0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Ya biliyorlar sigara içtiğimi ama bı iki kez ufaktan laf etmişti kaynana.o kadar geriliyorum ki onlarlayken gerildikce bu sefer daha icesim geliyor kullananlar bilir.

Boyuna laf yapıyorlar kalmıyoruz diye ama başka şeyler de var yani küçük bebeğim var düzeni bozuluyor işte çocuğu uyumuyorlar boyuna uyandiriyorlar geç saate kadar oturuyorlar bağıra bağıra konuşuyorlar vs iyice dengem bozuluyor.

Siz nasıl ediyorsunuz.balkon vs yok köy evi ve dışarı da çok soğuk hemen de anlarlar dışarı da çıkamıyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(4,437 puan) tarafından

Valla anlasinlar anliyorlarda cikip balkonda disarda iciyorum hatra esimle cikip içiyoruz :angel:

(1,138 puan) tarafından
Ya benim kütük kendi çıkıp içiyor ben de çekingen biriyim ancak çok sinirlensem gözüm görmüyor o zaman takmıyorum ama utanıyorum da bı yandan
(4,437 puan) tarafından
Valla utanilacqk birsey yok canim sonucdq yanlarinda icmiyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önceden içerken çıkıp terasa içiyordum benim bünyem kimse birşey diyemez 
(1,138 puan) tarafından
Ya orası öyle ama geriliyorum da bı yandan benim ancak dışarı çıkmam gerekiyor köy evi ya bı de kapılar gıcır gıcır tüm ev halkı duyuyor.e bebeğim var geceleri uyanıyor benim uykum kaçıyor bazılar haliyle icesim geliyor ama iste
tarafından
İç canım takma kafana sonuçta biliyrolar
(1,138 puan) tarafından
Yakacam gemileri bu akşam :D ya arkadaş bir de millet görür laf eder diyorlar.sanki t.iner çekiyorum
tarafından
Ne kafalar var ya alt tarafı sigara ahah
(1,138 puan) tarafından
Valla ya :)
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Ay banada köyde kalmiyosun diye laf ediyorlar bebeğim 4 buçuk aylık düzeni bozuluyor her seferinde çocuk orda uyumuyor ki kalabalık ortam
(1,138 puan) tarafından
Bizde de aynı öyle ya bir de özen gosterseler tamam diyecem ama her defasında değil kalmak 3 4 saat bile gitsek çocuk ya kusuyor ya hali bile değişiyor.sadece bir kere gece kaldık mahvolduk ikimiz de
0 oy
tarafından
Kaynanamla karşılıklı kahve sigara eşliğinde tüttürüyoruz kuzum 
(1,138 puan) tarafından
Ohhhh beeee bizim aramız pek iyi değil sadece bir kere hastanede yok mok dedi valla dedim içecem çok stresliydim o zaman yanımda durdu ictim ama işte anca gözüm kararması gerek
0 oy
tarafından
Mutfakta içiyoruz eşimle . Kaynanam bize geldiğinde de yanında içiyorum mutfakta 
(1,138 puan) tarafından
Yaa bizimkiyle aramız pek iyi değil malesef dışarda bile içsem kuytuya çekil görürler laf ederler diyorlar sanki t.iner çekiyorum arkadaş
Ya köylü kadınlar görüyorum valla tutture tutture gidiyorlar.ben niye sıkıntı anlamiyorum
0 oy
tarafından
Tuvalette iç eğer ben içiyor olsaydım ki içmem tuvalette içerdim çünkü benim kayinpeder içiyor ve o içti sanarlardi 
(1,138 puan) tarafından
İşte malesef onlarda içen olmadığı için direk anlaşılır malesef
(1,138 puan) tarafından
Akıllı kız :))
tarafından
O zaman neyaparsan yap belli oluyor maalesef
0 oy
(3,730 puan) tarafından
İçerken eşimle beraber çıkar içerdik kışın da mutfak da içerdik bilirdi zaten içtiğimi gelmezdi yanında hiç içmedim anlayış gösterirdi eşim yokken arka balkona giderdim kendi oğlu kızı da içiyor bana bişey diyemez ki
(1,138 puan) tarafından
Evet oğlu da  içiyor aslında ama işte kadın kısmına hoş görmüyorlar muhtemelen.ben de eşimle konuşayım ne diyeyim ona diyeyim ki geriliyorum sen sigara içmeye çıkarken beni de götür diyeyim
(3,730 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle yap hatta anlarsın sigara içmeye gidiyor sende git arkasından çağırmasını bekleme :D
(1,138 puan) tarafından
:) doğru kız amaaan utanıyorum da ne oluyor sanki yapışacam kocam değil mi duramiyom belki haha :)
(3,730 puan) tarafından
Ahahahha :D çekiliin uleeennn :D
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Başından beri kendisiyle oturup içiyoruz zaten ☺️
(1,138 puan) tarafından
Oh oh oh keşke bizimki de iceydi
0 oy
(373 puan) tarafından
Kuzum emziriyorsan icme emzirmiyorsanda içtikten sonra kıyafetini değiş ağzını fircala havalan öyle çocuğu kucağa al pasif içicilik oluyor bebeklerde
(1,138 puan) tarafından
Yok ona dikkat ediyorum emzirmiyorum zaten sütüm kesildi çoktan da uyuduğu vakitler de içiyorum genelde
0 oy
tarafından
Hiç gerilmene gerek yok zaten biliyolarmis ayıp değil ki sigara içmek kendini olduğun gibi kabul ettir
(1,138 puan) tarafından
Doğru dedin valla yakacam gemileri
0 oy
(12,966 puan) tarafından
İçtiğimdenhaberleri yok eşim.terasa çıkıyor içmeye Bende arada kaçıyorum yanına içmek için:)
(1,138 puan) tarafından
Ya ben de kaçıyorum aslında bazen ama gece olmuyor kapılar gıcır gıcır havalar da soğuk hemen çakıyorlar :)
0 oy
tarafından
Ben içmiyorum benim kaynana iciyor 
tarafından
Aman yok kız isterse madde kullansın umurumda değil:))
(1,138 puan) tarafından
Haha t.iner falan çekip kapına dayanirsa oğlumu çaldın diye görürsün :D
tarafından
Yapar beklerim hatta aranizda yatayım bile diyebilir :)
(1,138 puan) tarafından
Haha o kadar diyosun :D
tarafından
O kadar maalesef baci :)
0 oy
(66 puan) tarafından
Valla kaynanamla karşılıklı içiyoruz biz çok anlayışlıdir kendisi sigarayla saygı olmaz saygini başka şekilde göster diyor 
(1,138 puan) tarafından
Orası doğru ya işte herkese nasip olmuyor öyle kaynana kıymet please :D
(66 puan) tarafından
Biliyoruz tabi canım kıymetini Allah başımızdan eksik etmesin :D
(1,138 puan) tarafından
Ay amin :)
0 oy
tarafından
Tek başıma çıkmıyorum eşimle birlikte çıkıyorum kimse birşey demiyor
(1,138 puan) tarafından
Bizim ök.üz telefonla konuşmaya çıkıyor arada içiyor ben öyle kalıyorum sap gibi
tarafından
Başta benim eşim anlamıyordu ilk 1 sene o kalkınca hemen bahane bulup kalkıp gidiyordum yanına beni de çağır beni de çağır diye diye alıştı sigara içmeye giderken bi bakar mısın diyor :)
0 oy
(8,860 puan) tarafından

Ben içmiyorum. Benim kaynanam da benim yanımda içmeye utanır :D 

(1,138 puan) tarafından
Yaa tatlışş kıyamam :)
0 oy
tarafından

Biliyor sigara kullandığımı nişan alışverişine çıktığımızda yemek yedik iste tam yanından kalktım başka yere geçecektim dedi nereye eşim sigara icicez dedi senin yanında içmek istemiyor ayıp olur diye dedi ondan sonra kayinvalidem şey dedi oturun için ya Allah aşkına sigaradan saygı mi olur nasıl rahat ediyorsanız dedi oturdum içtim valla ailenin zaten tek sigara içen gelini benim :D

(1,138 puan) tarafından
Yaa ne güzel :) ya ben normalde utangacim bir de bı iki kez laf ettiydi ondan geriliyorum ya.bi tek doğumdan sonra bebeğim kuveze falan alındı.bir de bu da başımı yedi sütün olmicak diye.hastanede dedim ben dışarı cikacam olmaz falan dedi.dedim çok stresliyim mecbur çıkacam sigara içmek gerek dedim bı o zaman içtim o da gözüm karardı stresten o yüzden
tarafından
Anladim canim herkesin yapısı başka yani
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben şimdi içmiyorum bıraktım hamilelikte emzir et 2.ye hamilelik derken bıraktım ama içerken kocam bıraktım bakiyodu tahammül edemiyodu sigaraya kaynanacim da gizliyodu kiyamiyodu bana paket bile aldı zamanında içsem de yanında çekinmeden iciyodum kocam duysaydı en çok annesine kızardı heralde :)) aradaki samimiyet bence sana anne gibi yakın davransa sigara konu olmaz zaten 
(1,138 puan) tarafından
Yaa ne güzel :) aynen öyle.biz o bağı kuramadik malesef çok çirkinlikler oldu o yüzden .senin adına sevindim :)
0 oy
(669 puan) tarafından

En iyisi tuvaltette iç üstünede bi güzel yap kokuyu bastrr ahaahah:D balkonları var çıkıp içiyorum kaynanam bise demiyo diyemezde kendi kararım kendi sağlığım onu ilgilendirmez 

(1,138 puan) tarafından
Haha akşamdan kuru fasulye falan yedim mi tamamdır :D
Malesef onlarda kimse içmediği için hemen anlaşılır tuvalette ya
0 oy
tarafından

Kaynanama gitmiyorum ama gittiğim günler  mutfakta içiyorum   yanindada içiyordum 1.2 laf etti   kizlarina terbiye ver bana değil dedim   esim hariç  bütün çocukları iciyor  

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kaynanam bilir karşısında içerim içme kızım 

Zararlı der sadece 

Büyük görümcem 

Ve diğer gorukcemler bilir kimse laf edemez ettirmem .

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 472 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 540 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Ektn (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 591 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu

379,202 soru

11,351,239 cevap

34,822 kullanıcı

...