0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim 120 günlük oturtmaya ne zaman başladınız ben yavaş yavaş başladım ama içim içimi yiyor erken mi basladim diye ama bebeğimde çok mutlu oluyor oturtunca gülücükler atıyor sizce erken mi napsam bilemedim ilk bebeğim 

7 Cevaplar

0 oy
(13,852 puan) tarafından
4 aylikken başladim. Doktor demişti başlayabilirsin diye ama uzun süre değil. Kucakta ve kisa süreli olacak. 
tarafından
Bende kucakta çok kısa tutuyorum hatta 1dk bile tutuyo olabilirim bebeğim oturmak istiyor ağlıyor yatirinca kalkmak istiyor ama ben korkuyorum bişey olucak diye
(13,852 puan) tarafından
Canim eğer kontrollere götürüyorsan doktora bir sor. Bizim doktor muayene ettikten sonra söylemişti oturmak için hazir diye. Seninkide istekliyse hazir demekki. Benimkide yatmayi sevmiyordu kendi kendine oturma pozisyonu istiyor gibi ayaklarini havaya kaldirip gövdesini kaldirmaya çalişıyordu. Bence erken degil ama yinede sen bilirsin.
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
5 ay civariydi sanirim yaa
0 oy
(5,949 puan) tarafından
4 aylıkken  kucagimda  egilimli  bir şekilde oturtdum  5.5 6 aylıkken  destekli  7 7.5 aylıkken  desteksiz oturtdum 
0 oy
tarafından
5. ayını doldurduğu gün kısa kısa oturtmaya başladım. Doktorumuz daha çok yüzüstü koyun gelişimi için daha önemli diyor. ama durduramıyorum mutlu oluyor :)
0 oy
tarafından
5 aylıkken canım 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
5 aylıkken az az oturttum canım 
0 oy
(64 puan) tarafından
Benim ki 4 aylik şuan. Ben 3 aylikken başladim kucagimda ufak ufak oturtmaya cunku istiyordu doktorlarda hazirsa 3 ayliktan ufaktan başlayın diyor . Simdi gayet guzel destekli duruyor hep oturmak ayaklanmak istiyor. Bu bebeginin hazir olup olmadigina baglu buna siz karar verirsiniz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 285 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 55 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.