+1 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
tarafından kapalı
Elimde kullanamadığım prima 1 no bebek bezleri, ıslak mendil cesitli bebek urunu ihtiyaci ve bebegimin olmayan kıyafetleri (alıp hic giydiremedigim bile) var. Cevresinde ihtiyaci olan varsa gercekten ama alacak durumu olmayan hediye etmek istiyorum
notu ile kapatıldı: Yasak post

13 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin şimdiden 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbkm.hayrini kabul etsin inşallah gerçekten ihtiyaç sahibi birine ulasirm veya bulundugun bölgedeki sağlık ocağına bırak onlar gerçek ailelere ulaştırıyor. 

.

Lütfen kimse yanlış anlamasın ama.burda son zamanlarda çok dolandırıcı var göz görmeyince insan inanmıyor. 
tarafından
Bencede sağlık ocağı olabilir. Hiç kullanılmamış var deyince alıp satan bile çıkabilir bu şekilde dusundurenler utansın ama neler gördük görüyoruz artık hiç şaşırmıyorum.
0 oy
(316 puan) tarafından
Burda biri yazıyordu bir postta  doğum yapcam  2 hafta sonra bana verirmisin diye kıyafetleri. İnşallah görür
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim ihtiyacim var!!!Hangisi olursa hangisini vermek isterseniz çok sevinirim çok mutlu olurum. İki haftalık bir gönlünüzden bana vermek geçerse bekliyorum.
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Saglik ocağına da verebilirsiniz.... onlar zaten gelen ihtiyaç sahibine veriyor
0 oy
(206 puan) tarafından
Ben alabilirim cnm çok var cevremde daha öncede burdan birkaç kişi vermisti
0 oy
tarafından

Canım bizim bir grubumuz var oraya yazsam ihtiyaç varsa gönderir misin ?

0 oy
tarafından
Benim bu yakınım var bebek bezlerini kiloyla alıyor suriyelilerden ıslak mendil de kullanmıyor vermek istersen ona ulastrabilirm 
0 oy
(23 puan) tarafından
İnan durumum yok kimseye vermediyseniz benim ihtiyacım var 
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Kuzum sağlık ocağı yada doğum Hastanesi'ne verbeilirsin çünkü onlar ihtiyaç sahibinj herkesten iyi biliyor
0 oy
tarafından
Burada ihtiyacım var diyenler nedense inandırıcı gelmiyor bana en iyisi bir sağlık ocağına eczaneye ver 
0 oy
(7 puan) tarafından
Abla benim ihticaim var bana verir misin lütfen 
0 oy
(7 puan) tarafından
Özelden yazcaktim ama size özeliniz kapalı lütfen okursanız bana dönün normal doğum yapicam ama hiç bişey yok bebeğin bı kaç kere de post açmıştım ama kimse görmemişti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,156 soru

11,410,634 cevap

34,951 kullanıcı

...