0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından

Günaydınlar nasıl gidiyor kızlar kimler kaçıncı haftada nasıl geçiyor günler ben bu saatlerde feci sıkılıyorum ya tv’de hiçbir şey yok ;) 

7 Cevaplar

0 oy
(1,082 puan) tarafından
Gunaydin canim fena degil valla 30. Haftaya gkrdik bugun :)
(1,082 puan) tarafından
Nstye mi giricekzin
(2,479 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki ama girerim muhtemelen çünkü ufak ufak ağrılar kasılmalar oluyor bebeğin pozisyonununu filan soracam baş aşağı yazmışlar 2 hafta önce acile gittiğimde ama bu çocuğun ayağı sağ tarafımda hıçkırıkları göbeğimin solunda ve altında elleri göbeğimde e bu çocuğun kafası nerde :)))) kafam karıştı kız
(1,082 puan) tarafından
Benim donmus. Kafa kasigimda sirt sag tarafta popo gogusumun altinda ayaklarda sol taraftaydi
(2,479 puan) tarafından
Sağ tarafta derken göbeğin sağ 5-6 cm aşağı çaprazındamı
(1,082 puan) tarafından
Aynen canim gobek deligimin 2-3 tantim asagisinda caprazda
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Günaydın idare eder  13 haftalık hamileyim evet evde insan bunalıyor kızım uyansın pazara gidicem
(771 puan) tarafından
Yok  2 hafta sonra belli olur dedi doktor   2 hafta sonra bellinolucak insllah cinsiyeti
(2,479 puan) tarafından
Hadi inşallah buda erkek olur ikisinide tatmış olursun:)
(771 puan) tarafından
Rabbim önce hayırlısını sonra sağlıklı evlat nasip etsin ama     erkek olursa da kız olursa da 2 tane çocuk yeter
(2,479 puan) tarafından
Aynen yeter canım bende bundan sonra düşünmüyorum 1 tane yeter Rabbim sağlıklısını hayırlısını versin
(771 puan) tarafından
Hayırlısıyla  olanlar hayırlı sağlıklı yetiştirelim zaten bunları yaparken ömür biter
0 oy
(13,693 puan) tarafından
6 aylık oğlm var onla uğraşıyorum cnm..  

Ek gıda vermeye başladık veriyorum yemiyo falan sıkıntıloyz bu ara 
(2,479 puan) tarafından
Allah bağışlasın zor mu alıştırmak ya
(13,693 puan) tarafından
Hiç böyle tahmin etmemiştim inan  :/
(2,479 puan) tarafından
Korkuttun şuan beni gerçi benim çocuk babasının tarafına çekerse boğazına düşkün olur :)
(13,693 puan) tarafından
:D yeşim yaaa :D nasılsın sen, iyi misin?
(2,479 puan) tarafından
Hasta olacam galiba bacım felaket bir baş ağrısı var sanki grip olacam gibi hissediyorum :(
0 oy
tarafından

Burda gün tünaydın oldu mügeyi izle vakit geçer :))) yoğunluktan nasıl zamn gecti bn anlamadım bugün  biz bugün taaaamm 35+2 olduk :)

(2,479 puan) tarafından
Maşallah size :) kesinlikle Müge’yi izlemem program sevmiyorum ben insanın psikolojisini bozarlar vallahi
0 oy
(365 puan) tarafından
Tunaydin canim ☺ 28 haftaligim kızımı bekliyorum insallah ☺ bugün oğlum sunet oldu onunla uğraşıyorum zar zor uyuttuk şimdi yemek hazirlicam insallah 
(365 puan) tarafından
1 yaşında canim ama keske daha erken yaptirsaymissim bide hamileyim kucakta fazla tutmamam lazim bizimki uyuşuklugu geçince bütün mahalleyi kaldırdı öyle kucakta pozisyon degistire degistire geziyoz evin icinde
(2,479 puan) tarafından
Ben aylıkken yaptırim diyorumda bir bakalım eşimlede konuşayım
(365 puan) tarafından
Valla şimdi ki aklım olsa 40 çıkmadan yaptırırım ben hem bisey anlamiyolar hemde zaten o zmablar sancılı zamanlar gaz sorunlarıyla beraber onuda atlatıp giderdi şimdi herşeyi anladigindan öyle ppisini ellemek istiyo yeni kesfetmeye basla.isti zaten elletmeyince daha beter agliyo napsak agliyo yani simdi
(2,479 puan) tarafından
Ay günah kız Hamile olmasan yine bu kadar zorlanmazdın şimdi çok ağır gelir Allah yardımcın olsun
(365 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sagolasin☺
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Gunaydin canim biz bu gun tenbelgiyiz kizimla yatakta oynuyoruz hic kalkasim yokkiii(((
(2,479 puan) tarafından
Bende 11’de kalktım oh mis son ayım bugünleri mumla aricam biliyorum :)
(1,254 puan) tarafından
Evet canim hemde nasil ariycan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 257 göst.
0 oy
13 cevap 526 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 349 göst.
0 oy
13 cevap 814 göst.