+2 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (608 puan) tarafından
Ya bim ve 101 kurban olsunlar şoka önceden şok zengin yeri derdik simdi bim 101 fırsat vermiyor bugün tesadüf iki kere gitmek zorunda kaldım ikisinde de etiket değiştiriyorlardi bune dedim abla merkezden istiyorlar dedi gidin onlara sorun dedi

8 Cevaplar

+1 oy
(1,691 puan) tarafından
bilmiyom post yukari ciksin
-Reklam-
+1 oy
(4,265 puan) tarafından
Aslında cidden halk örgütlenip şöyle Bi hafta alısveris yapmasa çok iyi olur da kimsenin umurunda değil kasalarda kuyruk almıs basını gidiyor herkes söylene söylene alısveris yapıyor ama alıyor ee adamlar da enayi mi bu fiyattan nasıl olsa satılıyor niye düşürelim ki daha çok kazanmak varken diyolar halkı mı düşünecekler eksiden a101 bim ucuz diye alırdık şimdi indirim günlerinde MİGROS courfersa ordan daha ucuz 
(608 puan) tarafından
Normalde gidilmez ertelenir idare edelim denir ne hikmetse zamlar basılınca nasıl kostuklarini bilmiyorlar
0 oy
(120,915 puan) tarafından
nerden bulcan merkexini hayat sartlari cok kotulesti rabbim dar gelirlinin yardimcisi olsun
(608 puan) tarafından
Valla amin canım
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Tayyibin acıklamasını dinledim bugün. Zincir marketlere seslendi yine ya fiyatları düzeltin yada kapatmaya kadar gider dedi 101in sahibi gerekirse 1 ay kapatırım fiyatlar inmez dedi. Ama tayyip ne dedi. " 1 ay degil zorlarsanız tamamen kapatmak durumunda kalırsınız dedi" gerekirse kapatırım demiş sahibi. Bende her kapatılan subeye tarım kooperatif açarım dedi. Ki hedefimizde 1 ilde 300 şube demiş tayyip. inatlara bak 
(1,011 puan) tarafından
Kız yok ne uygunu aldı başı gitti sleepy benim oglum bitek bunu kullanabiliyo herşeyi denedim pişik olduk mecburiyetten alıyorum vallahi
tarafından
Tarım kooperatif de ucuz bir şey olsa girdik kazziginn alası
(1,011 puan) tarafından
O zaman ucuzlar Tayyibin lafına bakıyor valla bacı
(608 puan) tarafından
Tabi doğru valla
tarafından
Bide kendilerinin elinde değil gibi konuşuyorlar Allah'ım yaa
0 oy
tarafından
Sömürüp bitirdiler bizi
(608 puan) tarafından
Bittik
0 oy
(28,430 puan) tarafından

Karar verdim Bim a 101 şok tan birşey alimiycm 

0 oy
(44,840 puan) tarafından
Aman nolcak böle yaa
(608 puan) tarafından
Neden ayaklanmadigimizi bilmiyorum:(
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Esim 101 calisani onlarda bikti hergun etiket degismekten hemde ayni.ürünleri Allah iyi etsin sonumuz ne olacak bilmiyoruz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 439 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 262 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.