0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimle geçen gün kavga ettik kızlar 4 senedir kayınpeder le yaşıyorum adam eşimi sürekli kandırıyor payını vericem sana ev vericem diye bnde artık bıktım yalan lardan gel diyorum sıfırdan başlayalım kiraya çıkalım yok sana nasıl bakicam diyor ya madem bakamiyorsun ne diye evlendin diyorum işine gelirse diyor bnde babamı aradım çıktım geldim baba evine oda şehir dışına iş için gidecekti geldim diye inat yapıp bugün çıktı gitti kızını bile görmeden kafayı yemek üzereyim haklimiyim haksizmiyim anlamadım bir türlü

17 Cevaplar

+2 oy
(155 puan) tarafından
Madem bakamiyirmus niye evleniyor? Hadi evlendi ne diye çocuk yapıyor. İşte böyle insanlar her kadının hayatını mahvediyor. Hayır madem ailen bu kadar önemli ki herkesin ailesi tabiki önemli ama senin kurduğun yuvan sadece işine geldiği gibiyse evlenme o zaman. Ayyy bı sinir oldum Sabah sabah kocana kız. Allah yardım etsin sana. Tabiki haklısın. Normal gündelik misafir gelir insan rahat olamıyor. Kayinpeder ile hayatta rahat olamam ya. 
tarafından
Neler çektiğimi bir ben bir Allah biliyor lutfn dua edin bana psikolojim hiç iyi değil
-Reklam-
+1 oy
(119,282 puan) tarafından
sen haklisin kimseden bisi beklemeyin evmis esyaymis körmü kocan kendi yapsin evlenmeyi biliyosa ev duzmeyide bilsin
tarafından
Evet konu babası olunca kör
(6,671 puan) tarafından
Ooo sevdos gelmişsin nerelerdeydin
(119,282 puan) tarafından
gunaydim bacim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Haklısın tabi ki madem bakamicakti ne diye evlendi 
tarafından
Bna ben haksizmisim gibi davranıyor ateş püskürüyor resmen
(1,785 puan) tarafından
Bütün erkeklerin ortak noktası haksizken kendilerini haklı zannetmeleri Allah yardımcın olsun bacım inşallah diledigin gibi olur herşey
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Babasına mi guvenmis evlenirken bakamicakti madem evlenmicekti canim
tarafından
Bnde diyorum bnim başımı niye yaktın ya bukdrni haketmedim
tarafından
Haklısın yani dur babanın evinde kizarsa kızsın belki anlar hatasiii
tarafından
İnşallah anlar
0 oy
(19 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama bakamayacaktın neden evlendin cümlesi çok yanlış. Siz evliliği kendinize baktırmak olarak mı görüyorsunuz? Madem durumunuz el vermiyor kayınpederle yaşamak istemiyorsunuz çocuk yapmayıp bir süre çalışıp birikim yapıp hayatınızı kurduktan sonra çocuk yapacaktınız. İlk kabul edip sonradan böyle konuşmanız çok yanlıl bence.
tarafından
Elimde bir işim mesleğim olsa zaten suratın a bakmazdim adamın peki okul okuyamayip mesleği olmayan kadınlar ne yapsın herkes  öyle sizin dediğiniz gibi olmuyor maalesef
(19 puan) tarafından
Evlenmeyip aile evinde kalacaktınız ozaman. Ailenizden başka size bakmak zorunda olan kimse yok malesef. Ki aile bile bir süre sonra başınıza kakabiliyor bazı şeyleri. Elin oğlu neden bakmak zorunda olsunki. İşte gün gelir şartlar bu babamın yanına geldin otur oturduğun yerde  der sizde ya oturursunuz ya da baba evine dönersiniz. Sizi üzmek kırmak değil amacım. Ama malesef hayat böyle. Çalışma durumunuz varsa bence hiç durmayın markett mağazada mutlaka bi iş bulup çalışın hayatınızı kurun.
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yani ikinizin evlenmeden önce biz ikimiz evlensek nasıl geçinebiliriz diye düşünüp öyle evlilik kararı vermesi gerekirdi, madem geçinemicek niye evleniyo babasına mi güvendi evlendi
tarafından
Demekki babasına güvenip kandırmış beni
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bilemedim zor bir konu, ama şu lafınız bence doğru değil. Bana bakamayacaksan neden evlendin, ben sizin yerinizde olsam çalışırdım, gerekirse maaşımı bakıcıya verirdim ama yine de çalışırdım.
tarafından
İşte öyle Bir imkanım yok Doğu gelin iyim bn zaten elimden gelseydi kocamın suratına bakmazdim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
O zaman niye evlenmiş.   
tarafından
Babasına köle olmak için demekki Allah bna yardim etsin bn çok zor durumdayım
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım bakmıyorsun neden evlendin diyorsun da sen neden kabul ettin ki aynı evde yaşamayı baştan 
tarafından
Ev yapılacak dendi bna eşim kandırdı yanı
(3,162 puan) tarafından
Kandırma durumu varsa tabiki haklısın kuzu Allah yardımcın olsun. Zor eş ailesi ile yaşamak. Hele de uyumsuz ve zor  insanlar ise psikolojik baskıya dönüşüyor
tarafından
Evet şuan öyle bir baskı dayım zaten
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ailen ne diyo bu duruma Allah çıkış yolları göstersin kuzum
tarafından
Ailem de arkamda ama iş eşim de bitiyor
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce ne yaptıysam yaptın evlendikten sonra kimse hiç bişey yapmiyo
tarafından
Evet maalesef öyleymiş
0 oy
tarafından
Bende sınır olurum böyle tiplere evlendiysen bakmak zorundasın babasından medet umuyor herkes nasıl geçinirse sizde öyle geçinirdiniz 
tarafından
Keşke anlasa dengesiz çıktı gitti bnde napicam bilmiyorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  sen babasıyla  yasacagini bilmiyormuydun evlenmeden önce 
tarafından
Biliyordum ama evde yapılacaktı
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Evlenmeyi bilirler karısına bakmayı bilmezler inşallah aklı basina gelir 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Aha bı bndn daha. Bnde yaptım aynı hatayı . Bnmkide inat etti gelmedi. Sonra gel dedim geldi herşey daha da boka döndu. Daha ilk günden fire vermişsin sen
tarafından
Evet konusu açıldıkça ayrı evim kavga ediyoruz
0 oy
tarafından
Neden en başında böyle biseyi kabul ediyorsunuz ki yani zaten kendine güvenen adam bakacağına güvenen adam en başında kiraya çıkar sonra aliyorlarsa alırlar ev yani 
tarafından
Bnde diyorum kirada yasiyalim baban vermek isterse sonrada verir vermezse de alsın evini gözüne soksun
tarafından
Canim o biraz alışmış rahata illaki babasına para veriyordur ama normal ev gecindirme gibi olmuyor o sorumluluk yok en basitinden işin zor valla anca annesi babası evden kovarlarsa öyle kiraya gider eşin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 474 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,240 göst.