0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
8 aylik kizim war anneler soguk algnligi war burnu tikanmisti sprey aldm biraz daha iyi ama sesi degisti kısıldi we degisti sanki öksurugude war doktora götrmedim daha ewde ne yapilabilir bilgisi olan warsa soyleyeblirmi acaba normalde oyle halsiz bitkin degl hiperaktif bir bebek zaten ama sesi degsti korktm biraz bronst olr die korkuyorm yrn hastnye gotrucem suan ne yapablrm acaba?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ihlamur yap cnm içir çorba yap 
(105 puan) tarafından
Arastiriyorm iste bende oksürk biraz war 1 haftadr götrmedm kendm ewde baktm çorba yaptm ates dsurucu weriuorm dkkat ediyorm ama geçmedi bi trlü ya 1 kez acilden bakitaym dedim ilgilenmediler ble cok yogundu geri döndm bronstten korkuyorm yoksa gtmicem bnde
tarafından
Sürekli burnunu temizle tıkamasın çocuk.  Bide ben umca diye özel şurup vardı onu icirdim oda iyi geldi. Ateş düşürücü ateş yokken verme cnm
(105 puan) tarafından
Yok atesi warken veriyorum zTen surekli degil  iste doktor yazmadan ilacta alp wermek istemiyorum dogal bseyler bakiyorm biyere cikarmiyorm zaten üşümesin die
tarafından
Valla cnm görür istersen randevu al için rahat etsin
(105 puan) tarafından
Götrcem yrn mutlaka ya  yapacak bsey yok elmden geleni yapiyorm iste
-Reklam-
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Sizin gibi bende götürmedim oğlumu 2 gündür evde tedavi ediyordum bugun öksürük fazlalasti özele götürdüm doktor kizdi bademcikleri kötü olmuş antibiyotik yazdı evde tedavi olmaz boğazda sorun varsa götür canim 
(105 puan) tarafından
Ewt kapimin önunde ama isime yramiyo o baska bi trlu muayne olamadik ;)
(2,623 puan) tarafından
Bugun bende gidecektim hemşire komşum vardı orda gel burdan sıra al muayene ettir defi ama kalabalık ortama girmek istemedim ofm gittim
(105 puan) tarafından
Ofmde muayne ücreti ne kdar peki bn vitaleye gdiyorm normalde cocik doktorumz sabittide daha iyisini bulursam degstiririm meydan tipta erhan die bi doktor warmis ona gotrmeyi dsnyorm bide ne dyecek
(2,623 puan) tarafından
165 tlye gittik bugun hasan bey var çok ilgileniyor scanim
(105 puan) tarafından
Oo çokmus ya suan gidemem ben byük ohtimalle dewletten sira bakiyorm smdilik normalde witaleye gdiyorum ordada 150ydi enson byadr orayada gtmiyorm coxuk iyi diye
0 oy
(102 puan) tarafından
Canım boğazına zeytinyağı sür sonra bir tulbentle sar sıkı bağlama  boğazına çok iyi gelecektir öksürük şurubu ver terlesin burnun da açılır  iyleşirde ALLAHİN İZNİYLE GEÇMİŞ Olsun
(105 puan) tarafından
Çok teşekkur ederim denicem mutlaka ya zeytinyagi aklima gelmedi hic
(102 puan) tarafından
Dene canım yumuşatır rahatlar annem hep öyle yapardı bize üşütüğum  zaman kendime de uygularim nasıl oldu diye mesaj at sonra canım merak eserim
(105 puan) tarafından
Tamam atarim canm sabah oyle yapaym bakalm ins gecer ya
(102 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rafadantava (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu

380,919 soru

11,404,487 cevap

34,942 kullanıcı