0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar dışaeı çıkarken çantaya doldurduklarım eşşek ölüsü gibi agır oluyoe sizinde öylemi 3 takım kıyafet alıyorum yanıma bebek kıyafeti hafif mama yiyor suyuydu biberonu temosu maffediyor buna çözüm varmı
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim mama derdim yok şükğrde öyle çok ağır olmuyo. 
(198 puan) tarafından
Mama dert olunca öyle oluyor ne yazıkki :)
(1,714 puan) tarafından
Maşallah Allah sütünü daha çok artırsın inşallah
tarafından
Cümlemizinkini inşallah.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onun tek çözümü bebeler büyüyünce kurtulursn anca :))
(198 puan) tarafından
Ayy inşallah sağlıcakla büyüsünde :)
0 oy
(30 puan) tarafından
Aynen oyle cok fazla agir oluyor nasil oluyor anlamiyorum ama mamasi termosu biberonu bide sling le önüme bagliyorum bi carsiya gitmek gelmek bana eziyet oluyor
(198 puan) tarafından
Kesinlikle öyle :( ne olur ne olmaz diye diye çanta doluyor sıcak su sofuk su derken çanta isyan ediyor bnde
(30 puan) tarafından
Büyünce olmaz diyolar ama yedek kiyafet gene bez islakmendil suyu sunu bunu derken yok anam yok bu canta deve horgucu gibi kalir sirtimizda valla
(198 puan) tarafından
Gecw gece güldüm valla :) yok yok kalmaz Allahın izniyle hafifler sonuçta yeme içmeye bailıcak bu çocuk mama termos dedi kalmıcak Allahın izniyle oda 1 yaş inşallah yedek kıyafet hafif şeyler yine ama kışlık olursa zor yada bebeler pasaklı olursa işimiz zor inşallah geçecek bu günler güzel gübler görelim inşallah
(30 puan) tarafından
Amin insaAllah saglikli olsunlarda baska dert cekilir
0 oy
tarafından
Çocuklarım büyüdü 2 ve 3.5 yaşındalar mama  derdim yok bez sadece küçük kızım için lazım bez ve ıslak.mendil kendi kol çantama koyuyorum öyle 
(198 puan) tarafından
Ohh ne güzel maşallah
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben dışarı çıkarken sadece ıslak mendil suyunu alıyorum 15 aylık 
(198 puan) tarafından
Sizin büyümüş maşallah biz daha 2 aylığız
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Cevap veriyorım çözüm dışarı çıkmamak :D şaka şaka yapacak bişey yok kız bizimkide mama içiyo nerdeyse çuvalla çıkıyorum
(198 puan) tarafından
Harika bi çözüm zaten çanta derdi insanı caydırır :)
0 oy
tarafından
Benimde öyle ya hem çocuğu taşı hem canca pisman oluyorum ciktigima
(198 puan) tarafından
Ayy bide benim kollarım yırtık düşün extra acı çekiyorum :( Allah taşıma gücü verir inşallah hepimize kaynar su dert yoksa yine o kadar agıe olmazda işte
tarafından
Cmm 3 tane kıyafet çok olmuyormu
(198 puan) tarafından
Evet  çokta kıyaftler değil  agır olan mama termos biberon:) ama onuda 2 yapıcam artık
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Aynı venimde öyle oluyor hatta çift çanta kullanıyorum biryere giderken 
(198 puan) tarafından
Sende vurup öldürmüşsün:) bn diyorm hafifleteym ama nasıl sen çift çanta
(1,539 puan) tarafından
Aynen küçük bı sırt çantası var ona bez mama ıslak mendil koyuyirum diğerine kıyafet su ve benim cüzdanım telim şarj aletim oluyor :):):)
0 oy
(104 puan) tarafından

Benimde ağır oluyor 

0 oy
tarafından
Sıcak su heryerde bulunur cafelerde falan ben sadece yedek  biberonda kaynatılmış sagumus  şu taşırım fazlalık olarak gün içinde döneceğim bir yerse küçük mama kavanozları olur ya meyve püresi kavanozunda 3 defalık mama tozunu koyarım öyle götürürüm  ağır olmaz 2 cocuk öyle büyüttüm çok şükür şimdi 3. Buyutucem
(198 puan) tarafından
Allah bağışlasın bnmde 2.ama cafeyi bulana kadar bnm oglum yıkar ortalıgı riske atamam yani :( açlığa tahammülü yok ne yazık ki
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Ben bikaç bez 2 parçada kıyafet alıyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 121 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 614 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Esenb23 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı