  lazim kiminnneyde gözü var bilemiyor insan 
tarafından
Sağol cnm okuyim simdi
-Reklam-
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Bende 1 yasındakı oglumun karnını doyurdum aksamdan irmikli bisy yaptım ne zmn ırmık yerse dahaa ıyı uyuyor karnı tok olunca uyanmıyor gece.. Neyse kaynanam var dedım gece ıyı uyur karnı cok doydu dıye bu saat oldu cocuk uykuya dalamadı, bende uykusuz kaldım saat 6 ya geliyor.. Ne zmn boyle bısey desem hmn nazar oluyr :(
tarafından
Ağzımizi tutup demeyelim birdaha bu son olsun ins
(4,162 puan) tarafından
Valla cnm uykusuzluktan ölüyorum 1 saat sonra kızımı okula goturcem.. Oglum mahvetti beni gece boyu:(( Aynen bıdaha asla dmm kaynanamla yasıyoruz hemn nazar eder esım bana ıyı olsn onu laf eder ertesi gun tartısırırz kesın
0 oy
tarafından
Anlık nazar etmiş olabilirsin ama gecıco bişi gene uyur yani yarın falan :) eski rutine devam 
tarafından
Rutini bozulmaz ins. Çok zormuş gece uyumayan cocuk
tarafından
Zor ki ne zor inşallah
0 oy
tarafından
Öyle durumda 3 ihlas 3 Felak ,3 nas 3 kafirun 1 Ayetel kürsü 3 kez Fatiha okuyorum uyuyor tavsiye ederim 
tarafından
Okudum cnm sagol
0 oy
tarafından
Ben çocuğun uykusu hakkında hiç konuşmam
tarafından
En güzeli öyle cnm
0 oy
tarafından

Annenin nazarı daha çok değiyor

tarafından
Öyle gerçekten cnm en sevdiklerinin nazarı daha çok degermis
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Allah seni canım yaa valla çocuğa en çok anne babanın nazari değer inanki bende ne zaman yiyor uyuyor desem o gün tam tersi oluyor bisey dememek lazm inanki . Bide oku çocuğunu 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
O yüzden hiç uyku konusuna girmiyom gerçi uyumuyor da 
tarafından
En iyisini yapıyorsun cnm
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Oku sürekli üzerine çocuklar çok çabuk nazara gelebiliyo malesef rabbim pis nefisli insanlardan korusun
tarafından
Sağol cnm amin
0 oy
tarafından
Kizzz o konuda benim eltim çok dikkatli kızları maşallah okullarda birinci ama bu akrabalara kimseye söylemez kızlarına kimsenin yanında okumayın yazmayın der süreli nazar değmesin diye 
tarafından
En iyisini yapiyor öyle olmak gerek aslinda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 190 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlktn (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...