0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Bassaglılıgı veren arkadaslarım allh razı olsun hepinizden ysamaksa yasıyrum ıate bende 2 evladım jcın ayakta duruyrum aglamaktan izlemekten ınanın gozlerım gormuyo arrk cok agır cok suan babamın ewı de hala kalıyoruz cunkı oda yaslı onada bakıyrum smdı cocuklarım ona biraz iyi geldo babamda onlarla oyalanyo  annem gitti benim huzurum mutluluğun inanın gttı esımde okadr severdıkı allh razı olsun kucagımda tasındı resmen ama benım esımle annem oluncede aram bozuldu annemi cenaze aracıyla gtrdıklerınde o aglayısını gorseydınnz hepımızın pskolojısını bozuldu annem olunce ben kendime Uzulmuyrumkı olurum ölurum allh ne demıs olur bende genc kızımı annamı kaybettım ** ardımda kalan yavruma uzuluyorum dmıs herkeze sna yıuk oldum dıyosu hep :(anne niye oyle dıyosun dıyodum sen bna 32 sene bakmışsın 9 ay karnında tasımıssjn smdı ben sna bakmıısm cokmu dıyodum allh senn de elinden tutsun yavrum mm dıyosu cok ozledım cokkk dha anne bu dogcak bunu buytcez dıyodum karnımı sewıp opuyodu ınslalh dıyodu hc belli etmedim hc hep ıxıme attım baktıkca ona ıcım kanıyodu madem olcektı hep sevgdgı seylerı yaptık her gun dısarı ya cıkarttık cgerı cok swerdı oyle yedrdım ki yasak degılmı nılgun dedı ye anne dedim yasak degıl bı bosver ay allhım su saat oldu kalkmısm hala aglıyrum ew ustume gelıyo dyanamıyrum yemin ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(3,589 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin dayanma gücü versin canım 

Basın sağolsun kolay değil seninde evlatların var onlar için ayakta kal canim
(129 puan) tarafından
Amın saol canim benim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Başın saolsun Rabbim sabırlar versin inşallah neyi vardı annenin ?

(129 puan) tarafından
Kanserdı canım illet kanser anamıda aldı benden
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ahh düşüncesi bile çok zor Rabbim sabır versin mekanını cennet etsin inşallah canım bende çok üzüldüm anneler keşke ölümsüz olsa 
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Allah sabır versin bol salavat getir Rabbim yüreğineferahlik versin  
0 oy
(570 puan) tarafından

Allah sabır versin canm mekanı cennet olsun inşallah:(

0 oy
tarafından
Başın sağolsun mekanı cennet olsun canım. Ama yazından çoğu şeyi anlayamadım Çok karmaşık yazmışsın
(129 puan) tarafından
Dogru dur alısmısım ya bıdekısa kısa yazmaya saolasın Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 968 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu