0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Benimki 6 aylık gece bi defa kaldırıp besliyorum veya kendi kalkıyor şimdi kalktı mesela mamasını verdim içerek geri uyuyor yanındayım zaten normalde ne zaman bırakılıyor gece beslenmesi 

8 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Cnm ben 7 ayda biraktirdim simdi 18 aylık sadece su içiyor 
(244 puan) tarafından
Uyanmıyor muydu kendi canım bana biraz erken geldi bıraktırmak için çünkü tek bi kere kalkıyor veya kendim kaldırıyorum ya ondan
(281 puan) tarafından
Cnm emmedigi için bide ek gıdaya 4.5 aylıkken başladik ek gıda aldığı için biberon almak istemedi ve öylece kesildi
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Aglamiyorsa büyümüş artık. Ebe 1 yaşından sonra kes demişti daha erken kestim ben.. 
(244 puan) tarafından
Yok ağlamıyor bazen kalkmıyor kendisi ben kaldırıyorum öyle alıştırdığm için bi defa tek kalkıyor zaten daha 6 aylık kesmemeliyim heralde
0 oy
(597 puan) tarafından
Eger aksam 12de verrigim mamayi saymazsak 6aylikken birakti en son 11 12 gibi uyku arasi veriodum (uyanmadan ben veriodum) sabah 9kadar acikmio. 11aylikkende gece mamasi aldim hippden 10gibi inu verip uyutuyom sabah 10kdar acikmio
(244 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben 16 ayda hamile olduğumu öğrendiğim için sütten kestim o zaman gece beslenmesini bıraktı su içip geri yatıyodu 
tarafından
Rabbim ikisine de şifa versin ama doktorun çok yanlış yönlendirmiş seni. Sonuç olarak baya bir süre de emmiş şifa olsun ama bu bilgiler çok yanlış
(4,700 puan) tarafından
Ya belki doktoru da dinlezmedim ama 16 ay baya güzel emdi diye bende artık bişey olmaz diye düşündum
tarafından
Bencede 16 ay çok güzel bir süre. Benimkiler 3 ay emdi mesela :D süt yoktu
(244 puan) tarafından
Genelde hamileyken emziremiyorsun tabi ama zehirleme yapar falan diyorlardı
tarafından
Yok kız zehirlenme falan hurafe. Rabbim sana o çocuğu veriyorsa diğerinin kısmetini kes diye vermiyorki. Hem bebek yeni dogdugunda süte yeniden antikor üretimine başlayacak. Ve ilk çocuk yeniden antikor içmiş olacak. Düşünsene hayatı boyunca onu koruyacak tek ilacı iki kere içmiş oluyor ❤️
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Anne sütü alan bir bebekti iki yaşına kadar verdim önce gündüzü sonra geceyi bıraktırdım ben .
(244 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(415 puan) tarafından
7 aylık 3 kere kalkıyor kalkmayıncada ben alıyorum içim rahat etmiyor 
(244 puan) tarafından
Aslında büyümüş canım 1 kere kalksada olur
0 oy
tarafından
1 bucuk yasina kadar devam ettim canm 

Simdi 2 yasinda 
(244 puan) tarafından
Anladım gülüm
0 oy
(140 puan) tarafından
3 aylıktı bırakmıştı oğlum kendiliğinden :) şuan 27 aylık
(244 puan) tarafından
3 aylık nasıl bırakılıyor anlamadım
(140 puan) tarafından
Kendisi bıraktı. Yani gece uyanmadı bende karnını doyurmak için kaldırmadım aç olsa uyanır zaten diye düşündüm :) Sabah kalkınca mamasını veriyordum canım.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 198 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 281 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,190 cevap

34,768 kullanıcı

...