0 oy
506 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,552 puan) tarafından
Selamun aleyküm hanımlar. Sizden bir konuda fikir almak istiyorum. Eşim 9 ocakta Allah izin verirse Cidde ye bir iş toplantısına gidecek 5 gün. Ben ve kizimi da götürmek istiyor. Bende gitmek istiyorum aslında ama çok kararsız kaldım. Ankarada yaşıyoruz. Eğer gitmeye karar verirsem, burdan İstanbula gideceğiz. Akşam 8 buçukta uçağa binip bir aktarma yapıp gece 3 te orda olacağız. Ertesi gün Kabe ziyaretinde bulunacağız. Sonraki üç gün eşimin yoğun toplantıları olacağı için kızımla otelde olacağız. Son gün ise sabah 6 buçukta uçağa binip öğleden sonra Istanbulda olacağız. Öncelikle kizim 22 aylik. Onunla hiç böyle bir yolculuk yapmadım. Yolda beni zorlar mi ? Kızıma zor olur mu ? Orada yemek işlerini nasıl yaparım? Bunları düşünüyorum. Sizce üstesinden gelebilir miyim ? Çok zorlayıcı olacağı kesin . Buna değer mi siz olsanız ne yapardınız ? Lütfen kalp kırmadan fikirlerini belirtirseniz çok sevinirim. Hayırlı akşamlar diliyorum.. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam giderdim aşkm 
(3,552 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah gideceğim
-Reklam-
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Kızıma 4 aylık hamile iken gittik eşimle .  Keşke şimdi de fırsatım olsa da yavrumla tekrar gitsek bir saat olsa bile razıyım... 
(3,552 puan) tarafından
Ayy ne güzel. Rabbım tekrarını nasip etsin inşallah canım benim
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Hicret etmek iyidir hemde kabeye :) Ah bu korkular vesveseler bitmez ama 20 yıl sonra iyiki gitmişiz benim fedakar cesur annem diyecek evladın sana . Hastalık sıkıntı insanı evindede buluyo bak biz evden çıkmıyoruz her ay hastalık bizi buluyo.Olacağı varsa oluyo. Bizlerde dua et canım Allah kolaylaştırdı hayırla tamamına erdirsin güle güle gidip dönün inşallah
(3,552 puan) tarafından
İnşallah kuzum Allah razı olsun güzel duaların için canim benim
0 oy
tarafından
Kesinlike gittttt
(3,552 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Ben 50 gunluk bebegimle arabayla 14 saat yol gttm kuzum yerinde olsam asla kacirmam Kabe yi gormek herkese nasip olmaz insallah sag salim gider gelirsiniz annem kanser vucuduna yayildi anneme de nolur dua et orda olur mu
(3,552 puan) tarafından
Allahin izniyle gidersem orda post acar dua ederim hepinize inşallah kuzum Rabbım şifa versin
(2,197 puan) tarafından
Insallah gidersin Amin allah razi olsun bacim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İmam nikahim kiyilirken mehir umre istemiştim eşimden inşallah çocuklar büyüyünce gidicez inşallah Rabbimden o kadar çok istiyorum ki senin adına çok sevindim oraları görenlere ne mutlu kesinlikle git canim 
(3,552 puan) tarafından
Allah size de nasip etsin canim benim sağollasın
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim kanul et ve git zorlmanmassin inşallah  huysuz bi cocuk degilse hoc bisey olmaz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,090 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 571 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 525 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu