+1 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Üst kat komşum ile benim kombi tam yoğuşmalı haliyle şu çıkıyor kombiden. Biz direk gidere vermiyoruz çünkü gidere versek hava çok soğuk olunca don oluyor ve su gitmiyor ekstra alt katın balkonu su alıyor.

Uyarmamiza rağmen bu sene de gidere vermişler tavan olduğu gibi dökülmüş balkonuma. Gittim güzelce uyardım.

Herneyse bugünde temizlik yapıyorlar her yerden bişey silkeliyorlar ve silkeledikleri şeyler çok pis pislikler olduğu gibi benim buraya geliyor.  Kızımın camınin onu pislik. 

Kocaman halı silkeliyorlar. Mutfak balkonundan. Ya benim balkon kapalı ama içeri hep toz giriyor. Cam pisleniyir. Yazın çamaşır olduğunu bile bile açık balkondan silkeliyorlar bu durumdan rahatsızım ve dile getirdim haksız mıyım ya

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şu balkonlardan halı çırpan insanlara sinir oluyorum sanki köyde yaşıyorlar 
(5,323 puan) tarafından
Vallahi ya dağdan gelmiş gibi iş goruyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar görgüsüz insanlar var yaa haklısın canım vallahi 
(5,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim
0 oy
tarafından
O haliyi serince silkelerken cek assa dussun en guzeli o anlayissizkomsudan nefret ederim 
(5,323 puan) tarafından
Vallahi şeytan diyor bı gün tut çek diye
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım apart da yaşıyorsan ona göre davranacaklar tekrar uyar
(5,323 puan) tarafından
Uyardım valla bı daha yaparlarsa daha kötü olacak
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Anlmz canım çünkü bnm üst katimda aynı 
(5,323 puan) tarafından
Ama burası toplu bı alan kuralları var böyle de olmaz ki
(2,785 puan) tarafından
Bizmde ôyle canım 16kisi otryo
0 oy
(665 puan) tarafından
Komşu hakkı çok önemli herkez bilemez apartmanda kural yokmu temizlik günü flaan.
(5,323 puan) tarafından
Yok ya çok saçma bir yonetici var
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kız aynı görgüsüzden bendede var silkelediğı şeyi tutup çekecem yakında toptan kurtuluruz manyak bunlar 
(5,323 puan) tarafından
Valla bende yapcam ha
0 oy
(16 puan) tarafından
İnada gırmısler canim ondan oyle yapıyorlar ne cins insanlar var ya 
(5,323 puan) tarafından
Polisi aramak istemiyorum yoksa daha kötü olcak
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben kavga ettim bu yüzden keşke olmasaydı benim üstümdeki temiz kadındır hani silkele se bile kir toz düşmez o kadar ama kapalı balkonumdan yukarı hali yıkamış  sermiş bana haber etmedi boydan boya su lekesi birde buranın suyu kireçli sil sil zor cikiyo su lekesi de bundan dolayı baya tartıştık ama iyi bisey de değil komşularla kötü olmak
(5,323 puan) tarafından
Ya burası toplu bı alan olmaz ki böyle dikkat etmek gerek
0 oy
(119,289 puan) tarafından
apartman sorunu bitmiyo yaa haklisinda laf anlamaz tipse isin zor
(5,323 puan) tarafından
Kaç uyarisim ya benden kaç yaş büyükler utanması lazım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Az önce bende benim ustle tartıştım 1 buçuk senedir üstümüzde oturyorlar mutfak ve oturma odamdaki tavan dokuluyor yakınca başımıza yıkılacak diye korkuyorum uyardım on defa evin altını yıkama diye derzlere tuz ruhu dökmüş sokmuş hepsini su sizyor hali ile soba yakıyor duamni bizde gece 2 ye kadar ceviz kirrarlar tepemizde ev sahibine şikayet etik olmadı kadın dur durak bilmiyor yazın burda pul biberlik biber kuruturlar onunkiler küflenmiş balkondan atmış o günde beyazlarim seriliydi olduğu gibi küf lekesi kalmış çıkmıyor yani artık ben bıktım o bikmaadı 
(7,036 puan) tarafından
1 buçuk sene oldu kuzu oğlu 7 yaşında bilerek ayaklarını yere vurur süpürgesi bildiğin savaş gün tak tak oraya buraya çarpa carpa banyo tuvalet oda kapılarının çarpa sesini demiyorum bile tek olsak sıkıntı değil ama evde 2 küçük bebegim var ve onlar yüzünden uyaniyorlar
(5,323 puan) tarafından
Aynı durum inan bende de var gece 2 gibi sesleri kesiliyor sadece 4 saat sessizlik. 6 gibi başlıyorlar tekrar. Allah sorsun komşuluk hakkını ne diyeyim bazıları öküz anlamıyor boyle can sıkıyor
(7,036 puan) tarafından
Vala canım bizimkilerin dünden beri sesleri gelmiyor çok şükür
(5,323 puan) tarafından
Bişey mi oldu aceba yukarı çık bak kapıyı cal de ki dünden beri sesinizi duymuyorum hepinize bişey oldu sandım :D
(7,036 puan) tarafından
Hahah belki imana geldiler 1 buçuk sene sonra
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ayni şeyleri yasiyorum kimse.alttan uyarmadi bir ben.dedim ama baktım olmuyor simdi bende kuslarima yem koyuyorum onlar pisletecegine kuslar pisletsin psikolojik olarak daha iyi hissediyorum
(5,323 puan) tarafından
O ****** der geçersin ama bunlarda hayvandaki kadar akıl yok
(1,663 puan) tarafından
Aynen artik hic degilse hayirli bir sey icin kirleniyo ya ben camı sildim iceri girdim esimde   camin önündeki koltukta uzanmis basladi caminin önüne su dokmeye cildirdim  kac kere video çektim tartirsak kanit olsun diye yok arsiz anlamadi en son kaynim yakaladi bir bagirdi ayıbı gectim gunah oyle biraz durakladi ama yazin yine baslariz cam yikamaya
(5,323 puan) tarafından
İyi valla ya benim evim temiz olsun ama alttaki umrumda değil diye davranıyorlar resmen
0 oy
(1,691 puan) tarafından
haklisin canim bi kac kere daha uyar dicem ama anlamayan anlamaz beynsz cok 
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle anlaması kit cok
0 oy
(494 puan) tarafından
O sirkelerken alttan cek dussun yere daha da pislensin deki iste benm de temizledigim bole batiyor yazikmi degil birdaha yaparsan o halini sirkelerken yakarim de o temizledigin dokulen pislikleride gotur kapisinin onune dok bundan anlar onlar bitanede bende var kapisini supurr benm kapima bi kere uyadim oldmadi supurdu iceri girdi torladim topladim ic kapisina serpeledim al hediyem olsun birdaha yaparsan sulandirdigimla camlarina yapacam cirkefligimi daha gormedin dedim birdaha supurrmu 
(5,323 puan) tarafından
Aslında mantıklı ha yapmak gerek anca öyle anlar
0 oy
tarafından
Haklısın güzelce konuşup uyarabilirsin camın önüne dokulenlerin resmini çekip göster direk
(5,323 puan) tarafından
Hiç aklıma.gelmedi biliyor musun sinirimden
0 oy
(1,936 puan) tarafından
Ayyy eski oturduğumuz evde bizim üst katımızdaki sürekli bir şey silkelerdi sürekli. Serdiğim çamaşırları tekrar yıkadığımı bilirim. Gittik uyardık. Bide kavga çıkardılar tövbe tövbe 
(5,323 puan) tarafından
Alaçam sacini başını bı güzel yolacan
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kombiden çıkan su çok zehirli ve tehlikeli diye biliyorum gidere verilmeli yönetici varsa onlar uyarsın bir şey silkelemek yasak desin
(5,323 puan) tarafından
Gidere vermek sıkıntı canım ne yazık ki gidere verince bizim balkon su alıyor o yüzden bı kovaya ya da bı şişeye aksın demistim
(12,856 puan) tarafından
Evet benim balkonda şuan halı sırılsıklam çok soğuk olduğunda buz tutmuştu çok pişmanım yoğuşmalı kombiden
(5,323 puan) tarafından
Kombide sıkıntı yok sonuçta hepimiz cebinizi düşünüyoruz biz mesela gidere vermek yerine damacana ya koyduk su doldukça döküyoruz tuvalete falan
0 oy
tarafından

Yasak normalde 

Valla bize de bi kere öyle yapmışlardı yukarı çıkarsam seni de o silkeledigin pis şeyi de alır balkondan aşağı atarım ayarlarımla oynamayın benim yeter artık dedim,o gün bugündür tık yok :D
(5,323 puan) tarafından
Hahah ben yine yumuşak uyarmisim hep
tarafından
:D benim tersim pistir ay,kimseyi kolay kolay kırmam ama delirdi mi tam deliririm :D :D geçmişte oturanlara her şeyi yapmışlar onlar sessiz kalmış herkesi de öyle olacak zannettiler heralde,valla el yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış
(5,323 puan) tarafından
İyi lafmis kullanicam bunu :D
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben direkt belediyeye şikayetettim. Kapima dayandilar kapima gelince de polise şikayet ettim simdi hic bir sey yapmiyorlar. Nerede nasil yaşamasi gerektiğini  ogrensinler bir zahmet

(5,323 puan) tarafından
Sanki müstakil evmis gibi davraniyorlar
0 oy
tarafından
Kız ben üst kattayim üstümde kimse yok aşağıya bişey sirkelersek aboooo kıyamet kopar
(5,323 puan) tarafından
Ben en üstün bı altiyim canım. Ama yazık ya benim altımdakilere de aynı şekilde yazık gunah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 408 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 940 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 366 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde renklidunya (961 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,593 göst.