0 oy
1,493 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Bugün o kadar mutlu uyandımki bu mutluluğumu sizlerlede paylaşmak istedim sağolsun bazıları burnumdan getirdi ne yalancılığım ne çirkinliğim kaldı demekki inanamayacağınız kadar güzelmişim.. Ben hayatımın hiç bir evresinde yalan söylemedim zaten bunada gerek duymadım kişi kendinden bilirmiş işi kendiniz gibi sanmayın her insanı allahıma binlerce kez şükür olsun hiç dardada bırakmadı beni ben kalbimin ekmeğini yiyorum sizde öyle.. Uygulamada bazı dostlarda edindim allah onlardanda razı olsun derdimi dinlediler bende onların derdine ortak oldum fakat diğerleri sınırlarımı çok zorluyor uygulamayı silmeye karar verdim böylesi daha sağlıklı olacaktır anne adayları sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alın anneler sizlerde sağlıkla büyütün evlatlarınızı benden bu kadar (Not:Külliyen yalan kullanıcı adım çünkü yalan bir dünyada yaşıyoruz) iyi geceler hoşçakalın

19 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından

En İyi Cevap
Tartışma çıkmasın bayan helalik istiyo  uzatıp devam eden engellenir! 
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Anlik bi fotograf cekip herkesin ağzını kapatmak yerine gitmeyi tercih etmen kimsenin suçu degil bence. Ay insallah fakesindir öyle bi guzelligi bünyem kaldırmaz :D

(7,410 puan) tarafından
Berivan suu:D ahahah
tarafından
Yo ben varım gi o çıktımı haber vercem hergün izliyom onuda gorusem haber veririm size
(7,410 puan) tarafından
Tamam berivan sana guveniyorum. Yanliz o kiz degilse nasil bilecen :S
tarafından
Ozaman katilmicaktir  canim kandırd bizi
(2,633 puan) tarafından
Hahaha ceyda ya allah iyiliğini versin :D
+2 oy
(1,250 puan) tarafından
Çok fazla ciddiye alıyorsunuz hiç tanimadigıniz insanları bence.. Hoscakal canım.  
+2 oy
(2,094 puan) tarafından
Olaylar ardi arkası kesilmiyordu ki biri daha çıkmasın sen gerçekten doğru söylüyor olabilirsin belkide adını kullanarak kötü amaclı giren olmuştur ama külliyen yalan nedir be arkadaşım 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bence bi fotoğraf daha at ikna olsunlar 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Genede tartismisligimiz var helal olsun sende helal et gene dur biraz Sakinlessin ortalık 
0 oy
(749 puan) tarafından
Ya ben olayi anlamadim canim sorun ne. Niye siliyorsunn uygulamayi bir kac kisyle sorunun ooldu diye  hemen silme bnce konuyida bilmiyomm pek ama
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Güle güle caniko 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Olaya cok vakif degilim ama dogru yada yalan Rabbim goruyor canim. Hakkim varsa helal olsun sende et.
0 oy
tarafından
Olay ne bilmiyorum cokda ilgileniyor değilim. Benm varsa helal olsun sende helal et. Ama eğer ispat istiyorlarsa da at anlık resim belki inanırlar. 
(749 puan) tarafından
Ya olay ne  bna biri anlatsn :(
tarafından
Ben bilmiyorum Vala
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Ben olsaydım gitmezdim canım kendimi ispat ederdim onlar utanırdi artık her kime kizdiysan:ermm:

0 oy
tarafından
Sana iyi giciler   ben daha yatmiyom 
0 oy
(12,854 puan) tarafından

9 senelik evliyim demişsin evlilik hiç yıpratmamış seni valla :) yolun açık olsun 

(2,102 puan) tarafından
Güzel bir bakış açısı :)
(1,887 puan) tarafından
++++++±++++☺
(12,854 puan) tarafından
Ben 2 yıl da hurdaya çıktım :D
(1,887 puan) tarafından
Aynen valla bende 3 yılda hurdaya çıktım ☺
0 oy
(193 puan) tarafından
Kimseye kendini ispatlamak zorunda değilsin herşeyini buraya paylaşmak zorunda da değilsin sonra üzülürsün böyle 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Eğer doğruysan resmini at ve herkes görsün doğru söylüyorsan silmene gerek yok hesabını bence
(1,933 puan) tarafından
Malesef yalan söylüyor post paylaştım bi saat önce gerçek fotosunu buldum posta gizlediler diğer hesabı kendini aklamak icin acmis
(2,564 puan) tarafından
Aman herkes kendine yakisani yapar 1 sene dir burdayim neler gordum neler
(2,423 puan) tarafından
Gerçek resmini nerden buldun kız
(1,933 puan) tarafından
Dur atiyom  bak :)))
0 oy
(1,933 puan) tarafından

İşte Külliyen yalan bu yalan soylemis bize

image

(1,082 puan) tarafından
Tovbe yarabbi bi insan boyle bisey yapmasi icin akli noksan olmasi lazim
tarafından
Canı sıkılmış onun atraksiyon arıyor
(1,964 puan) tarafından
Hepsine bakmamistim senden once hiç diye biride yazms sen degilsn diye :) ya fotoya bakinca zaten netten alinms hissi geliyo direk bana yorumlara baktımda herkese öyle gelmemis demek :)
En son bi foto atmis yorumlarin sonunda smdi gördüm cok guldum :)
tarafından
Bişeyler derdimde hakaret olarak algılanıyor oyüzden sakin relax
(1,964 puan) tarafından
Aman salla yaa bos insan boşver
0 oy
tarafından
Nereye canm 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Helal olsun canim ama olayi anlayamadim
0 oy
tarafından

Helal etmiyorum hakkımı herkes hakettiğini yaşar umarım :angry:

tarafından
Balım sinirden uyuyamadım ben hamile bir kadınım birde benim fotoma laf saymış teyze falan fisdan diyo ben kendimden eminim kimseye kendimi ispatlamak zorunda değilim yada ego  pesinde hiçç değilim sağlığım yerinde evlatlarıma bakabiliyorum gerisi önemli degil rabbim görsün
(854 puan) tarafından
Rahime yaa ben senin yerine uyuyup bütün gece de seninle birlik olup baya bildigin kavgadan kavgaya koştuk gruba adelet getirdik ahahahahha :D
Baya bilincaltima yerlesmissin :D
tarafından
Ayy canım benim saol beni bilen biliyo balım ben senin teyzenim ona göre tamam mı :)))
(1,933 puan) tarafından
Kız bırak ne teyzesinden bahsediyor o kulliyen tam.bir yalancı kendi adınıda kendi koymus
tarafından
Ahaha allah ım ne güldüm kadına

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 3,088 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 439 göst.
0 oy
33 cevap 984 göst.
0 oy
18 cevap 1,288 göst.