0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar ben buraya sirf bu soruyu sormak icin kaydoldum sadece bebek bakimi yerinin kullaniyodum ama burda herkes birbirbirine soru soruyor bende sormak istedim bu sayedede araniza katilmis oldum. Ben az once uyukluyodum ama bi an bi ruya gordum babam bnm 2009da öldü ama Rüyamda babam hastaymis hastaneye gidiyom babamin yanina arabadayim ve babam hasta ölcegi icin babamm diye bagirarak uyandim bunun anlami nedir acaba uyandigimda uyku sersemi olarak bi an babam yasiyo hissettim ama sonra zaten öldüğu aklima geldi icim kötü oldu bi an hala etkisindeyim nedirki bu

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim hayırlara çıkarsın insallh canım bizde ölüden diri haber derler yani sana bir yarden haber gelecek diye biliyorum 
(204 puan) tarafından
Cok kotu oldum babam diye soyleyince cok zor babasizlik gercekten
tarafından
Evet canım çok zor rabbim sabır versin insallh
(204 puan) tarafından
Amiin tüm anne babasi olmayanlara yuce Rabbim sabir versin
tarafından
Amin aminn
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Senden dua bekliyor olabilir 
(204 puan) tarafından
Dua ettim hemen hala icim bi kötü
0 oy
tarafından
Ölüleri rüyada görünce dua istiyorlar derler baban için dua oku bol bol.

Hamilelikte insan herseyi görüyor normal canim ..
(204 puan) tarafından
Hamile degilim kuzum 3 aylik bebegim var cok sukur ve babami cok ozledim :(
tarafından
Hamile.bolumunden geldiğim.icjn yazmışsın hamis sandım.. lohusasin kuzum yine yorgunluk uyku hali herseyden olabilir.
.
.Rabbım mekanını cennet eylesin. Bol bol dua oku. Ins ennkisa zamansa bebeğin ile de ziyaretine gidersiniz ⚘⚘⚘❤❤❤
(204 puan) tarafından
Aminn tesekkur ederimm canim benimm insallah gidicem en yakin zamanda duam hep onunla ❤❤
0 oy
(348 puan) tarafından
Canım dua istiyor olabilir babacığın bir Yasin oku ruhuna, bir de ölü diri getirir derler yani misafirin gelebilir yakın zamanda 
0 oy
(808 puan) tarafından
Ölü sestir derler bizim burda bir haber alacağın anlamına geliyo yani hayirlara çıkar insallah
0 oy
(306 puan) tarafından
Evinden baban için hayır çıkar canim yarinda cumadir iyi olur
0 oy
(46 puan) tarafından
Canım basın sağolsun . rabbim mekanını cennet etsin benimde ruyama dedem giriyor 2005de doğum günümde öldü dedem 2012 yılında ruyama girdi 1 kere deyil 5 6 kere ölü birini gormek senden dua bekliyor demekmis o ara çok kafana taktim . çünkü deden öldüğünde ben 8 yaşındaydım . anneme dedim babama . ruyama giriyor diye . onlarda hocaya sormuş kuz kafasına takıyor . neden girdi diye demiş . hoca ölen biri rüyasına girdi ise giren kişiden dua istiyor demiş .  bu cevabı ailem verdi bana bende aptes alıp namaz kıldı dua ettim .  hergün ust uste giren dedem bu sefer beyaz içinde yürüyordu . güzelce baktı . dede gitme dedim ve gitti . ve o yıldan belli hergün okudum . ve girmedi bir daha . sonra mezarına gittim dua ettim imkanım oldukca . artık gidemiyorum 6 aydır gelin geldim başka şehire evden okuyup gonderoyorum
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Dua bekliyo senden sanirim hem yasin falan oku hemde hayrına birşey dağıt mutlaka haberi olacaktir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysem eda (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,239 puan) tarafından soruldu

378,336 soru