0 oy
371 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından

image

Anneler kızımın yüzünde kızarıklık çıktı hastaneye çok gittim her seferinde farklı krem verdiler hiç fayda etmedi yaşayan oldu mu böyle bişey

24 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun bişeye alerjisimi var 
(2 puan) tarafından
Hastaneye götürdüm süt ürünlerinden uzak durun dedi duruyoruz ama aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlum böyle oldu canim
(2 puan) tarafından
Geçti mi sizinki geçtiyse nasıl geçti
0 oy
tarafından
Dur bak bende resim atayım senin aylarında oldu ben cildiyeciye götürdüm lucoderm verdi beş gün boyunca günde iki kere sürdüm şuan 10 aylık çok şükür iylesti çoktandır ve tekrarlamiyo al kullan hemen hiç bişey olmaz ben pişik kremi olarak da kullandım bebek bakımda bı anneyede önermiştir oda almış kullanmış. Geçen özelden mesaj attı iylesti dedi
(2 puan) tarafından
İki gündür o kremi çok duyuyorum alıcam kesin
tarafından
Muhakak al canım ben bebek bakımında bı anneyede önerdim almıştı kullandı sonra üç gün geçmedi bana mesaj attı heemen iylesti diye iki günde hemen iylesiyo yarın ilk işin olsun al beş gün boyunca sabh akşam gunde iki kere sür beş günden fazla surme
(2 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim inşallah geçer gördükçe içim gidiyor ya kıyamıyorum
tarafından
Aynen valla bizimde öyleydi ama iylesti yarın al kullan ins geçer canım Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Benim oğlumunda bu kadar çok olmasa da vardı atopik dermatit dediler mustelanın nemlendiricisini kullandım geçmedi, süt alerjisi dediler diyet yaptım geçmedi, egzama dediler iki krem verdi travazol ve termisil onlar iyi geldiler. Çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ahhh yavrumm yaaa cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
Offf gecmis olsun rabbim sifa versin. Bilgim yok post uste ciksin
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun neden oluyormuş ?
(2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Alerjik dediler egzama dediler öpmekten dediler diyorlarda diyolar
0 oy
tarafından

image

bak canım bu sekildi tabi daha kötüydü sonradan seninki gibi oluyodu bak yarın lucoderm al eczaneden beş gün boyunca günde iki kere vur iki günde iylesecek ve tekrarlamaz bidaha 
(2 puan) tarafından
Aynı kızımın ki gibi  yarın kesin Alicam o kremi
tarafından
Evt resimde biraz bulanık ama iki yanağı komple olmuştu kıpkırmızı yanık gibi çok şükür biz aldık kullandık iyi oldu başka resim yok  aynı şekil olan ama seninki gibiydi
(2 puan) tarafından
Sulanıyormuydu sizinki
tarafından
Evet canım kabariyodu böyle bazı yerleri soyuluyodu böyle yanık gibiydi bazen sivilceri suda geliyodu yani
(2 puan) tarafından
Bi resim attım yoruma aldığın krem o mu
0 oy
tarafından
Ayy kuzuma baya kötü olmuş. İns hemen geçer . Alerji Dr goturdunhz mu ne zmandir var. Test fln yapıldı mı. Herşeyin içinde süt var nerdeyse liste verdi mi size. Bende süt ürünleri diyeti yapıyorum da belki başka bişey de tetikliyor olabilir. Kıyamam ya nemlendirici fln sürüyor musunz egzama gibi olmuş 
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canim bilgim yok ama.alerjik gibi sanki
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Kıyamam ya ablamin kızı da bebekken memlekete gelmişti annenlere her iki yanağında da bu izler çıkmıştı doktor bi sürü krem vermisti şampuan vermişti 

Hava değişimi mi oldu acaba çok geçmiş olsun 
(2 puan) tarafından
Bana da şampuan krem verdiler geçmedi bı türlü alerjik dediler yedigime dikkat ediyorum ama geçmiyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay cok gecmis olsun canim ya yegenimdede var malesef gecmiyo 
(2 puan) tarafından
locoderm bu kremi çok duyuyorum alıcam ben yarın hastane yede gitcem bakalım ne olacak
0 oy
(2 puan) tarafından

@Seninicin34. Aldığın krem bumuydu?

image

tarafından
Evet canım bu valla benim bitmiş bilmiyom nerde krem atmışım galiba atardım yoksa resmini ama bu krem kutusu yukarıdaki gibi turuncu kremide aynı kapağındaki gibi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bilmiyorum 

Ama kızın çok tatlı Rabbim sana bağışlasın kızını inşallah 
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah kıyamam ona. ciddi şekilde alerji yapan ürünlerden uzak durun. belki sadece süt ve süt ürünlerine değildir alerji. Çocuk doktorundan ziyade alerji uzmanına görünün bence.
0 oy
tarafından
Süt ürünlerinden uzak durun demiş doktor acaba göz ardı ettiğiniz bir şey mi var. Emziriyorsan sütünden geçiyor olabilir mi. Görünce çok kötü oldum yaaa
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ayyy kıyamam çok geçmiş olsun ♥️ 

Hiç fikrim yok canım Rabb'im şafi ismiyle şifa versin  ♥️
0 oy
(251 puan) tarafından
Alerjik olabilir
0 oy
tarafından
Canım ben yaşıyorum 1 aylıkken beri ayni 6 aylık oldu egzama dendi inek sütü alerji dendi hiç bir krem fayda etmedi 2 hafya sonra kontorulu var krem kullaniyorum fayda yok benim kızımın 2 yanaginda bir den var ve Bissuru doktora gittim inşallah sizin geçer Allah şifa versin 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Olurmu ya sen nasil dayaniyosun cocuk doktorlari anlamiyo onun alerjiso var alerji doktoruna gotur allah korusun kotu olsa napcaksin 
(2 puan) tarafından
Götürdüm bugün alerji doktoruna yumurta dan uzak durucaz krem ilaç verdi inşallah faydasını görürüz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
6 cevap 124 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
+1 oy
9 cevap 237 göst.

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,781 kullanıcı