0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Saçlarıma ombre yaptırmak istiyorum. Ama 3 aylık bebeğim var emziriyorum. Sac boyası illaki deriye temas edecek , kokuyuda  illaki solunum yoluyla alacam bunlaei göz önünde bulundurarak  sac boyanır mi ? Sütte gecermi  bebeğe bi zararı olur mu ? Emzirme döneminde saçını boyayıp bebeği etkilenmeyen var mi? Youtubede baktım doktor boyamayın diyor ama kendi  doktorumuza sordum skmti  yok dedi ? Ikilem de kaldim. Bebeğime hiçbir şekilde geçsin istemiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(5,557 puan) tarafından
Biraz daha bekle bence bebeğin daha küçük
tarafından
Evet merak ettim bnde tesekur ederim
(5,557 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(119,237 puan) tarafından
aayy lonc ederler simdi ama hamileyken boyadim dogum sonrasi boyadim ben hep boyadim kim var ben sacimi boyadim su zarari gordum diyen
tarafından
Youtubde dr. Osman gönülal var onun bu konuyla ilgili videosu var.
0 oy
(961 puan) tarafından
Ben kimle konussam kimse tavsiye etmiyoe iki kuaföre bile sordum onlarda dibe sürmeyiz ya da sadece bitkisel olsun dediler ama bitkisel istediğin renk çıkmaz diyorlar. Bence boyatma riske atma bu zamanda bide bilinmeyen hastalık cokken
tarafından
Bitkisel boya bile 100 de yüz doğal değil hepsinde kimyasal bi miktar oluyir
(961 puan) tarafından
Kesinlikle en güzeli emzirme bitince gönül rahatlığıyla yaptırmak. Allah korusun birşey olsa bebekte kendini suçlamaktanda, vicdan azabı çekmektense için rahat olur
tarafından
Aynen ya tesekur ederim
0 oy
tarafından
Ben 8 buçuk aydır daha boyamadim canım emzirdigim için bir de 9 aylik hamilelikte aldı başını gidiyor ama memnunum minik kuşumun canı sağolsun 
tarafından
Bende boyadım tam ve hamile olduğumu öğrendim ☺
tarafından
Yaaa bebisin ınslalah iyidir şuan
tarafından
İyidir çok şükür kuzum doğum yapali 8 bucuk ay oldu
tarafından
Rabbim korusun hepsini maşallah bebise
tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
hamileyken boyamadim emzirirken boyadm
tarafından
Bebegin Kaç aylıkken  ve bi etkisi oldu mu  bebege

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 126 göst.
16 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ikizlerin-annesi (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
4 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,106 soru

11,348,230 cevap

34,813 kullanıcı

...