0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Doğumdan sonra hemoroid olanlar ne yaptınız nasıl içinizde hemoroid olan var mi. Dün öldüm öldüm dirildim ki oruçta tuttum bugün az önce afedersiniz lavaboya gittim sanki içimden birşey çıkacakmış gibi öyle ağrım oldu
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(7,992 puan) tarafından
Ben sırf hemeroid yüzünden sezeryan oldum ama hala var maalesef tek çözümü ameliyatı sanırım.
(7,992 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra çok çektim kabızlık halada öyle ben napsam kurtulamadim bol su iyi gelir belki been hiç su icmem gün içinde 1 bardak ancadir
tarafından
Bende bundan snra öyle yapacağım çünkü çeken bilir gece saat 3de banyoya girmişim. 6ya kadar hiç uyamadim namaz oruç falan 7den snra uyudum
(7,992 puan) tarafından
Ekmeği fln kes canım ben ekmek mecbur yiyorum yoksa doymuyorum zayıfladım bu ara emzirince fln 47 kiloyum mecbur yiyorum
(492 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var her yolu denedim her ilaci ictim hastahanerlerdeydim hergun kantaron kremi tek çözüm 2 gün önce aynı sorun yenilendi oturamıyorum sürdüm yarım saat sonra hicbirsey kalmadi
tarafından
Sarı kantaron yağı kullaniyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gulcannacak (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Neslihanemretpkts_ (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,815 soru

11,430,737 cevap

34,990 kullanıcı

...