+1 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar nazardan korkuyor musunuz? Ben önceden herşeyimi arkadaş cevremle paylaşırdım anlatırdım şimdi akillandım ne zaman söyledim o söylediğim şey burnumdan geldi . Şimdi herşeyi kendi içimde evimde yaşıyorum sizde öyle misiniz ? Yoksa rahat rahat anlatır mısınız merak ettim :P

24 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kız nazar insanı mezara sokar 
tarafından
Bazıları var bu konuda çok rahat hayatlarını merak ettim açıkçası
tarafından
Yok vallahi canım ne zaman ki kızımı övsem kızım o gün beni mahvediyor ne zaman ki eşimi övsem eşime tartışırız öyle
(492 puan) tarafından
Ay vallad ha cupcake dediğin gibi
tarafından
O yüzden mutluluğumu paylaşmıyorum zehir oluyor :)
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Cok korkarim evimi yasantimi merak ddenlere gecistirerek cevap veririm cunku o dakika nazar degiyor sebepsiz yere huzurum bozuluyor o yuzden hic anlatmam oyle durum felan hic paylasmam
tarafından
Ben önceden herşeyimi paylaşırdım instgramda olsun wpte olsun arkadaslar ile artık akillandım durdum :)
0 oy
tarafından
Aynı suankı halın gıbıyım. Sevıncımıde uzuntumude kndı evmde yasıyorum kmseye bsey anlatmıyorum. Nazar gerckden var ve bn sonuna kadar ınanıyorum nazara
tarafından
Bende önceden de inanıyordum ama diyordum yok canım buna da nazar değmez herhalde ama tak bakıyorum burnumdan gelmiş
tarafından
İki nazar bir mezar der annem. Nazardan ölenler bıle olmus zamanında . Kem gozlu o kadr cok ınsan var kı
tarafından
Evet benim de eşimin halası anlatmıştı bir olayı ondan sonra baya baya tırstım
tarafından
Rabbım korusun cumlemızı ınsallah canm
0 oy
tarafından
Kesinlikle çok korkarım kötüsünü geçtim. İyi olarak bakanın dahi efsane nazarı değiyor hemen okutuyorum 
tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Tabikide en korktuğum sadece gördüklerinde değil iyi guzel biseyleri mutlulugunu paylasinca bile insan nazara gelebiliyo anlatmak söylememek paylaşmamak ennn guzeli
tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Ben nazara inanmıyordum ama  geçen kendimden bile korktum belkide tesadüf bilmiyorm önümde bı kadinvardi eşiyle yürüyordu kadına çok baktım baya süzdum kadın ondan sonra diklendi şok oldum baktım eli kanıyor eline cam girdi herhalde yerden felan baya kan aktı kadından gozlerimde yesil inşallah benden kaynaklanmamistir sjdjjsjdd 
tarafından
Shsjjshs kız neye suzdun kadını (•‿•)
(7,974 puan) tarafından
Ya aslında hoşuma da gitmedi ama sadece poposuna baktım diyebilirim adjsjjsjw
tarafından
Hahaha kız Allah seni
(7,974 puan) tarafından
Whhshsjs ☺️☺️
0 oy
(17,846 puan) tarafından
Güzel giden şeylerin sırrı kimseye anlatmamaktır evet değer nazar korkarım güvendiim bi kaç kişi dışındada kimseyle paylaşmam
tarafından
En iyisi canım
0 oy
tarafından
Nazar deveyi kazana , insanı mezara sokar.
tarafından
Kesinlikle peygamber efendimiz Hz Muhammed sav efendimizin lafidir
tarafından
Aynen öyle. Kimine hemen değmiyor ama bazılarına da anında etki ediyor.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Nazar deveyi kazana insanı mezara sokarmiss!!!!

Bende inanıyorum bizzat yaşadım gordummm
tarafından
Allah hepimizi kem gozlerden korusun
(15,823 puan) tarafından
Amin amin insallahhh canım
0 oy
(432 puan) tarafından
Evet cok korkarim ben be nazarada cok sahit oldum nazara inananlardanim
tarafından
Allah hepimizi nazardan korusun inşallah
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bn korkarm evinin icndeki bir seyleri kimsye anltma canm mutluluğunla mutlu olmzlar nazar değer derdine de derman olmzlar sonrdn nie anlattm ki dersin 
tarafından
Çok sevinen var üzüldüğüm zaman mutlu olan beddua edip kötü olmamı isteyen var . Ne yazık ki bunlardan biri babam annem babam ayrıldı yatar kalkar çocuklarına beddua eder korkuyorum mutlu haberim ona gidecek de beddua edip nazar edip başıma iş gelecek diye
(2,801 puan) tarafından
Dikkat et canm walla annelerin bedduası kabul olmyor derler ama babalarn ki oluyormuş Rabbim kem gözlerden bedduadan korusun inşallah
0 oy
(13,059 puan) tarafından
Evet korkuyorum o yüzden birşey konuşmam 
0 oy
(119,436 puan) tarafından
kabirde yatanlari yarisi nazardan derler
tarafından
İnanırım valla
0 oy
tarafından
Ay evet zaten nazar haktır derler
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Tabikide nazar kuranı kerimdede geçiyor çokda inanırım ve çokta nazara geliyoruz ya
tarafından
İnanırım valla
(1,186 puan) tarafından
Rabbim kem göxlerden saklasın kız hele bir.komşum var bu kadarmı kıskanç olurya kadını ne görsrm o zaman felaket eşimle kavga edioz bende bir.baş ağrısı nasıl anlatamam
tarafından
Allah nazardan saklasın sizi de bizi de o kariyi görünce arkana bakmadan kaç
0 oy
(14,428 puan) tarafından
En muzdarip olduğum konu bu canim kendi kendime bile nazar edebiliyorum
tarafından
Kız ben bazen aynaya bakıyorum diyorum Allah'ım çok güzel yaratmissin sonra bakıyorum kendimi çok çirkin görüyorum buna yemin edebilirim
(14,428 puan) tarafından
Cok nazara gelirim nazarimda değer ama hic fesatlığım yoktur yani birini kıskandığim için nazarım değmez çok sevince değer bunu anladım ben çocuğumu seviyorum böyle yiyesim geliyo bebe pat yere yapışıyo onun gibi şeyler işte
0 oy
(14 puan) tarafından

Belki inanmicaksın:Dilk çocuğumu doğurduğum zaman göğsümde 3 kere mastit oldu 2sinde hastaneye gittim antibiyotik kullandım 1 hafta alev ateş yandım sağıp attım sütlerimi:'(3.de hocaya gittim okudu beni..eve gelip sağdım geçti:O

tarafından
İnanırım kız doğrudur
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Kız büyükler mezarın yarısı nazar derler korkarım tabi bol bol oku 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kaynanam görümcem falan olmadığı için arkadaşlarım sürekli dillendirirdi ne kadar şanslısın karışan eden yok kafan rahat vs. Diye sürekli söylerlerdi bende anlatırdım evimin içini çoğu zaman baktım eşimle aramız bozuldu 1 hafta ayrı yattık resmen brbrmize düşman gibiydik öyle anladım nazar olduğunu ondan sonra herkesle arama mesafe koydum kimseye bişey anlatmıyorum
tarafından
En iyisini yapıyorsun canım öyle olması gerekiyor aslında biz kadınlar biraz anlatmayı seviyoruz
(1,785 puan) tarafından
Malesef cenemizi tutamıyoruz :D
0 oy
(6,796 puan) tarafından
Oğlumun milletin içinde yemek yedirdim pişmanım:( güzel yemek yiyen cocuk gitti başkası geldi.. Okuya okuya şükür şu sıralar biras yer oldu.. Kimsenin  yanında birşeyler yedirmem. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 119 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 229 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu