0 oy
848 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar fon perde gerekli birşey mi ben eşya bakmadım öyle fazla uygun biseyler aldım evlendigimde perde felan hiç almadım etraftan verdiler çünkü ev aldık biz oyuzden şimdi benim pencerelerin yarım diyorum stormu alsam hem petekleri pakatmaz çünkü petek üstü  pencereler ne diyorsunuz zaten evde fazla pencere yok 3 tane var 

21 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim vardi kaldirdim.kullanmiyorum bile cnm ev daha aydinlik daha genis duruyor sadece beyaz tulle annem geldiginde cikarttigimda anladim bir anda evin ici genisledi aydinlandi yani benim.icn gerekli birsey degilmis onu anladim
tarafından
Canım belki rengi koyuysa ondan evi kapatiyo olabilir
tarafından
Cnm sadece beyaz tulle evin içi akşam gozukmezmi
(1,763 puan) tarafından
Icinde guneslikte var  canm tabiki fon perdemin rengi koyu renk dgl canm pudra pembesi acik bir pembe tonu yani
tarafından
Akşamları gunesligi ve tül u kapatiyorsun fon süs olarak duruyor değil mi cnm. Benim fon yokta. Gunesligi güzel bir kumaş alınca fon a gerek olur mu sence
(1,763 puan) tarafından
Evet oyle duruyordu fon hep koselerde duruyordu canm ama benim salonum kucuktu iyice karisik gosterdi annem su fonlari cikar dedi guzelce gunesligimi yikadim tul perdemi yikadim taktim fonsuz ev daha ferah ve daha genis oldu bende birdaha takmadim.guneslik duz olur genelde canm yada stor tarzda olabilie benimkiler duz guneslik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben seviyorum canım fon perde ama sadece sus yani gerekli değil istemezsen
tarafından
Bende seviyorum canım ama kararsızım
tarafından
Bence al canim durumin varsa fon perde odayı tok gosteriyor
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Fon perdesiz eksik duruyor ne yazık ki ev, bence olmalı. Ama sizin tercihiniz tabiki.
tarafından
Peki nasıl olmalı açık renkmi köyümü güzel duruyor
(1,580 puan) tarafından
Bu sizin mobilyanıza bağlı. Benim eşyalarım ceviz ve mobilyalarım antrasit ve gri. Fon perdem de füme.
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Yok kuzu niye gerekli olsun sadece daha güzel görünmesi için sevmiyorsan almana gerek yok 
tarafından
Bende seviyorum süslü oluyor ama balkon kapısı var arada kolon var kornişon arasında olurmuki ya çirkin dururmu balkon kapısı boş kalacak
0 oy
tarafından
Gerekli degil elbette ama ben seviyorum ya hoşuma gidiyor :)
tarafından
Benim fonum koyu renk canım eşyalarım açık renk o şekilde bi kontrast yaptım keten kumaş tavsiye ederim efsane güzel duruyor
tarafından
Benimki iki renk koltukların canım lacivert ve bej rengi
tarafından
Genel olarak hangi renk hakim peki salonda hangi renkler eşlik ediyor başka
Lacivert ağırlıklı ise yani daha ağır basiyorsa göze daha çok hakim geliyorsa açık renk tam tersi ise koyu renk canım
Benim ornekliyim  koltuklarım açık gri unitem vitrinim ahşap/beyaz karışımı genel olarak açık renk daha hakim olduğu için koyu renk bi fon sectim ki renk geçisini saglayabiliyim
tarafından
Canım benim hiç bişey yok salonda bir koltuk var zaten birde halı TV tül zaten TV ünite almicaz duvara yapcaz bu dekorlu uunitelerden
tarafından
Halin ne renk canım
0 oy
(616 puan) tarafından
Valla benim yok hiç olmadı bence gerekli değil dekor gibi isteyen kullanır tabi geniş evlerde hoş duruyor 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim sadece misafir odamda var oda zaten odam çok sade bir aksesuar niteliğinde kullandım o kadar 
0 oy
(4,409 puan) tarafından

Fon perdeyi salon icin gorsel olarak aldim ama yatak odasi icin pilesiz koyu renkli fon perde aldim sabah hava aydinlaninca bile oda karanlik oluyor bebegimde erkenden uyanmıyor iyi oluuor yani :P

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cokda lazım bisi degil yavrum ama eve bütünlük kazandırıyo storda iyi fikir artık kesene hangisi uyarsa
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Hiç gerekli bir şey değil bence boydan duvardan duvara perde severim yıka yıka tak altına güneşlik stor kullanıyorum 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Fon perde odaya zenginlik bı hava verio bana göre 

Gerekli deil ama hoş duruyor 
0 oy
tarafından
Gereksiz ya boşa dağınıklık iş yükü iyi secilmediginde çokta estetik duran bı şey degil
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Ben stor kullanıyorum ev daha sıcak oluyor dediğin gibi petekleri kapatmıyor storun üzerinde perde var 
0 oy
(431 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum ama ev kira olduğu için gereksiz masraf da etmek istemiyorum çok seviyorum ben fon perde.karanlik ev seviyorum ben de koyu alırsam alacağm Allah nasip ederse kendi evimize geçersek,evimiz var kirada şuanda
0 oy
tarafından
Bende salonumda oturma odamda ve yatak odamdada  fon var. 
0 oy
tarafından
Dekor süs amaçlı güzel durduğu için aldım ama olmasada olur çok gerekli bişey değil cnm ☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Süs olarak duruyor kenarda valla ya stor ya fon almaya bütçem var diyorsan stor al
0 oy
(570 puan) tarafından
Taşınmadan önce takıyodm şimdiki evimde takmıyorum hani öyle olmazsa olmaz bişey değil 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum fon perdeyi yatak odasını var onu dahi kullanmıyorum. Ana belki çocuklar büyüsün çocuk odasına dikturirim oda çocuklar isterse
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Değil ama evi şık gösteriyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.