+1 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kızlar kaynanam bizde kalıyor kışın küçük bebeğim var günlerce biyere gidemiyorum annem yakında ona bile on günde anca bi saate dün akşam da arkadaş çağırdı dedim gideyim birden hayırdır nereye gidiyorsun dedim gidecem bunaldım sen hergün gidiyorsun ama normal söyledim yani başladı bağırmaya gitmeyeceksin gitde görelim gerçekten hala bebeğime bakıp ağlıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Neden evden çıkmanızı istemiyorki anlamadım. 
(1,326 puan) tarafından
Bilmiyorum canım annesi yokken böyle değildi zoruma gidiyor asıl annesi varken iyi davranır diye düşünüyordum
(1,580 puan) tarafından
Bie daha böyle bir şey yapma diye uyarın yapmaz herhalde. Kayınvalidenin sizle kalması geçici de olsa zaten zordur bir de bunu çekmeyin.
(1,326 puan) tarafından
Daha önce de yaptı gerçekten insan kendini köle gibi hissediyor
(1,424 puan) tarafından
Erkekler annelerini görünce maalesef başbaşa olduğunuzdan farklı davranıyorlar.. bu konuyu konuşup düzeltmesi lazım tavrını.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anasını görünce erkekleniyorlar
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kaynanan da oğluna sen hayırdır demedi mi. 
(1,326 puan) tarafından
Hayır hoşuna gitmiştir eminim
(3,162 puan) tarafından
Kendi anne de senin annen anne değil mi. Neyse sakin kal kuzum. Belki eşin sakinleşince özür diler. Kaynananın yanında da dilettir nazlatrur kendini. Sonra da kendini annene götürttür.
(1,326 puan) tarafından
Sanmıyorum özür dileyeceğini ama inşallah öyle olur
0 oy
tarafından
Bu erkekler kendileri her şeyi yapıyorlar her yere gidiyorlar eşleri gitmek isteyince sorun oluyor valla tuhaflar 
(1,326 puan) tarafından
Aynen öyle 24 saat ev çocuk bide kaynana bi nefes almayı çok görüyorlar
0 oy
tarafından
Benim esimde daha önce annesinin yanında bişey istediği zaman yüksek sesle değişik bir tonla istiyordu ona bundan rahatsız olduğumu sakin bir dille söyledim şimdi kaynanam gelince çok dikkatli davraniyor bide annesine diyo sen varken karıma bişey diyemem sonra bana çok kızıyor hahahahaha hsh kaynanamın hiç hoşuna gitmiyor eşim sağolsun çok komik bi insan içinde herseyi espiriye vurur söyler 
(1,326 puan) tarafından
Keşke benim eşim de anlasa daha öncede söyledim
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Anası var diye g.otu kalktı herhalde 
0 oy
tarafından

Sen her gün gidiyorsun diye söylersen o da kızar tabi kız,istediğin kadar yumuşak dille söyle bu cümleyi. 

Annesinin yanında erkekliği tutmuş belli. 
Sen de bu kadar takma kız annene niye gitmiyosun,kaynanana söyle ben dışarı cikiyorum de ben hiç sevmem öyle valla
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sende ailenin yanında ona bağır
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Eşin düzeldimi canım denk geldim üzüldüm okuyunca. ezdrme kendini kimsenin yanında sana bağıramaz.
(1,326 puan) tarafından
Yok canım artık sesimi çıkarıyorum nolcak sa olsun
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Eee bizde insanız nefes slmaya ihtiyacımız var tabiki ama onlar anlayamıyor ben cezai sisteme bağladım bundan sonra benimle haksız yere kavga eder sesini yükseltirse para alıyorum kızımın hesabına yatırıyorum :) sende kendi annenin yanında kavga çıkar empati olsun diye tepkisi ne olacak bakalım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 427 göst.
0 oy
16 cevap 551 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusuf 427 (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,666 cevap

34,767 kullanıcı

...