0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (988 puan) tarafından
Kızlar nolur bana cözüm bulun 2 tane bıt ilacı sırke kolonya paranıt kullandım gectı tekrar cıktı sırke var onları ayıklayamıyorum 7 aylık durmayan bebegım var buarada bıt kızımda onunla ilgilenemiyorum kucukten en etkili şu gecırdı dedıgınız bısy varsa yarın alcam hemen ama lütfen söyleyin cok kotu bısy ya gelmek bilmedi 

20 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Kızlar bı bakın yaaa
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hamileyken ben ve oğluma da bulaştı antibit diye bi şampuan aldım eczaneden 2 yıkamada geçti ayritten sirke ile de bikaç kez açımı taradım öyle geçti 
(988 puan) tarafından
Sırke hangısı canım gerı uzum elma ıkısınıde kullandım fayda etmedi
(12,494 puan) tarafından
Üzüm sirkesiydi benimki canm
0 oy
tarafından
Ayy kız iki eltimin kızı aynı anasınıfına gidiyor ikisinsede bugün bir cikti paranit aldılar benim kizimdada çıkmıştı bende kullanmıştım geçince bile haftada bir yine o şampuanla yikamistim geçmişti zaten 
(988 puan) tarafından
Ya sen nasıl kullanıyorsun hemen gectı mı tekrarladı mı sırke var mı ben 1 gun boyunca tutuyorum kafasında ama yok yıne var gıtmıyo
tarafından
Ben hafif ıslak saçına sürüp 1 saat beklemiyordum sonra bol suyla duyuluyordum banyo çıkışı o sık dişli tarağiyla tariyodum geçti kaç günde bizdekiler baya büyük bitti köye gitmiştim orda bulaşmıştı
(988 puan) tarafından
Sırkelerı nasıl aldın pekı bızımkınler yenı buyuyo
tarafından
Şampuan onları etkisiz hale getiriyor tarayinca dökülüyor du tarak çok sık dişli bir tarak zaten
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Geçenlerde.tesadufen sadece bit sirke temizleyen özel saç merkezi gördüm instada izmirdeymis yüzde yüz kesin çözüm sunuyorlar 
(988 puan) tarafından
İzmir'e degılım ki:/
(2,484 puan) tarafından
Benimde aklımda bunun için özel salon mu açmıslar diye şaşırmıştım ordan kalmış
0 oy
tarafından
Paranıt  en etkileşim canim ..ama kullandıktan sonra saçda kalan ölen sirkeyide  almalısın.  Metal.bir yatağı var onunla güzelce tarayıp.temizle olduğunuz yatak yorgan carsaflarin hepsini 6p derece yıka sirke düşerse yattığı yerden yine çıkar. Oda içinde sirkeli.su ile.temizle birseycik.kalmaz. 
0 oy
(316 puan) tarafından
Eğer sende varsa  eskiden bizim oralarda yanlış hatırlamıyorsam gazyag sürelerdi iğrenç birşey. Gerckten herşeyi denediyseniz gecmediyse birde bunu bir araştırın . Ama araştırın sadece duyumla söylüyorum
0 oy
(657 puan) tarafından
Bazı Güzellik salonlarında var temizletme Bi araştırıın
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Lavanta yagı. 
(988 puan) tarafından
Nasıl saçına mı dırek yoksa yakasına mj cnm
(3,551 puan) tarafından
Eczaneden al lavanta yagını kulak arkalarına direk sür.. Banyo da suyla incelt duştan önce kafanızdan dök. Kokusu dan bit pire nefret eder.
0 oy
(50 puan) tarafından
Gaz yağı canm eskiden bizde olurdu lardesmle annem okadar ilaç aldı fayda etmedi tek çözüm gaz yağı oldu kafaya masaj yapar gibi suruyosun çemberle 1 saat kadar bekletiyosn bişey kalmiyor
(988 puan) tarafından
Ama mesela yemek falan yapsak ocak yakıyoruz ya acaba bısy olur mu kı tereddüt ediyorum onu kullanmaya bıde sac derisine zarar verıyomus
(1,191 puan) tarafından
Çocuğun derisini yakar
(50 puan) tarafından
Çok fazla bekletmiceksn canm istersen yarım saat beklet biz çok yaptık geçen yegenimde oldu teyzem hemen yaptı bitti çok bekletme kendin bilirsjn yinede
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Sirkeleri temizlemedign müddetçe geçmez boşuna çocuğun kafasını yakma . Mecbur kizinla ilgilenip halletmen gerekiyor gerekirse küçüğe bir kaç gün  birisi gelsin baksın 
(988 puan) tarafından
İste sıkıntı burda bakan yardımcı olan kimse yok
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kuzu kuc7kken bize gaz yagı yaparlardi.gsz lambasnda olandan.annem surer basimizi baglardi posetle hava almazdi.beklerdi.snra bit taragyla tarrdi beyaz bir ortuye.sonra kaynar suyla yika offf.allah yardmcn olsn ya
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Ben küçükken çok olurdu saçımda annem bu komşunun kızlarıyla çok samimi olma onlardan bulaşıyor koyma kafani omuzlarına ben hep sarilirdim falan gece gece hatırlattın ne dayak yerdim annemden kadın haklı bıkmışti tabi...canım annem hep derdi toz deterjan varya çamaşırlarimizi yikadigimiz bır avuç kadar biraz sıcak suya koy iyice karıştır onu başına dök bir beş altı dakika bekle sonrada bit taragıyla tara iyice tara yıka hemen geçer bir kaç defa öyle yıka bide o aldığın bit şampuanini kendi şampuanina kızının kime dök biraz öyle kullan bir süre bitten temizlendikten sonra da kullan sen kukosunu bilmezsin ama o koku hep gelir saçlarınızda n bitler sevmezler o kukuyu gelmezler:D bu yaz eltimin oğullarından bulaştı kızıma ben bu yöntemle kurtuldum 

(988 puan) tarafından
Bıde senin yöntemini deneyım ınsallah gecer canm saol
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Eczaneden ilac al diyecektim ama almışsın zaten . Nerden gelio bu bitler çocuklar okula falan gidiyor mu 
(988 puan) tarafından
Yok gıtmıyo 4 yas daha bende anlamadım ki
(5,558 puan) tarafından
Kıyamam ya . Nerden geliyor bu bitler
0 oy
(450 puan) tarafından
En etkili ilaç kwel ben kendime kullandım sen kızının yasini şöyle öyle al birebir wblmin kızımda yillrca vardı bu şampuan sayesinde kurtuldu dediğim gibi doktora ve eczaneye danışıp al ... Kızın 6 aylıktan küçükse kullanılmaz zaten bu sampuan 
(988 puan) tarafından
4 yasında kızım onuda kullandım ama gecmedı
(450 puan) tarafından
Kwel bire bir sen saçına sür 10 dk.bekle sonra yavaş yavaş su dök köpursun sonrada tarakla gzuelce tara mümkünü yok en iyi ilaç bide ben elma sirkesiyle saçlarımı yikamistim
0 oy
tarafından
canm eczanede bitilacı var taragı da var incecik demir dişleri çok güzel ortaokulda bana da çok gelirdi biz öyle temizlerdik annemle sirkeyi bile temizliyor
0 oy
tarafından
Eczanede bit ilacı var canm demir taragı da var içinde ortaokulda bana da cok gelirdi annemle öyle temizlerdik sirkeyi de temizliyordu
0 oy
tarafından
En etkili paranit aslında nasıl geçirmemiş annen yada bir akraban yok mu yardım etsin sana 
(988 puan) tarafından
Maalesef kimse yok var aslında ısım dusunce yok oldular
0 oy
(712 puan) tarafından

Valla az vakit ayır kızının saçındaki sirkeleri temizle

Su cocuklarida  bahane etmeyin uyuyunca yapı er bi zahmet
(988 puan) tarafından
Saçmalama istersen ne bahanesi uyumayan bir bebek karnı yok olsada durmuyo kucağa alıstı maalesef sürekli kucak ıstıyo bilip bilmeden yorum yapma
(1,298 puan) tarafından
Ne kadar boş insan var ya şu usluba bak dag da yetişmiş desem onlar bıle daha kibar
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bizdede okula ilk gittiği zaman olmuştu paranıt kullandım taragiyla taradım gecmisti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,450 cevap

34,881 kullanıcı

...