0 oy
1,035 göst.
Aile kategorisinde (2,102 puan) tarafından

2015 yılında düğünüme 1 ay kala kaza yaptım. Hemde arabayla drift yaparken direğe tosladım. O gün bügundür araba kullanmıyorum. Eşim bile arabayı verirken korkarak veriyor yarim saat içinde tamam in bu kadar yeter diyo. Yine toslicam diye. Akıllarda arabayı pert eden biri olarak kaldım. Kimse bana güvenmiyor artık :D ilk resimde sağda  korkuyla bekleyen benim. Yanimda da babam var onu çağırdım araba gitti kaza yaptım diye. Bende beni savunacak sandım herkesin içinde bu arabanın hali ne nasıl becerdin koskoca yolda gözün mu görmüyordu diye bağırıp rezil etmişti beni :D buda benim kötü bir anım işte :angel: 

image

image

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aferin sana Nevin senden her şey beklerim kocan hakli:D

(2,102 puan) tarafından
Bende arabayı kaydiriyorum diye şekil yapiyodum sonuç bu işte :) kocama araba ver süreyim diyince kalbi sıkışıyor hemen
tarafından
Dikskt er kocandan da olma newooooooo ☺️
(2,102 puan) tarafından
Kocam benden vazgeçmez merak etme ben istesemde vazgeçmez bensiz yapamaz o :)
tarafından
Arabayı vermiyor ya deli kaplten götürme ısrar edip
(2,102 puan) tarafından
Emin ol bekar kalıcam diye direnir ölmez o :)
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Allah seni hadi deli :D neyine senin drift yapmak:D
(2,102 puan) tarafından
Hahaha :) ne bileyim ya yeni öğrenmiştim kaydırmayı döndürmeyi çok eğlenceliydi. Bide mahallede yapayım dedim sonuç bu :) harbiden benim neyime ya sursene  arabayı adam gibi :)
0 oy
(797 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kaza yapmadım ama kıl payı yapmadım.. o an çok kötü ya Allah'ım kimseye yasatmasn gitim geldim yani hala gözümün önünde
(2,102 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun yavrum. Aynen valla çok kötü hayatin gözünün önünden geçiyor resmen ben 1 dakika şok geçirdim:)
(797 puan) tarafından
Sağol canim...
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Kız adam seni niye savunsun
(2,102 puan) tarafından
Ne bileyim baba sonuçta insan canının sağlığı kızım der :) rezil etti he
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Iyikide araban yokmus vallah:D
(2,102 puan) tarafından
Işte perte çıkarınca daha da almaya cesaret edemedim sanırım allah daha vermiyor birine vurmayayim diye :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ya sen ne diye drift atarsin bacim ya :))

Dirfte bayilirm ama ben yapamam drifft felan :)  kuzenmle esim harika o konuda :))
(2,102 puan) tarafından
Kiz ben çok yapıyordum en son avm otoparkında yaptım baktım fena gaza geldim birde mahallede yapayım dedim sonuç bu :) benim eşim makas atmaya bayılıyor kalpten gider insan
(2,351 puan) tarafından
Bnm esm normal araba kullnmayi bilmiyo esleri katmiyalim lutfen kalbime iniyo Allhtan kizim dogduda smdi biraz sesm cikio bari kiz var yavas die :))

Otoparkta nasil yaptin kiz orda o kadr arava hey Allhm :)
(2,102 puan) tarafından
Bende yavaş yavaş çocuk var diye kafayı yediriyorum:)
Saat geçti akşam vakti açık alan otoparkı büyük bi yer çokta araba yoktu hazır boşken döndürdüm sonra daha gaza geldim mahallede yaptım işte sonra bu :)
(2,351 puan) tarafından
Yaa fazla gaz zararlidr :)) ozguven iyi ama dazlasi bole sonuclnio :)
(2,102 puan) tarafından
Işte şimdi kaydır arabayı deseler hayatta yapmam:) arabadan dumanlar çıkmıştı bidaha cesaret edemem :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
:D su arkada kırmızı kurdelalı senmisin olay mekanında çekirdek çıtlayan bi hali var :D
(9,651 puan) tarafından
Iyidir kuzum omeri uyuttum zehrayi yıkadım inşallah kahvaltı yapıp ev işlerine başlarım planım bu :D sen nabiysn ?
tarafından
Planın bu kez tutar insalalh ☺️☺️☺️bnde oğlanı uyuttm kahvaltı yaptık oturuyoruz:)
(2,102 puan) tarafından
Hahahha tamda o benim :) yok kiz ne çekirdeği korkudan tirnaklarimi yiyorum. Arabamın halini görünce birde babamın bağırmaları derken toto korkusuyla parmaklarımi parçaladım:)
(9,651 puan) tarafından
:D yine çenen durmamış he çekirdek olaydı çekirdek yerdin tırnak bulmuşsun tırnak yiyosun
(2,102 puan) tarafından
Sen ordaki yaşadığım korkuyu biliyormusun:) sen olsan elini komple yersin :) arabam pert olmuş, mahalleye rezil olmuşum, babamda bir ton kızmış:) valla dua et kolumu kemirmedim
0 oy
tarafından
babana drift yaptığını dedin mi
(2,102 puan) tarafından
Yer mi :) baba araba gelirken vurmamak için direğe girdim dedim :) ama ordaki gören çocuklar abi drift atarken nasıl direğe girdi bu ya diyince anladı:)
tarafından
:) iyiki sana bisey olmamis baskasina bisey olmamis canım
(2,102 puan) tarafından
Valla birine çarpsaydım yanmıştım :) Sağol bebeğim:*
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yalnız duruşunda çok gzl aha şimdi yandık der gibi :D bnce haklısın araba yavaş da gidiyor der bnm eşim niye hep hızlı sürüyon der.şimdi oğlum da var araba isteyince illabikorkuyor melul melul gözüme bakıyor  :)
(2,102 puan) tarafından
:) toto korkusuyla parmaklarımi yiyorum ayvayı yedim diye şok geçiriyordum:) valla erkek varken araba sürülmuyor dir dır konusuyorlar benim eşim de beni panik yaptırıyor:)
(6,825 puan) tarafından
Bnde de abim panik yaptırır hklsn :)
(2,102 puan) tarafından
Benim eşim dur, yavaşla, araba geliyor , sağına bak , az yavaşla şu arabayı kaydırma diye beynimi yiyor sonra al ya arabayi başına çal diye iniyorum sonra oh be rahatladım diyor :)
0 oy
tarafından
Kötü olmuş  ama giden  mal olsun da  cana bişey olmasın 
(2,102 puan) tarafından
Öyle yavrum cana gelcegine mala gelsin tabi de keşke arabaya birşey olmasaydı:)
tarafından
Tabi sağlık olsun allh nasip ederse gene olur
(2,102 puan) tarafından
Amin canim hepimize nasip etsin rabbim :*
0 oy
tarafından

Haklilar sankim benimde mini cooper'ım vardı sağolsun eşim bir ay  icinde satti. Satti ama cigerlerim yandi

image

(2,102 puan) tarafından
Neden sattınız ki peki
tarafından
Benzinliydi cok yakiyomus esimin koyu 40 km uzaklikta bi koye gitti geldi 100 lira yakti dedi . Ben kiyamiyorum valla o kadar basmaya dedim bide gelmis 160 la gittim. Çok bravo valla emre ne diyimki dedim
tarafından
BBenzinliydi cok yakiyomus esimin koyu 40 km uzaklikta bi koye gitti geldi 100 lira yakti dedi . Ben kiyamiyorum valla o kadar basmaya dedim bide gelmis 160 la gittim. Çok bravo valla emre ne diyimki dedimm
(2,102 puan) tarafından
Bi gitmeyle hemen araba mi satılır insan biraz kullanırdı. Ben sattirmazdim valla:)
tarafından
Dinlemedi ki güya bana alindi askim ben sana dizel alirim dedi fluence aldi onuda park etmek cok sikinti oldu genis araba sonucta
0 oy
tarafından
Hiç kaza yapmadım ama kazaya şahit oldum sarhoş bir çocuk önce arkadan bize vurdu ordan direğe tosladı birden pof diye ateş cikiverince öyle bir bağırdım ki çocuk öldü diye herkes geldi seferber oldu falan arabayı kayınbabam kullanıyordu kontrolü kaybetse uçurumdan uçardık allah muhafaza 
(2,102 puan) tarafından
Ay çok kötü birşey ya. Çok zor insanin hayati film gibi geçiyor gözünün önünden birden. Çok şükür birşey olmamış
tarafından
Çok şükür valla araba sürme işi hiç şakaya gelmiyor ben ele dumduk sürünce benle dalga geçiyorlar ama ben sevmiyorum öyle drift işini yan verme işini falan:))
(2,102 puan) tarafından
Bende aksiyon heyecan seviyorum işte sonra böyle çekiyorum:) şimdi araba yok yaya yürüyorum. Hep bu aksiyon sevdam yüzünden
tarafından
Sende bisiklet al bari kendine onunla trabzanlardan falan kayarsın yan falan gidersin "D HAHAHAHAH
(2,102 puan) tarafından
Bisikletle de küçükken yokuş asag i ayakta gidip ellerimi kaldırıyordum veya üstüne çıkıp gidiyordum. Aksiyonu o zaman da seviyordum ama yok şimdi beleş verseler binmem :)
0 oy
tarafından
Neden mi sasirmadim ? 

Çünkü sen nevinsin olabilir:))))
(2,102 puan) tarafından
Bende sasirmadim ;) çünkü ben nevinim :)
Bir gün başıma geleceği belliydi ahh şu aksiyon sevdam :)
0 oy
tarafından
Tam kaydırmışsın arabayı aferin sen dua et direk yıkılmamış yoksa bide devlete tazminat öderdin
(2,102 puan) tarafından
Devlet bana tazminat ödesin ben niye ödeyim banane
tarafından
O direk yıkılsa görürdün kim kime ödüyor :)
Neyse geçmiş artık Allah yaşatmasın tekrar
(2,102 puan) tarafından
O direğin orda ne işi var banane :)
Sağolasin kimseye yasatmasin inşallah
tarafından
Tüh ya kusura bakma direği oraya koyarken sana haber vermeleri gerekiyordu :)
(2,102 puan) tarafından
Tabiki. Kusura baktım artık
0 oy
tarafından

Yazik olmus arabada boya bile yokmustu gunes yaniklari var tavanda :D

(2,102 puan) tarafından
Bir çizigi bile yoktu :) sayemde artık pert araba :)
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Korkmussn belli fotoda allh korumus ya cana gelcgne mala gelsin gecmis olsun bida yasamzsn insallh 
(2,102 puan) tarafından
Arabadan dumanlar cikinca kötü olmuştum gitti araba diye korkudan :) amin allah razı olsun canım kimse yaşamasın inşallah kötü birşey

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 632 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
14 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...