+1 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar o zamanlar kimsede yok hatta çoğu kişide tuşlu telefon var. Arkadaşım gösterdi bak böyle bişey var resim gönderiliyo diye. Bende yükledim baktım kimse msj atmıyo telefonda yer kaplıyo. Uf ya bu ney boşuna hafızamı azaltiyo deyip kaldırdım. Şimdi de sms den gelen mesajları mesaj yerine koyup cvp vermiyom :D sizinde böyle yeni çıkınca bu ney deyip sonra müptela olduğunuz biseyler var mı:angel:

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tiktok  :D 

Ama sadece videolara bakıyorum 

tarafından
Bı ona alışamadım bende daha doğrusu indirdim önüme saçma sapan ergen videoları geldi bu ney beş dedim. Ona da müptela olmayim :D
tarafından
Kız saçma sapan şeyler var da işte canı sıkılınca insan bakıyo
tarafından
Öyle bende canım sıkılınca Instagram'da bebek videoları seyrediyom :D
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Instagram çok seviyorum 
tarafından
Evet reelsler güzel
(2,826 puan) tarafından
Ben herşeyini seviyorum
0 oy
tarafından

Bu uygulama hahaha :D

tarafından
Hamileyken bende bu annelerin sohbetine girdiğimde aynı tepkiyi verdim. Bu ne ya kim kime dum duma her aklına gelen bişey yazmış dediydim. Şimdi çıkamıyom. Yalnızlığıma çare oldu :D
tarafından
O dur o femkeeeee:D
0 oy
tarafından

İndomi :) çin makarnası neymiş yemem dedim her gün gömüyorm :)

tarafından
Hee bende onu Kore dizilerinde görüp ağzım sulaniyodu. Çünkü onlar yerken ballandiriyo resmen. Bulunca hemen tatmistim çok da sevmiştim. Çünkü öğrenci evindeydik sınırlı vardı ve doyamadan kalkmıştık :D
0 oy
(7,757 puan) tarafından

:D

Bakarken telefonum yoktu 2015 te nişanlanca görümcem indır demişti indirmiştim o zamanlar WHATSAP rehberimde 13 14 kişi vardı :woot:ama o zamanda sevmiştim 

tarafından
Canım benim anlattığım tahminimce 2012  senesi dolaylarında olmuştur çünkü üniversitesiteye gidiyordum 2014 te mezun oldum ondan bikac sene önce. Kimsede yoktu o kadar yani. 13 kişi bile bişey yani
(7,757 puan) tarafından
Aynen wp zaten 2010 da çıkmış: )
tarafından
Doğrudur ben de yılı hatırlamıyorum 2011 bile olabilir 2008 girisliyim üniversiteye 2014 te değil 13 TE mezun olmuşum pardon. O kadar çok oldu ki unutmuşum :D
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Instagram ilk çıktığında çok güzeldi ya. Herkeste yoktu b..ku çıkmamıştı.
tarafından
Ben onu geç yükledim bı ara sosyal medya kullanmiyodum
0 oy
(294 puan) tarafından
Whatsapp kaç yılında çıktı cnm... Benim whatsap dışında sosyal medyayla işim olmaz kuzum 
(294 puan) tarafından
Vayy o kadar zaman varmış demek 2014 ten önceside var yani ben 2015 te tanıdım kendisini sanırım net hatırlamıyorum  :)
tarafından
Var canım işte yayilmaya sonra başladı
(294 puan) tarafından
Hımmm bakalım daha neler çıkacak bacım :D
tarafından
Aynen yaşayan görecek artık
(294 puan) tarafından
Çocuklarımız görecek.
0 oy
tarafından
Tiktok :D üye degilim ama videolar hoşuma gidiyor bazilari tabi. 
tarafından
Bende üye değilim. İndirdim ama girmiyom hep ergen videoleri geldi karşıma inada WhatsAppa yaptığım muameleyi yaptım bu ne ya saçma sapan şeyler yuklemisler dedim :D
0 oy
(179 puan) tarafından
Kuzenim WhatsApp diye bisey var  çok güzel sende indir demişti bende numaramı girmeye korkmuştum kuzenime senin numarini yazacam demiştim:):) oda benim numara olmaz senin numara olması lazım demişti:):)
tarafından
Evet insan başta numara falan verince bi tedirgin oluyo ne nedir bilmeyince
0 oy
(695 puan) tarafından
Watsapp ilk gereksz kötü uygulama sanan ben instgramda aynı sekilde we simdi surekli ikisini kullanan yine ben (:
tarafından
Aynen :D
0 oy
tarafından
Bu uygulama 
tarafından
Bende bu annelerin sohbet tarafını ilk gördüğümde begenmediydim :D
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Tweeter açtım bı kere ama hiçbisey anlamadım intagran favorim
tarafından
Anam önü zaten çok kısa bi süre kullandım beğenmedim kullanmadım bidaha. Belki şimdi çehresi değişmiştir o zaman hiç bı eğlencesi yoktu harf sayısı bile sınırlı o neydi öyle :D
(3,769 puan) tarafından
Bende meraktan açmıştım ilk ciktiginda aynen şuan hatırlamıyorum bıli nasıl bişey oldugunu
tarafından
Başımıza ne geliyosa meraktan zaten :D
(3,769 puan) tarafından
Aynen  iyle
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Bu uygulama     :D

tarafından
Aynen o çok kişide öyle
0 oy
tarafından
Hahaha aynen bende msj bolumunu suan fazlaluk olarak görüyorum:D
tarafından
Geçen arkadasim ordan msj atmış unutmuşum 20 gün sonra cvp yazdım :D
0 oy
(7,757 puan) tarafından
Instagrami da 2017 de fark edip yüklemiştim bu uygulamayı ise 2018 de küçük kızıma hamileyken indirmiştim bu sohbet bölümünü hiç farketmemiştim bile doğum Yapınca silmiştim bu hamileliğim de yine indirdim gebelik bölümündeydim hep doğum burayı da gec farkettim üye olmuştum ama arada giriyordum doğumdan sonra bağımlılık yaptı ilk girdimde cips şifresi filan ilgili postlar giriyordum tuhaf geliyordu: )
tarafından
Bende 2017de hamileyken indirdim sohbeti o zaman bende görmedim ya da yoktu :D ikinci dış gebelik geçirirken soru soracak yer ararken hamile sohbeti buldum. 3. De her şeyi sormaya başladım. Konu dışı sohbete de hamileyken bikac kere girdim ne diyo bunlar dedim çıktım. Hakketten doğumdan sonra bana da sardı yalnızken yoldaş oldu burasi
(7,757 puan) tarafından
Aynen öyle bi burası var birde wp
0 oy
(712 puan) tarafından

Sene 1999 yeni telefon  almisiz  :) watsap nedirki siz bebekken biz onlari kullanıyorduk:D

tarafından
Ben bebekken mi kız ben 90 lıyım :D
(712 puan) tarafından
Evet canim :() bizde telefonlar elimizde faturalı hat almışım birde vay be ne günlerdi :)
0 oy
tarafından
Bende istragma için aynısı demiştim 
tarafından
Her yeni çıkana veriyoz işte tepki sonra bı bakıyoruz hayatımızın baş köşesine oturmuş :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 87 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 538 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde balbebegim (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 372 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde El1997 (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
5 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (222 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...