+1 oy
609 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Bebeğime kıyafet yardımı için nereye başvurabilrim. 2.buçuk aylık hastane çıkışları artık olmuyo. 1 takımada 80 lira istiyorlar. Mamasını zor alıyoruz kıyafet alamıyorum. Eşim sigortalı olunca belediye yardımda vermiyo. Kanaviçe işliyordum ama onada öyle bi zam geldiki alan yok artık. Ne yapabilirim? 

17 Cevaplar

+3 oy
(4,997 puan) tarafından
Ne güzel eşin sigortalı. Canım ben bebek magazainda çalıştım eve t 80lik olanda var 30luk olanlarda var herkes durumuna göre alıyor bnce kmdini o kadar kasmana gerek yok uygun  fiyatlarda var hatta pazarda bile güzel satılıyor 35 liradan basliyor
-Reklam-
+1 oy
(13,102 puan) tarafından
Pazar türü yerler vardır İstanbul da 5 lira 10 lira olur bebek kıyafetleri 
(3,099 puan) tarafından
Artilimda uste ciksin

Evet ben ilk kizimdayken pazara ciktigimda alirdim 5 liraya falan taytlar badiler oluyo
(13,102 puan) tarafından
Oluyor tabi bende cok gördüm sosyete pazarı deniyor oralarda daha cok olur Bursa da var
Gönlu 80 liralık ister ama olmayınca uygun bakacaksin
(3,099 puan) tarafından
Aynen oyle canim ha ahım şahım olmaz ama enazindan ciplak kalmasin dusuncesindeyim
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Allah yardmcınz olsun 
0 oy
tarafından
şükür et bence cnm eşinin sigortası var benim eşim eskici pet şişe topluyor 2 tane bebek ve kiraciyiz ben sebze bile çoğu zaman alamiyom açık bez alıyom  hiçbirşeye yetişemiyoruz artık Allah yardımcımız olsun inşallah 
(2,916 puan) tarafından
Sen nerde yaşıyorsun sevgi
tarafından
adanada
(2,916 puan) tarafından
Allah'tan bişey çıkmazsa sana yardım etmek isterim ama şu gün olur diye söz vermeyim ,olur mu
tarafından
olur abla nasl ulaşacaksın
(2,916 puan) tarafından
Ben sana msj atarım, çocukların kaç yaşında kız mı erkek mi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim benim ya cevrende hiç akraban yok mu onların çocuklarından kaldirmjslardir belki verirler sana:((
(392 puan) tarafından
En küçüğü 5 yaşında çocukların başkalarına vermişler
0 oy
(365 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun kız mı erkek mi bebek 
(392 puan) tarafından
İstanbul çatalca kız cnm
(365 puan) tarafından
Kızımın kıyafetleri var eski değil istersen gönderebilirim orda boş durmasındaysa yavrucak nasiplensin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Valilikden yardım aliyorsun alan arkadasim var esi sigortali  valiliğe cik durumunu anlat rabbim yardımcin olsun nebilim annen bebegine baksa sizde calissaniz 
(392 puan) tarafından
Annemler Antalyada bn istanbula gelin geldim kaynana konyada
(5,953 puan) tarafından
İstanbul da mahalle muhtarı da yardim ediyo cnm bilgin olsun
0 oy
(13,102 puan) tarafından
80 lira zaten herkes veremez ucuzlari da olur hatta Pazar türü yerler vardır İstanbul da 5 lira 10 lira olur bebek kıyafetleri 
0 oy
(616 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ihtiyaç haritası var oraya başvur yada ahbab derneğine 
0 oy
tarafından
Canım çok şükür durumum musait olmasına rağmen en uygun neresiyse ordan alırım çocuklarıma kitafeT Evet 30 lirayada takım var 130 da bi pazara çık bulursun uygun fiyata kiyafet 
0 oy
tarafından
Canm eşin çalşyormuş neden alamyorsunuz ki 
(392 puan) tarafından
Kirada oturuyoruz asgari ücret alıyo ev giderleri çocuğun bezi maması sürekli kredi çekiyo 18 bin kredi borcumuz oldu çocuk doğalı nasıl ödiycez nerden para bulcaz hiç bilmiyorum. Bn kanaviçe işliyorum artık onada rağbet kalmadı belediyeye evde paketlemeye başvurdum ses çıkmadı. :(
0 oy
tarafından
PZard var canm ben 20 tl ye takım alıyorm kızım 11 aylık hala dahada alırım pazar mağaza hamgisi uczsa hangisi içime sinerse 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Canim pazarlarda var uyguna allah yardimciniz olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım nerede oturuyorsun.
(392 puan) tarafından
İstanbul çatalca cnm
0 oy
tarafından
Bizim burda pazarda 10 liraya 20 kiraya çok tatlı şeyler var hatta biz bebek görmeye gittik elimiz boş gitmeyelim diye pazardan alt üst çok minnoş bir takım aldık 25 lira verdik
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Dolap uygulamasından toplu kıyafetleri çok uyguna alabilirsin
0 oy
(712 puan) tarafından
Yani bebegim madem bu kadar çok muhtaçsınız e be güzel çocuğum.neden bebek yapıyorsun hadi şimdi bez mama kiyafetnielrde daha fazla olacak ihtiyaclari

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 398 göst.
0 oy
4 cevap 380 göst.
0 oy
8 cevap 85 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu

381,188 soru