0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar kızlar kızım 8 bucuk aylık daha dişleri çıkmadj bugunde o kadar huysuzki hiç susmadan 6 saat mızıldandı gece uyudu sabah 6 40 gibi emmek için klaktı cayır cayır yanıyodu elleri ayakları ateş ölçerle bakıyorum 36 5 adam gibi ölçmüyoda ateşli olunca neşesi olmaz hiç ama maşallah neşeside yerinde elleri ayakları soğuk olurdu oda yok butun vucudu yanıyo sürekli ateşlenen biri olarak ateşin nasıl bişey olduğunuda biliyorum  çok havale geçirmişşm benim korkum kızımnda havale geçirmesi ateşmi değilmi anlayamadım ateşli olunca neşesi yerinde olurmu yani bu dönem farklımı hastalıkla diş jeli sürdüm şimdi uyudu yardım edin deneyimli anneler 

1 cevap

0 oy
(262 puan) tarafından
Canım benim dünden beri aynı 11 aylık kızım vücudu ateş içinde ama olcunce 37 olmuyordu bende fitil verdim sonra kendine geldi biraz toparladı sabaha karşı busefer 38 olmuş ağlayarak kalktı calpol verdim soydum zibinla yatırdım şimdi kız parmaklarını ısırıyor açıyor canı napcam bilmyorum
(262 puan) tarafından
Canım tedagil var bugün internetten sipars vericem herkes çok memnun doktorlar jel önermiyor ama bu granül iyimis doktorlar tavsiye ediyor
(1,750 puan) tarafından
Dün almış eşim nurse harveysin çok ağladı yavrum dayanamadm valla
(262 puan) tarafından
Benim de elimde jel var bende sürdüm ama granül daha saglikliymis napalim ya öyle görünce ne varsa veriyoruz elimizde
(1,750 puan) tarafından
Aynen valla yavrularımız hasta olmasın Rabbim hepsine şifa versin
(262 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.