+1 oy
719 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Bugun yıne sna izlenim arttı annem ne gozumun onunden gidiyorsun ne sesın kulagımdn gıdıyo... Kızlar ben yasadıkkçlarımı anlatıyım çmı ıcımı kıme dokıyım 3 senelik ewlıyım 2 kardestık ablamı hamıleyken kaybettim annemin varı yogu tek kıymetlisi ben kaldım arda okadr iyi bı annem vardıkı anlatamm canını verırdı neyse ewlat acısı yasası agladı uzuldu sesi feryadı ıcten ıce oldu snra ben ewlendım cpk mutluydum esım burda oturmuyor ozman soyledım saolsun aılemın yanında ewımı kıra olarak tuttum geldı oda neyse hergun bana glırdı herseyım kosardı 24 saat ayrılmazdık dogum yaptım kızımı o buyttu doymadı ona ablamın adını vermıstım yasemının diye sewdı cok mutluyduk cokk zerre aklıma gelmedi onunda benı bırakıp gıtcegını meger o gunlerı doya doya son yasayısıymıs neyse kızım 1bucuk yasına geldı bıgun doktra grdum safrasından gtmısken herseyı ne baktrıyım dedım kımse yok bnden baska akrabalar olmaz olsun neyse dokte akcıger flmıde cektı bktı sunucuna teyze cgerın net cıkmamıs dedı tomografı ıstyrum dedı cekıldı bıze teyze akcgerınde kitle var arastrma hastanesine gtmen lazım snrası biyopsi snra kanser dendı dunya basıma yıkıldı hersey o an geride kaldı biran doktr bana acık acık yuzume herseyı söyledi iste sanma ıyılesıcek kemoterapi dha kotu yapcak en son beynine scrıycak onu mutlu etmeye bakın dedı otrdum twk basıma agladım hastanede snra yıne sen kımsın rabbım omur verr sen mi bıcıcen dedım kendı kendıme sıldım gozyaslarımı ewe gttım snrası kemoterpıye basladık cok korkardı dokrlardan cokk  2 3 toz aldı hamıle oldumu ogrendım 2cıye aglamaya basladı sen nasıl bakcan tek dha bu yavrun kucuk diye allhım oyle kolaylık verdik bana oda bana tutundu onca yasadıklarım dan snra bn hamıleyken annemı sırtımda tasıdım hergunm hastanelerde gecıyo du ewdekuvuk kızıma bakan yoktu ac ac pesıme gtryodum onu karnımda bıtane kemotrpı alırken doktr snın kimsen yokmu dedı yok dedım off off kendı acısını derdini unutup bana uzuluyodu o halde bana aglıyodu cok uzuluyodu halıme ewe gelıydum 2 can elımde bbegım yemegımı onun banyosunu hc bıseyını eksik etmedım hep dua aldım kızlar ben hc iyi degılm yapamıyrum onsuz karnımı operdı enson yatak oldu yaralar actı bılınc gıttı hastaneye gtrdum bıdha giremedim beni bıraktı gttı dger yavrusuna ben ewımı bozup onun yanına gelmıstım oraya tasındım ama smdı bu ew bana dha cok acı verıyo öldu ben snra kovıt oldum cok zor gunler gecrdım kızım aynı 2 ay snra dogum yaptım gene bı zorlu gunler hep stres yasadım tekbasıma cok yruldum 

27 Cevaplar

+2 oy
(1,763 puan) tarafından
Basin sagolsun canim gozyaslariyla okudum Rabbim sana sabirlarin en buyugunu versin ama bak seninde iki tane yavrun var onlar icin dayan guclu ol senin yasadigin aciyi onlara yasatma sahip cik yavrularina anneni ornek al o o kadar aciya ragmen sana tutunmus evladina sende evlatlarina tutun kuzum
-Reklam-
+1 oy
(123 puan) tarafından
Allahü teala anneciğinin kabrini cennet bahçesi eylesin inşaallah, çok üzüldüm okurken içim cız etti. Allahü teala size ferahlık kolaylık versin, Siz bişeyler okuyup hediye ettikçe ona yardıma devam etmiş olursunuz en çok ihtiyacı Bi dua Bi Fatiha onun şu an. Bu dünya gelip geçici fani, dünya elbet bitecek. Anne yüreği evlat acısı görmüş çok acı ama bitti acısı. Hepimizin gideceği yer orası Allahü teala hiç ayrılık olmayan yerde cenneti Ala da kavuştursun sizi 
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Anneme olan özlemim depreşmişken bunu okumam :( .. Rabbim sabır versin ferahlık versin gönlüne. Rahmet eylesin annene canm

0 oy
tarafından
Rabbim annenin mekanını cennet etsin ne hayırlı evlatsın annenin duasını almışsjn rabbim sana kat kat dayanma gücü versin ah canım 
(129 puan) tarafından
Amın ama dyanamıyrum
tarafından
Anne yokluğu kötü canım bende küçğkken annemi kaybettim hatırlamıyorum ama insan babadan değilde anneden yetim kalırmış rabbim evlatlarını bağışlasın
0 oy
(530 puan) tarafından
Basın sağolsun çok zordur eminim Allah sabır versin. Kimse kalıcı değil canım bu hayatta sen evladın yapması gerekenleri yapmışsın bol bol dua et hayır dağıt arkasından. Anneler ölümsüz olsa keşke 
(129 puan) tarafından
Keskeeee
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun sabrını artırsın  inşallah canım diyecek birşey bulamadım 
(129 puan) tarafından
Amınn canım saol
0 oy
tarafından
Mekani cennet olsun
(129 puan) tarafından
Amınn saol kzuum
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Çok zor cokkkk şuan gözümde canlandı oturdum aglyrn yemin ederim çok üzüldüm bide zaten üzgünüm..
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ahh bu hayatta en korktuğum şey annemi kaybetmek evet evladım da var ama 10 tane de evladım olsa annem bitane ondan başka yok.. okurken yaşadıkların o hastanedeki yorgun bitkin çaresiz hallerin gözümün önüne geldi resmen çok üzüldüm cokk Allah sabirlarin en büyüğünü versin sana rabbim o güzel annenin de mekanını cennet eylesin inşallah :(
0 oy
tarafından

Canım rabbim sabırlar versin inş 

Okurkn gözyaşlarıma engel olamadm 

Rabbim mekanı cennet eylesin inş 

Senin güclü olman gerek 2 yavrun var :(

0 oy
(48,508 puan) tarafından
Başınız sağolsun Allah sabir versin canim
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Offff icimi yaktinnn allahim bu kanser illetini yok etsin benim annemde kanser yayilmis durumda cok korkuyorum bisey olucak diye arayinca acmayinca elim ayagim bosaliyo :((( rabbim sana peygamber sabri versin anneni peugamberimize komsu eylesin kuzum :((( 
0 oy
tarafından
Mekânı cennet olsun 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ah canım çok üzüldümm ağlattın beni inan, rabbim sabır versin sana mekanı cennet olsun melek annenin, ne güzel bi evlat yetiştirmiş sende kendi evlatlarından görürsün inşaAllah.
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Rabbm sabır versiiiinnn :(
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy canım benim ya okadar üzüldüm ki Rabbim sabır versin dayan çocukların için :'( baban yok mu buarada
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Rabbim anneciğinin mekanını cennet etsin Rabbim sana da dayanma gücü versin inşallah çok zor.
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Başın sağolsun canim zor gerçekten Allah sana güç kuvvet versin ins
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah canım 

0 oy
(988 puan) tarafından
Kuzuu Kuzuumm Rabbım mekanını cennet eylesin Rabbım sana sabır versin Allah razı olsun benım annemde aynı senın meleğin gıbı o benım kolum kanadım kendine ne alırsa banada alır getirir cok hakkı var annemın benım ustumde Allahım acısını göstermesin ben kafayı yerim dayanamam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 583 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 502 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,228 göst.
28 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.