0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Eşim sürekli plan program yapmaya çalışıyor arkadaşlarıyla bende bozuluyorum sonra keşke evlenmeseydim diyo moralimi hepten bozuyor

14 Cevaplar

+1 oy
(119,282 puan) tarafından
benimkide bensiz ilk kez gitti normalde bensiz markete gitmiyo
(1,556 puan) tarafından
14 aylık bı çocuğum var bazen bende bunaliyorum insan der hadi çıkalım die bı izin gününde çocuğa göre hareket ettiğim için bikac saat cikiyorum bide haftanın bigunu anneme gidiyorum her hafta gitmek zorunda mısın dio sanki keyfime gidiyorum anneme cocuguu bırakıp pazar alışverişi yapmaya gidiyorum
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Seni de dahil etsin etmiyor mu
(1,556 puan) tarafından
Arkadaşlar mangala gitcem ben diyo dün haberim oldu kayak yapmaya dağa cikcam ben arkadaşla diyo yeni yeni adetler
(373 puan) tarafından
Bizim de gelebilecegimkz planlar yap de ayrıca bir günde o çocuğa baksın sen çık olur mu öyle
(1,556 puan) tarafından
Bende öyle dedim sen bak çocuğa ben çıkayım gezeyim tozayim dedim çik diyo zaten akşam 9 da gelio ben o saatten sonra nereye gideyim ya bana mana buluyor ama kaç yere salmadi beni yüzüne vuruyorum kendin gitmemissindir dio
(373 puan) tarafından
O zaman çocuğu da götürüceksin sen de yanında gideceksin
0 oy
tarafından
Planını senle yapsın birlikte gezin tozun bence
tarafından
Ne iş yapiyor ki nasıl vakit buluyor
(1,556 puan) tarafından
Esnaf yemek üzerine dükkanı var başka eleman koyarım yerime giderim dio mangala gitmek istiyo kampa gitmek istiyo istiyoda istiyo
tarafından
Bu soğukta ne mangalı kampı. Esnafların gözü açık olur tek yollama öyle. Dükkanıniz da varmış. Çocuk az büyüsün orda çalış sende.
(1,556 puan) tarafından
Valla bıktım bunun arkadaş cevresinden hep bekarlar var hiç evli barkli insan yok doğru düzgün 1 bilemedin 2 kişi var
tarafından
Evli adamın bekarlara dolaşması çok yanlış bence. Bilemedim cnm ama sen iş hayatına atıl muhakkak. Çevremde gördüklerimden biliyorum. Geziyor tozuyorlar eve gelip eşlerini beğenmiyorlar çalışmiyorsun evde oturuyorsun falan diyorlar. Sen işyerinde kasanın başına geç. Bu herkes için söz konusu değil tabi belkide öyle biri değil ama olanağınız varmış dükkanda çalış sigortanda yatsın ilerde emekli olursan ne güzel olur
0 oy
(712 puan) tarafından

Bekarken sosyal olan eşim simdi bensiz biryere gitmez annem bile der bulmuşum sakın kocaya ağzının içine bakıyor diye:D

(1,556 puan) tarafından
Değerini kıymetini bil valla
(712 puan) tarafından
Şükür canim biliyorum eşimi çok seviyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bende tam tersi var. Bende istiyorum ki oyle olsun. Ama yok adam sevmiyor :)
(1,556 puan) tarafından
Ya bende bunaliyorum evde bütün gün çocukla insan muhabbet etmek için dört gözle gelsin die beklio
(11,217 puan) tarafından
Benim ki is kolik. Diger zmnlarinida evde ya benle film izleyerek yada abileriyle balik felan tutarak gecerir. Arkadaslarinin hic bir davetine gitmez.
(1,556 puan) tarafından
Gezilcegi zaman gezilir evde oturulacak zananda evde oturulur benim kocamda ortası yok
0 oy
(7,705 puan) tarafından
O ben olabilirim. Eşim de çok dolu olduğum için üstüme geliyor ve ben de bazen onu diyorum. Çok üstüne gitme. Kocacığım arada beraber de bir şeyler yapalım istiyorum de
(1,556 puan) tarafından
Ben dedim insan düşünür bu kadında bunaliyor evde alayım bı çay çorba içmeye götüreyim die düşün diyorum e sen teklif et dio
(7,705 puan) tarafından
Aynen. Her şeyi karşı taraftan beklemek olmaz. Bir kere de sen bir randevu ayarla ve al eşini git. Mis gibi bir gün geçirin. Gezmeyi eğlenmeyi seviyor demek ki. Ayak uydur
(1,556 puan) tarafından
Of valla hiç benim halimden anlamio hep yellensin istiyo
(7,705 puan) tarafından
Kız haftada bir bile yapsan senin için de onun için de değişiklik olur güzellik olur
0 oy
tarafından
Madem çok arkadaslariyla vakit geçirmeye merakliymis evlenmeseymis
(1,556 puan) tarafından
İşte pişman oluyomus böyle durumlarda evlendigine
tarafından
Sende ol
(1,556 puan) tarafından
Olmuyo değilim
0 oy
tarafından
Sende onunla git 
(1,556 puan) tarafından
Erkek arkadaşlarının yanında benim ne işim var kuzum
tarafından
Heee ona bir şey diyemem işte benim eşim ayda yılda 1 gider arkadaşları ile onun dışında hep beraber oluruz genelde ama oturup konuşsan beni de götür benimle plan yap falan desen
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Bizimki de aşırı evcil :D zorla dışarıya çıkartıyorum ortası yok galiba 

(1,556 puan) tarafından
Dediğin gibi ortası yok ya çok gezentiler yada çok evcimen
0 oy
tarafından
Ben de aşırı asosyal eş sıkıntısı yaşıyorum
(1,556 puan) tarafından
Eşimde bana diyo asosyal değilde çocukla ha diye her dakka biyere gidemiyorsun uyku saati oluyo yemek saati oluyo
0 oy
tarafından
Benim eşim öyle değil çok şükür benide dahil eder ama bazen erkeklere onun davrandigo gibi davranmak gerekiyor onemseme bence bebeğini annene falan bırak bir kaç saatliğine gez arakdaşlarinla ben arkadaslarlayim de kes at çok üstüne gitme inat yapiyordur belki çokta onemsendigini hissetmesin ama son derece haklısın yani 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sıkıya gelmiyorsa evet evlenmeseydi sen silah mı dayadın başına allah allah bizde tam tersi ne eşim ne ben biyere gitmeyiz aileler dışında o da yetiyo bize...
(1,556 puan) tarafından
Ya gidersin biyere TM bazen başbaşa gidersin bazen tek gidersin yada ailecek birine gidersin bunun arkadaslarinin hiçbiri birbirini sevmiyo hepsi ayrı günlerde buluşmak istiyo
(3,156 puan) tarafından
Oda iyimiş bulmuş kocan işi desene valla ne denilir pek bişe bulamadım şu duruma canm kocan bi ikisinden sağlam kazık yese bu kadar düşkün olmaz daha onlara ama işte...
(1,556 puan) tarafından
Bende aynısını diyorum bı arkadasi var şimdi biriyle görüşüyor adım gibi eminim ki yarın öbür gün evlenince kocamı hiç arayıp sormucak bile
(3,156 puan) tarafından
Emin ol olacağı o zaten öyle de olur umarım yoksa arkadaş düşkünü insana laf kar etmez yaşayıp görmesi gerek sen o büyük günü bekle:)
(1,556 puan) tarafından
O günü dört gözle bekliyorum
0 oy
(1,691 puan) tarafından
brnimki oyle degil sukur ya iki arkadasi var onlarda evli beraber gezeriz karili kocali gezersek onun haricinde esim plan yapmaz 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Evet keşke evlenmeseydik derdim Bende 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 485 göst.
0 oy
14 cevap 228 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esraa45 (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 279 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,312 puan) tarafından soruldu