+2 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından

Kızlar gerçekten linçleyecek olanlar değil yardımcı olabilecekler yorum yapsın çünkü artık bıktımmmmmm 22 yaşındaym eşim 28 baktığmda  güzel bi kadınım ve doğumdan sonra kilo alsamda genede iyi bi vücuda sahibim kendimi övmek için söylemiyorum neden. Böle olduğunu anlatabilecek biri var mı diye söylüyorum konu eşimin isteksizliği artık çok bunaldım istenmediğimi düşündüğüm için çok sinirleniyorum ve gerçekten bazen nefret bile ediyorum bunu eşimlede konuşuyorum ama bana göre hep bi bahane sunuyor telefonla uğraşmaya vakti var konuşurken iyi kendisi de zaten iyi biridir kısmen ama iş oraya gelince bana neden bunları yaşatıyor bilmiyorum hep yorgun başı ağrıyor sanki o kadın ben erkek bi Naz ki sormayın bana benle alakası olmadığını söylüyor ama bilmiyorum  artık bugün geldi sanki göreviymiş gibi hadi gel diyor yani gelde bitsin bi kurtulaym espiriyle karışık diyor sonra istemediğimi söyledim bende sana aynısını yapıcam bundan sonra dedim şakayla karışık ben sana yanaşmıyorum ki dedi bu lafı çok zoruma gitti çünkü kendi istediği her zaman dibimde bitiyor ama iş bana gelince yok  çünkü benim de bi çabam yok  onu etkilemek için yaptığm hiç bişey yok surat yapmak dışında çünkü artık heves bırakmadı bende haftada bir  on günde bir bazen iki hafta bir çok bencil ve tek kendini düşünüyor ne yapmam lazım ya  aldatma gibi bişeyinde olduğunu düşünmüyorum  bilmiyorum neeee konu çok yoruluyormuş o yorgunken nasıl olcakmış gerçekten bu konudan dolayı dertliyim ve bazı şeyler zoruma gidiyor ;(

20 Cevaplar

0 oy
(2,623 puan) tarafından
Esimde aşırı düşkün cinsellige ama yorgunken asla düşünmez düşünemez belki esinde öyledir 
(244 puan) tarafından
Oda öyle normalde çok düşkün o yüzden şaşırıyorum zaten bi anda noldu böyle diye oda artık çok yorulduğunu söylüyor ama bilmiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Ne iş yapıyor bılmıyorum ama bu dedıklerını bızde yaşıyoruz bu gün itiraf ettı senı istıyorum ama yapamıyorum beynım çok yorgun bılıyorsun dedı benım eşim şübe müdürü yıl sayımı vardı ve nasıl eve geldıgını bıle bılmezdı ama o telefonda hiç düşmez canım onu bekleme
(244 puan) tarafından
Oda bana aynılarını diyor nedense hatta yemin ediyor beni istediğine benle alakası olmadğına ama çok yorulduğuna dair kendisi 1 sene önce pastanede poğaça kuru pasta kek vs yapıyordu şimdi usta oldu gene aynı şeyleri yapıyor ama bu sefer beyinende yorulduğunu söylüyor herkesi çekip çevirmek kolay mı diyor bu sefer bende beni ihmal etmek kolay ama demi diye sinirleniyorum 1 senedir böyle usta olduğundan beri
(135 puan) tarafından
Vücut değil beyin yorgunluğu öldüruyor zaten bende öyleydim masa basındasın felan derdım hesapta açık çıktımı beynımden vurulmuşa dönüyorum derdı artık hiç üstelemıyorum o kendı sokulur ama boş gezen lak lak bırı olsa  s. Ağzına
(244 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Canım afedersin de engelli çocuk ve hayvanlara  bile nefisleri kalkıyor bazı erkeklerin sorunun vücudunda yada kilonda falan olduğunu düşün muyorum aynı böyle anlattığın gibi bizim bı komşu vardı ayrıldılar kadın dedi haftada iki haftada bı kere birlikte oluyo benle oda isteksiz meğerse sonradan öğrenmiski adam erkeklerle ormanda birlikte oluyormuş erkeklerden hoşlanıyormus herkes bunu kalkıp söylemez dıştan baksan adam hicbisey belli deil bı yumuşaklık yok ama gel gör ki adam nasılmış meğerse kadın öğrenince hemen boşandı şuan ayrilar 
(244 puan) tarafından
Hyr eşimin öyle bişeyi yok  şükür biliyorum 1 senedir ustalığa terfi etti  ondan olduğunu söylüyor beyni doluymuş çünkü normalde çok istekliydi bende o yüzden beni istemediğini düşünüyorum oda yeminler ediyor ama bilmiyorum ki inanamıyorum da ;(
tarafından
Yok canım herkesin ki aynı olcak değil Allah korusun öyle bişey olmasın zaten ama bir ok sebebi var sıkıntı stres iş hayatı iş yorgunluğu ve saglik konusunda rahatsızlıklar birçok sebebi olabilir üç senedir evliyim bir kere eşime ben yanasmadim mesela hep o ister bana yanaşır ve bende afedersin zevk almış gibi yaparım onu tatmin etmek için amaa nedense hiç zevk almiyorum ne zaman bitcek diye dakika tutuyorum resmen içimden hamilelikten diye düşünüyorum sıfır istek yani
(244 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(96 puan) tarafından
Aynı durumun tam tersinide ben yaşıyorum bazen 1 ay gecio bile yani bn istemiorum  çünkü bide ayrı yatmamiza rağmen o istiyor hep ben hep isteksizim ama bazen geri cvirmiyorum o insandan insana değişir bırak ne halı varsa görsün illaki yanaşacak sana bn eskiden istegimi çok belli ettiğimde o istemezdi şimdi tam tersi oldu çok fazla belli etme yanında yatiosan bacak kol sırt yöntemiyle ten tene değmesini sagla yâda oda arkanı dönüp yanasmayi dene çak fazla takma kafana
(244 puan) tarafından
Hyr artık ben yanaşmıyorum zaten ona oda bu sefer diyor ki surat asacağına kalk cilve yapsana bana ama içimden gelmiyor artık :(
0 oy
(450 puan) tarafından
Senle bir ara gel de karşılıklı kahve içip konuşalım bacım 
(244 puan) tarafından
Sende mi aynı derttesin bacım :(
(450 puan) tarafından
Hiç deme tencere dibin kara seninki benden kara hikayesi valla :/ ama ben aştım galiba ya heves kalmadı. Sanırım özlem gerekiyor ilişkide biraz onun için bir bahane bulup uzak kalıyorum çok yorgun olunca yanaşmıyorum. Adım atmıyorum artık yani öpüyorum bile. Öyle yapınca tıpış tıpış geliyor peşimden. Ama gerçek anlamda heves kalmıyor işte.
(244 puan) tarafından
Kalmadı bendede hemde hiç
(450 puan) tarafından
Valla başka çözümü bulursan bana da söyle ben özletiyorum kendimi 1 hafta 2 hafta yanaşmıyorum bende çözüm bu :)
(244 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer kız ahaha
0 oy
(139 puan) tarafından
Kuzum ayıp olucak.  Ama erken b.. sorunu varsa bu yüzden yanaşmak istemiyor olabilir 
(244 puan) tarafından
Yok canım ilişki olduğunda hiç bi sorun yok iş ki olsun
(139 puan) tarafından
Yani bilemiyorum ama normaldir canim ne yaparsa yapsın el işi zor oluyor hem kafa hem vücut yoruluyor bazen bizde de oluyor eşim çok istiyorum ama parmağımı oynatıcak halim yok diyor ama bunu yeni yeni diyor önceden senin eşin gibi davranırdı sonradan konusunda uyandığını o yüzden vurdun duymaz davrandığını söyledi
(244 puan) tarafından
Anladım. Canım sağol
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Daha bugun kavgasını yaptım kız valla kendi isteyince gelir bende çok yoruldum inan heleki işi bitince dönüp ystması boğasım geliyo 
(244 puan) tarafından
Vallah insan sıkılıyor ben artık yanaşmıyorum bile surat asıyorum oda anlıyor ve diyor ki aşkım gel ama biliyorum ki ben surat asmiyim diye yapıyor ben yorgunken nasıl olcak diyor bıktm artık bana istenmediğimi düşündürüyor ne desede öyle düşünüyorum
(1,750 puan) tarafından
Öyle desede razıyım sarılmaz bile soğuttu kndnden azımla söylüyorum soyumup yatsam bskmaz dokunmaz bilmiyorum nolcak kendimi obje gibi hissediyorum artık
(244 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(5,904 puan) tarafından
İşiyle alakalı sorunlar varsa yada belli bi rutinse sıkıyor olabilir yanlış anlama ama değişiklik seven biriysen onuda dene.. Giyim kuşam süpriz yemek vs.. Kafasını biraz boşaltmasını sana yönelmesini sağla
(244 puan) tarafından
İçimden gelmiyor bi senedir böyle ve ben belli bi zamandır  onu etkileyecek bişey yapmıyorum çünkü bıktm kendi düşünmesi gerek ya
(5,904 puan) tarafından
Evet 2 taraflı düşünülmesi lazım haklısın ama sende bi adım at karşılığını görürsün mutlaka. Eşinle konuş mutlaka çözülür.
(244 puan) tarafından
Konuşuyorum hep aynı şeyleri söylüyor bende artık gerçekten bişey yapmak istemiyorum heves kalmadı
(5,904 puan) tarafından
Cinsellik herşey değil ama aynı zamanda çok şey.. Yani insan önemsendiğini hissetmek istiyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gece 12 yi gectigi icin acik acik konusabiliriz : D kiz olayi sahsi algilama gercekten yorgun olunca yapamiyorlar. Yani gerckten esinin yorucu bir isi varsa sende disini sık :)

(244 puan) tarafından
Oda bana sabret diyor ama ben o işi istediğim için değilki istendiğimi hissetmek için dert yanıyorum ona
(11,217 puan) tarafından
Ee iste birak bi dinlensin kafasi bosalsin birazda ozlesin aklina ilk gelicek sey seni ne kadar ozledigi olucak zaten :) esinin seni aldatmadigindan eminsen emin ol donup dolasacagi yer kurkcu dukkanidir. Hic mi istemiyeck saniyorsun illa ki bir gun biticek dibinde :)
(244 puan) tarafından
Ben istemiyorum bu sefer de oda bana sen isteksiz olma sakın diyor yani diyor ki sen isteksiz olma ki ben istediğimde geliyim bak ua
0 oy
tarafından
Aynı benim yaşadıklarım çok zoruma gidiyor deli oluyorum istemiyorum diyor kadın gibi. Naz yapiyor
(244 puan) tarafından
Nefret ediyorum bazen emin ol
tarafından
Çok zoruma gidiyor suleniyorum yatağa girince arkasını dunup yatıyor ozaman beynim dönüyor
tarafından
İstemiyorum zorlami diyor
(244 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(119,456 puan) tarafından
belki ciddi yorgundur belkide sendeb bi degisim bisi beklemtisi vardir
(244 puan) tarafından
Ben yanaşmıyorum ki sana dedi şakayla karışık dedi ama çok zoruma gitti sen olsan içinden gelir mi hiç
tamam zoruna gittide ömür boyuda boyle gitmezki bu sebebten bosanmiycana gore bibsure sonra toparlancaniz
(244 puan) tarafından
Bilmiyorum ya :(
duzelir suan olaylar yeni sanirim gerginlik kirginlik var bi kac gun gecsin halolur hersey
(244 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Öyle durumlar da hiç üstüne gitmiyceksin giyeceksin seksi geceliğini yatacaksin yanına bir de olmazsa ikide kesin olur kendini ağırdan sat biraz hadi hadi deyip durma herife kendini birşey sanmasın 
tarafından
Yorulan bı erkeğin bile canı ister yani senin kocan degisikmis
(244 puan) tarafından
Canı istemiyor demedim zaten haftada bir on günde bir bazen üst üste ama konu kendi canı istediği zaman bencil yani
tarafından
He sen isteyince olmuyor ama kendi istediği zamn mi oluyo
(244 puan) tarafından
Hyr öyle değil normalde ben hep istediğimi belli ederdim onu etkileyecek şeyler yapardım ona oda alıştı şimdi hep ben gideyim istiyor surat asıcağına cilve yapsana diyor ama bende istendiğimi bilmek hissetmek istiyorum haftada bir değil 10 günde bir değil yani o yüzden artık bende gitmiyorum o geldiğindede istemiyorum dedim yanaşma bende sana aynısını yapıcam bundan sonra dedm oda şakayla karışık ben yanaşmıyorum ki dedi  zoruma gitti bıktım kendini düşünmesinden hep ben mi gideyim söylim ona yani kendisinin de beni düşünmesi gerek aslında diyor haftada üç kez olması gerek en az diyor önceden gün aşırıydı şimdi noldu. Bilmiyorum usta olmuşlara beyni doluymuştq bilmem neymişte o yüzden hevesim kalmadı hiç bi şekilde
tarafından
Eee kizcem cilve yapmazsan olmazki
0 oy
(976 puan) tarafından
Kız Esra ezmeci nin yöntemi dene bı tuzlu su ve çapalama yap ise yarar belki
(244 puan) tarafından
O ne ya ben pek inanmıyorum canım ona
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Bence bir erkek için fazla uzun süre 2 hafta 

Gerçekten yorgundur 

Kendini kendi tatmin ediyor olabilir mi 
(244 puan) tarafından
Zaten bende en uzun 2 hafta normalde haftada bir dedim öyle bişey olduğunu düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Bizimde tam tersi eşinin kadın versiyonuyum şimdi sen böyle yazınca da üzüldüm acaba ben böyle yaptıkça eşimde üzülüyo mudur senin gibi mi düşünüyor ki 
(244 puan) tarafından
Erkekler bu tip şeylere fazla üzülmezler kasma yani ama hiç kimsede sevdiği insan tarafından reddedilmek istemez tabi
0 oy
(294 puan) tarafından
Canım takma evine de süslen pislwn makyajını yap gez toz umursamadığını görsün onu şüphede bırak gizemli ol. 
(244 puan) tarafından
Denicem canım
0 oy
tarafından
Belki de çok ypruluyordur 
(244 puan) tarafından
Evet yoruluyor anlıyorum zaten
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki giyinip süsleniyor musun cagirdiginda 
(244 puan) tarafından
Hyr ben çağırmıyorum yanaşmıyorum artık
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Benim eşimde aynı ama benim 6 aylık bebe var yorulup bitiom akşama kadar o da sen dinlen yat der bide bunla uğrasıp duş vs uğraşma der bazen erkeklerde olabiliyor bu tür seyler yaşla alakası yok ben 32 yaşındayım eşim 43 yaşında belki de başka problemleri vardır benim eşim işte cok yoruluyor gece 1 de geliyo bu aralar hep belkide yorgun oldu için istemiyordur 
(244 puan) tarafından
Evet yorgun olduğu içinmiş benim de 6 aylık kızım var ama fazla yorulmuyorum ben bilmiyorum neden :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 467 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 619 göst.
0 oy
26 cevap 1,030 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 2,699 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu