0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sabah Sabah  gözlerimi  bin lira borç la açtım  şaka gibi   usulsüz kullanım varmış  2020 den benim açtırdıgim tarihe kadar olan borçlar benim adıma kesilmiş  gerekçeleri  kimin kullandığı belli değilmiş   şe.refsiz haysiyetsizler    ev sahibi de beni ilgilendirmez dedi  emlakçı ya ulaşamadım   kafayı yemek üzereydim  merkeze gittim baska subeye gönderdi   oraya gittim baska yere gönderdi  en son gittiğim yerde tanıdık birine denk geldim  tanıdık dediğimde evlenmeden önce ayni ortamda bulunmuştuk   Allah binlerce kez razı olsun  ben senin işini cozucem dedi  müdürüyle konuştu  dilekçe yazdırdı  2 dkk da onaylatti  eşime de numaranı verdi  abi sorun olursa beni arayın bebekle gelmeyin  boşuna dedi  demekki  tanıdık olunca işin hemen çözüme ulaşıyor  kulannan kişiye  kesildi borç  siz siz olun borcun yok diyip onemsememezlik yapmayın  ben taki müşteri hizmetleri ni arayana kadar  borcum yok havasindaydim  esime bile gerek yok  neyin ne olduğunu bildiriyoruz   dedim 

6 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Bacım çok talihsizlik bu gibi şeyler yakanı bırakmıyor 
tarafından
Yemin ederim bırakmıyor  miklatis gibi çekiyorum  ya film gibi hayatım var
-Reklam-
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Neyin borcu anlamadım
tarafından
Benden önce ki kullanılan elektrik borcunu bana kesmiş ler
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Gözün aydın canım ne borcuydu
tarafından
Benden önce ki kullanılan elektrik borcunu bana kesmiş ler cnm 1 yıllık
(5,220 puan) tarafından
E sayaç sıfırlanmadan nasıl yeni abonelik açtınızki
tarafından
Cnm su ve doğalgaz dada ayni sorun vardı   benden önce kullanana icra yoluyla fatura lari yolladılar bana abonelik verdiler  elektrik aboneliği ni yapan beyfendi  faturaları bana kesip oyle abonelik açmış
(5,220 puan) tarafından
Ne saçma iş yaav sevindim senin için
tarafından
Fazlasıyla saçmalık cnm
0 oy
(119,610 puan) tarafından
hadi gozun aydin
tarafından
Sağolasın canım
0 oy
tarafından
Arkadasimada ayni sey olduydu kiz busra ama onun ev sahibi bi boklar yemisimis sonra orali olmadi beldiyeye neyi gitti ev sahibinin baska boklari cikti bu sefer ev sahibinin her kiracisini kontratsiz kiraya verdigi anlasildi bussuru ceza yemisti dkkdndjd
tarafından
İstegram  kullaniyormusun kuzu sen
tarafından
Asko alinin ajans icin kullaniyorum onun dışında takiplesmiyorum
tarafından
Resim atacadim
tarafından
Bura icin ozel insta acacam kız isteyen  herkesi toplayacam en sonunda kimseyi takip etmiyorum kuzum ordan malesef
tarafından
Ac aca güzel olur
0 oy
(2,631 puan) tarafından
İyide ev sahibininde dediği saçma ne demek beni ilgilendirmez valla ben olsam oturmam evinde paramda nasip olmasın sonuçta kiracisin ve senin alakan yok 
tarafından
Kiz daha 7 gün oldu taşınali   bida taşınmaya kalkarsam  kalpten giderim   

Gece nobetteymis  bi sinirle söylemiştir   

Ama ben masrafları düştüm   eşimin günlüğünü  yaktığım yakıtı herşeyi kiradan düşücem açık açık söyledim
(2,631 puan) tarafından
Oh iyi yapmissin canim duş herseyi kiradan
tarafından
Düşüyorum cnm 1200 lira kira verip bide millete pislik temizleyemem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 144 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy