0 oy
843 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ev aldık ama ben bu mutfak ve fayans renklerinden nefret ediyorum. Çok kötü duruyor. Smdi şöyle düşündüm.. olursa olur diyin olmaz sa fikir verin. 

imagemutfak bu. Smdi fayansi bir kere boyatcaz böyle hiç iyi değil. Kırık beyaz olsun dedim. Bugün de ilk katı atildi. Aşağıya ilk halini de atarım. Üzerine Gold mermer desen dedim. Mutfak dolabıni da kırık beyaz dedim. Tezgah arasını da. Yani musluk arka fayansini da açık antrisit gri dedim. Bardak koyulan iki kapak değişip cam kapak olsun dedim. Kulpları da ya gri ya Gold yaparım artık bilemiyorum. Fayansin beyaz ve mavi olan yerin ayrım yeri varya Serit şeklinde çiçekli desen var. Orayı da ince şekilde antrasit gri düşündüm. Sonra sipariş ölçü verdik. Pencereler Pimapen olucak Çarşamba günü yapcaklar. Pencereye de carpraz gelen perdelerden olsun dedim. Nasıl sizce. Aşağıya bengendim renk ve modelleri atiyorm. Ha bu arada yer fayansi kolidoru da aynı olcak beyaz gold. Gold dediğimi gözünüzde büyütmeyin. Işıltı verecek kadar. Abartı olmayacak. Ben abartı sevmiyorum gold'da

image

image

imagehava yağmurluydu çok karanlık çıkmış 

20 Cevaplar

0 oy
(7,208 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ben eve girmeden böyleydi 

imageGirdigimde boyadım böyle oldu ama vernik atamadım hep soyuldu

imageDört sene sonunda mutfak mermeri su sızıntısı yapıp makineyi bozunca mecbur fayansi değiştirmek zorunda kaldık o başlı başına bir masraf zaten onu degistirmisken dolapları da degiselim dedik sonra fayanslar gitmeden hiç belli olmaz dedik hepten yıktık bütün mutfağı çok zordu valla haberin olsun berbat bir inşaat  

Bu da inşaattan hemen sonra ki hâli

image

image

tarafından
Haa tamam canm sanki dolu gbi görünüyordu ondsn sordum ama mutfagn cok güzel olmus gule gule kullan
tarafından
O kadar güzel olmuş kiii ❤️❤️❤️
(525 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim ❤️
(1,368 puan) tarafından
Benim dolaplarım da böyle canım güle güle kullan :)
(7,208 puan) tarafından
Teşekkür ederim kizlar (◕ᴗ◕✿)
-Reklam-
+1 oy
(712 puan) tarafından
Simdi fayansi  boyatiyoruz  dedin ordan zaten olmadı.. 

Hepsini boyatiyorsan dedin nedesem bilemedim..

Ben olsam o mutfak ve fayanslari kırıp söktürmustum..

Sil baştan yapardım eve girmeden
tarafından
O kadar maddi bütçem yok şuan sadece boya ile kapatabilirm
(7,208 puan) tarafından
Ben bu yazın yaptırdım borç harcta olsa içine girmeden kirdirin derim . Çok zorlandım evin içinde inşaat çok berbat. Oturdum ağladım o derece diyim sana
(712 puan) tarafından
İçeri girdiğinde artık 1p sene daha kalır oyle birde pisliği çabası olcak sana
(799 puan) tarafından
Sana bir şey diyim mi borç harç demişsin ama cnm bnm inan boya ana daha kulfetli gelicek gerçekten yaltıemak daha ucuz
0 oy
(515 puan) tarafından

Güle güle otur canım inşallah her istediğini istediğin şekilde yaptırırsın <3

tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim ❤️❤️☺️
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Aslında ben beğendim gibi kendi adıma konuşuyorum hoşuma gitti güzel sağlıklı günler de oturun cnm hayırlı uğurlu olsun 
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim ❤️❤️☺️
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Bence fayansi direk şok tür kuzum başka türlü olamz
tarafından
Oluyor çok şükür. Oldugu kadar. Ben şuan söktürebilecek maddi konumda degilim
0 oy
tarafından
Bence fayanslari boyamak yerine baştan yaptır. Eve taşınınca daha kalıyor o isler. Mutfak dolaplarını boyayabilirsin. Kulplarini değiştirirsin. Ben baktığım zaman mutfak dolaplarını beyaza boyardım. Kulpları siyah ince uzun yapardım. Tezgah dolap arasını beyaz büyük fayansla değiştirirdim. Mutfagin duvar fayanslarini da Fayans yapmak yerine oda duvarı gibi yapardım. Beyaza da boyardim. Masa beyaz. Sandalyelerle renk verirdim. Tezgah üstüne de iki yeşil bitki beyaz saksı da. Beyaz eşyalar gri renk. Bence ferah çok güzel bi mutfak olurdu.
tarafından
O kadar beyazın içinde ölürüm ben :D hiç duramam
tarafından
Büyük parçada beyaz, küçük parcalarla renklendirme benim çok hoşuma gidiyor  :) ama sana bı tavsiye bence dayandı boyama. Tek seferlik iş yaptir temizce içine gir
0 oy
(120 puan) tarafından
Ay Allah affetsin ama fayans cidden fail benim banyomun böyle  o bile hoşuma gitmiyor bence de fayansı sökme ihtimaliniz yoksa boyat canım dolabın rengini bence beyaz yap  o ara yeri mermeri komple kırık beyaz veya bembeyazda yapabilirsin mermer siyah olmasın ama su lekesi çok oluyor
tarafından
Siyah değil aslında açık füme gri ama tutar mı su lekesi. Fayans kırdırmak şuan beni maddi olarak çok zorlar. Ancak boyayabilirm
(120 puan) tarafından
İlk resimde ilk kat olmasına rağmen güzel durmuş inan ki benim banyomun böyle olduğu için bana psikolojik öyle gelmiştir antrasit gri de olabilir güle güle oturun canım ev bizim ama evlendiğimizde maddi durumları çok iyi değildi eşimgilin bitek evi boyattık diyebilirim mutfak dolabım hele o eski kahve kremlerden o yüzden hep içimde kalmıştır güzel mutfak banyo vs
tarafından
Rabbim çok ama çok daha iyilerini nasip etsin. Evet maddiyat hep insanın kalbini kırıyor. Elimde olsa çok başka planlarım vardı ama işte. Rabbim sana nasip etsin
(120 puan) tarafından
Sağ ol canım benim Allah sana da kalbinden daha da güzelini nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Fayans baştan yaptirsan daha iyi bence 
tarafından
Fayans baştan yaptiramam su maddii konumda
0 oy
tarafından
Lavaboyu direk camın önüne alırdım bi kere..
tarafından
Evet bende öyle düşündüm ama şuan yeniden yaptırmak pahalıya geldi
tarafından
Sağlık olsun  bütçen yettiğince nasıl mutlu oluyorsan öyle yap canım mutfak sonuçta benimkini görsen bide bende dolap bile yok düzgün
tarafından
Olsun benimde yoktu. Rabbim bekleyene veriyor gerçekten. Allah sana gönlünden gecenin bile daha güzellerini nasip etsin
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Fayans boyamasi olmaz ki tutmaz 
tarafından
Tutar canım ben bu evin fayansini da kendim boyadım 7 yıl çizik bile olmadi
(1,921 puan) tarafından
Neyle boyadin
tarafından
Cadence kendinden vernikli boya. Altına astar. Üzerine 3 kat boya
0 oy
tarafından
Beğenmedim fikirlerini çok sıradan ve sonucun güzel olacağını hiç sanmıyorum 
tarafından
Olsun teşekkürleeer
tarafından
rica ederim pinterestten fikir bak
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Hangi kafayla bu fayanslari yapmışlar acaba :ermm:

Çok güzel fayanslar var canım bütçem yok demişsin ama içine girmeden yapılsa iyi olur 

tarafından
Ben zaten her yaz anneme gdiyorm. İnşallah seneye yazın yapilcak ben yokken. Şuan imkanı yok
0 oy
tarafından
Kuzum hiç boya işine girme dolabın iskeleti dursun sadece kapakları değiştirirler fayansları da durumu toparlatınca kıtdırıp yeniden yaptırın
tarafından
Sorduk canm şuan bizi aşan bur durum bu
0 oy
tarafından
Bu perdeden bende salon camıma yaptırdım duruşu çok güzel 
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim ❤️❤️☺️
tarafından
Rica ederim
0 oy
(799 puan) tarafından
Ayyy mutfak çok kötü ama sizin ne güzel ınsaAllah bizde alırız yavrularım ile birlikte yapmak basın olur
tarafından
Ayy rabbim öyle güzel yerler nasip etsin ki hayalininde ötesi olsun inşallahh. Evet mutfak gayet kötü durumda. Yeni baştan yapmak isterdim ama şuan maddiyatim yeterli değil. İlerde inşallah
(799 puan) tarafından
Allah onuda nasıb etsin
ben altda zor boyamak falan yazdım bende iki kıtablık boyadım inanın kıtablık alsaydın dedim bu ne böyle hatta aman basma işinede paramı verilir diyordum helal olsun boya yapmak kolay bir meslek deyıl
tarafından
Aman kız bende bir dolap boyadım. Bu ne ya birdaha uğraşmam dedim. Smdi de eşimi gönderiyorum sürekli o boyayıp geliyor :D
(799 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çok imtihanlı diyelim kolay şık suhulet versın Rabbımız
tarafından
Aminnn aminn
0 oy
(799 puan) tarafından
Yaptırdıktan sonrada koyarmısınız öncesi sonrası çok merak eddim bende 
tarafından
Tabi olur. 1 hafta sonra görüsuruz ☺️☺️
0 oy
tarafından
Olmaz dıyenlere inat yapmalısın bence harıka sonuclar cıkıyor ortaya youtube da seray kutsal var mutlaka bu tarz vıdeolarına goz atmalısın püf noktalarına bak cıdden on numara ısler yapıyor bence maddı durumu toparlayana kadar cokta guzel odare eder senı ama naparsan yap karların arasında bekle ve vernigi asla unutma üşenme sonuc harıka olacak sadece perde hosuma gıtmedı  stor yda normal düz bısı olabılır belkı
tarafından
Yaaa o kadar tatlı bir yorum ki çok değerli çok teşekkür ederim ❤️❤️☺️ perde yi de düşüncem evet. Vernigi de unutmak mümkün değil yoksa kötü közükur sanki
tarafından
hem parlaklık verıyor hemde dayanıklılık cok cok artıyor sudan etkılenmıyor marka olarak cadence den sasma dedıgım vıdeolara bakarsan halledersın sen gecen bı vıdeonu gordum cılgın geldın bama bıraz sende bu mutfagı yapacak göz var :D
tarafından
Bende herşeyi cadence aldım da kız nerde gördün videomu hangisini :)
tarafından
resmını dıcektım ya vıdeo nerden cıktı kot ve beyaz thısortlu bı fotondu :))
tarafından
Haa :D benm düzgün fotoğrafm yokki :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne tatlı heyecan ev yenilemek güle güle oturun tatlım inş istedigin gibi olur
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️☺️
0 oy
(525 puan) tarafından

Güzel düşünmüşsün canım güle güle otur <3

tarafından
Çok teşekkür ederim çok ❤️❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aman allahım o mutfak dolabı rengi ne öyle facia :D boyatmak yerine baştan aşağı komple yapılsa daha iyi olur bence
tarafından
Maddiyatim şuan yeterli değil. 1 sene idare edicem bu dolap ile

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 577 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,123 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Nalan2580 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
9 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miniktirtil (1,301 puan) tarafından soruldu

381,157 soru

11,410,634 cevap

34,951 kullanıcı

...