0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Normalde kızım bu zamana kadar 10 da yatar ve sabaha kadar uyanmazdı ben 3 4 civarı uyandırırdm beslemek için o yüzden alışıp o saatte uyanırdı daha da kalkmazdı sabah 8 9 a kadar ama şimdi tamamen değişti uyku düzeni bozuldu normalde 10 da yatan kızım yarım saat önce uyudu dünde böyleydi ve 1 de 2 de uyanıyor 6 ya kadar uyuyor ama uykuya dalması bu kadar uzun sürmüyordu uyansa bile emziği verip sallayıp uyutuyordum ama şimdi oda yok bi saat aradan geçiyor anca öyle geri uyuyor bazen 3 te kalkıp 5 te yatıyor neden böyle değişti ya geri düzelmeyecek diye üzülüyorum diş çıkaracak heralde diyorum çünkü ara sıra kusuyor ve günde 4 5 kere kaka yapıyor ateş yok ama kaynanam dişten değil pişiktendir falan diyor piştiğinde baya kötü ama geçmiyor bide atak zamanıymış neden olabilir sizce pişikten dolayı uyku düzeni bozulur mu çünkü uyansada ağlamıyor yani 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dış çıkarıyor canım ondnadir ben 1 haftadır uyumuyorum bu yüzden ..
tarafından
Ağlıyor çığlık atıyor kulağı ağrıyor.  Doktor diş dedi eve geldik 2 hafta sonra tekrar öyle oldu busefer yukari dişleri çıkıyor..
(244 puan) tarafından
Anladım canım ama benimki ağlamıyor işte normaldede sakin bi bebek o yüzden mi ağlamıyordur acaba dişi mi çıkıyor gerçekten bilemiyorum ya
tarafından
Kac aylık canım.n??
(244 puan) tarafından
6 aylık
tarafından
Benim kızımda 6 aylıkken başladı yeni 1 aydır patladı valla..  kulağı ağrıyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Dişten olabilir bence cnm
(244 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı ya
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Canım her ikisindende olabilir pişik için benim oğlumunda aynıydı bildiğin kan akıyordu doktor 3krem verdi adı aklıma gelmiyor inan çareyi onda buldum hastaneye götür bakılsın dişine pişiğine 
(244 puan) tarafından
Götürecem canım geçmezse
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benimkide dunden beri cıglik cigkiga kalkiyor susmuyor 10 10 30 gibi yatar di 1 gibi mama veriridim 5 de kalkip tekrar mama sut icerdi simdi cok huysuz 
(244 puan) tarafından
Neden peki
(1,921 puan) tarafından
Diş yada hasta olacak
0 oy
(1,741 puan) tarafından

Kac aylik cnm tam da 14 bucuk aylik oğlumu söyledin muhtemlen dis geliyo 10 disimiz var alt 1.azıları arka arkaya patlattı gene azilar ve köpek disleri kaldı bunlardan birileri geliyo sabaha kadar uyuyan oglum aglayarak uyaniyo bizde 60.hafta atağının içindeyiz 64.haftada bitiyor alakalı mi bilmiyorum ama diske kesin alkali sabaha kadar uyurdu çünkü oglum geriye hep zor  disler kaldi:(

(244 puan) tarafından
6 aylık canım benim ki ağlamıyor ama
(1,741 puan) tarafından
Donemseldir belki de cnm o zman uyumak istemiyolar bazen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy