0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2o aylik arada sırada tutuyor kulagnı sıkıyor eliyle kaşimis gibi yapiyor daha oncede gittik hep iltihap var dendi en son 2 ay once gittik gecmiş iltihabi demişlerdi genelde gripken iltihapli olur kulaklari gripte degil ama neden tutuyor kulagna asılıyor kıpkırmızi oluyor kulaklari az önce öptüm kulagna geldi yuzum agladi hemen cok uzuluyorum en yajin randevu ocagin 5ine buldum o zamana kadar bisey olurmu

2 Cevaplar

0 oy
(8,921 puan) tarafından
Sağlık ocağına götür madem bir canım. Kulak ağrısına anne sütü iyi gelir diyolar ya. Denedin mi hiç. Gerçekten öyle bişe var mı acaba
(294 puan) tarafından
Canım kulağını tutuyor sa kesin kulağında sorun var sen 2 gün bu söylediğimi dene olmadı hastaneye götür.. Rica ederim ne demek kuzum Allah senden de razı olsun çok geçmiş olsun
(8,921 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Aslında sağlık ocağına götürdüm. Doktor hiç muayene bile etmedi refleks o dedi ama refleks değil yani. Çocuk kulağını saçını deli gibi çekiyor.
tarafından
20 aylik memeden keseli 5 ay oldu :((
(294 puan) tarafından
Sağlık ocakları bakmıyor düzgün kuzum devlete göster orası biraz olsun ilgilenir iyice kontrol ettir belki enfeksiyon vardır kulağında kıyamam.
(294 puan) tarafından
O nasıl oluyor kıı
-Reklam-
0 oy
(276 puan) tarafından
Muhtemelen diş cikaracak ağrısı kulağa vuruyor ...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 191 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 506 göst.
25 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...