0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 9 aylık sallayarak uyutuyorum. Sallayarak uyutmayi kesmeyi nasıl başardınız:)

41 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Gaza geldim oğlumu beşiğine koydum piş pişliyorum Hadi bismillah:)))
-Reklam-
0 oy
(119,436 puan) tarafından

hic salladinmi desene :D

tarafından
Tell me your story sevdoş :D
ben de yok ingilizce nederlands yaz askim
tarafından
Vaaay:)) bende de nederlands yok bebek
tm turkceden yazisalim
tarafından
Şuan ubeydeyi uyutmaya çalışıyorum bakalım hadi inşaallah
0 oy
tarafından
Gündüz ayağımda sallıyorum gece ve sabah kendi kendine uykuya dalıyor canım 
tarafından
Aaa nasıl oluyor canım..kendi kendine mı alıştı
tarafından
Ya zaten kendi kendine uyuyordu hastanede 1 ay kalınca damar yolu acısı falan öyle sallamaya alıştı ama geceleri ve sabahları hiç sallamıyorum yanıma koyuyorum pış pış sesi açıyorum dalıyor uykuya
tarafından
Aaa bende mi bı denesem
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Valla yaninda uzanirim 5 dakika icinde uyur genellikle arada  bir 1 saatide gecer
tarafından
Kolay gelsin:)
(1,297 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(481 puan) tarafından
Emerek uyuyo Daha hiç sallamadım
tarafından
Kolay gelsin canım:) gece uyanmalri var mi
(481 puan) tarafından
Sağol canım sanada kolay gelsin. 9da uyur bazen 2 3 kez uyanır, bazen saat başı
0 oy
tarafından
Yanına uzanıyorum yatıyor
tarafından
Küçüklükten beri mı alıştırdin canım
tarafından
Evet canım
tarafından
Hatta bu ara kolumu okşayarak uyuyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
20 aylık emerek uyuyo emerek uyanıyo emerek oynuyo emerek yiyo emerek içiyo emerek işiyo emerek emerek emerek emerek fjfnelfnkfnfnfmgşdmdn:D söyleyeceklerim bu kadar 
tarafından
Kolay gelsin:)) Ömer'e de bol keyifler
(25,224 puan) tarafından
Allahtan olur olmadık yerde meme istemiyo işte hele dışardaysa asla istemez memesini alıp kaçacaklarya :D evde emebileceğini biliyo sadece. Dışarda rahatım şükür :)
tarafından
Güldüm yaa
tarafından
Ayy kız geçen avmye gittik memme diye ağlıyor:) daha 13 aylık deme desem ondan da anlamıyor :)
(25,224 puan) tarafından
Gülme komşuna gelir başına kız :D
0 oy
tarafından
Benim de 8 buçuk aylık canım hic bu zamana kadar sallamadim uykusu geldi mi hemen baş parmağını emiyor ben anlıyorum uykusu geliyor yanına uzandım mi tamamdır çok şükür ☺
tarafından
Bende mi bı denesem ya :)
tarafından
Bence denemelisin ☺
0 oy
(1,667 puan) tarafından
hic sallamadim inanir misin bebekken titreşimli beşik aldik onun sayesinde sallamadik hic daha sonrada uyku saati gelincede nerde olursa olsun kendi kendine bi yer bulur uyur .cok şukur iki canavardan sonra oglum da yüzum güldu .ilk iki cocugumuda salladim malesef 
tarafından
MaşaAllah barekAllah canım benim
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Besigine yatiriyorum uyuyor 2 kizimida boyle alistirdim kucuk 3 aylik olcak oyle uyur
tarafından
Ben yaptırdığımda.kalkip.oyniyor :)
0 oy
(13,059 puan) tarafından
Zor oldu ama başardım. Sabır işi gerçekten
tarafından
Nasıl oldu
(13,059 puan) tarafından
14 aylıktı canıma tak etti artık cesaret aldım neyse başladım öyle. Sallanarak uyuyordu. Saatleri belliydi zaten. Besigine koydum ilk gün tam 1 saat yatakta oynadık resmen indir kaldır kolum kopmuştu. Agladiginda alıp sakinleştirir geri yatırdım böyle alıştı çok şükür
tarafından
Ooo anladım. Baya da vakit ve zaman ayırmak gerekiyor bu süreçte misafir falan olayı olmaması gerekiyor sanırım
(13,059 puan) tarafından
Maalesef öyle misafir alışana kadar zorlar canım. Ben hâlâ başka bir yere gidip kalamam mesela uyumaz çünkü kendi beşiği olmadan. Tavsiyem dış döneminde değilse yapman yoksa hem kendin hem bebisi zorlarsin.
0 oy
(551 puan) tarafından
Yanındayım şu an koluma sarılmış vaziyette uyuyor :)) 
tarafından
Oyy MaşaAllah annesi
0 oy
(383 puan) tarafından
22 aylik  yeni memeden kestim  ayakta sallayip uyitmaya calisiyrn
tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
tarafından
Ayaklarımda sallayarak maleseff
tarafından
Kolay gelsin:(
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ben yanına uzanıyorum öyle yatıyor sallıyordum da çok şükür bıraktım . 
tarafından
Nasıl oldu canım anlatsana
(1,845 puan) tarafından
Anlatıyım benim oğlum da sallamadan pek uyumazdı . 17 aylık şuan bebekken kolikti o yüzden sallayarak yatırırdım . Tabi bir yandan da korkuyordum alıştı ,nasıl birakicak diye . Sonra kafamda planladım uyku saatini belirledim . Uykuya düşkün bir bebek hiç degil bu arada . Neyse her gün 2 gibi uyutmaya geçiyordum o saatlerde uyku gelmeye başladı artık bende yatıcağı yere geçtim 2 yastık koydum emziğini de verdim hadi uyuyucaz dedim . Benimle biraz oynadı , bir ara yattı kalkti falan bekledim . Elimde telefon vardı ona falan göz ucuyla baktı sonra daldı . Ve alıştı çok şükür . Sende aynı bu şekil yap . Ama çok küçükken de denemiştim anca 1  gün falan etki ediyordu ama büyüyünce daha çok anlıyor uyuması gerektiğini ve bekleneni yapmaya başlıyor . Şuanda da yanındayım mesela kolumla oynuyor sonra dalıcak uykuya inşallah . Bu şekilde yaptım sende dene umarım işe yarar . Ama benim ki 17 aylık yani biraz daha büyümesini de bekliyebibilirsin . Ama sakın bir bebekse bende şimdi de işe yarar .
0 oy
tarafından
Benimkiler büyük herkes odasına diyorum tabiki gitmiyorlar sonra başlıyorum saydırmaya hepsi koşuşturuyor odalarına Hahahaha 10 dakka sonra aynı tas aynı hamam bi daha bidaha derken anam ağlıyor
tarafından
Yas kaç senin:))
tarafından
Yaş 31 12 10 ve 7 yaşında üç bebem var 4.yolda cnm
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Ben kızımıda salladım oğlumuda salladım canım büyüdükçe hepsi bitiyo zaten böle gitmicekki ☺️
tarafından
Yeğenimde öyle canım. Ama ögle uykusu falan uyusun istiyorum
(44,724 puan) tarafından
Uyumuyo hic
0 oy
tarafından
Emerek bacım memeden kesince ne yapcam merak ediyorum :(
tarafından
Kolay gelsin canım:(
tarafından
İnşallah kolay olur kuzum ne diyim
0 oy
(2,564 puan) tarafından
 Oğlumu da kızımı da sağlayarak uyuttum 
tarafından
Bırakma süreci nasıl oldu
(2,564 puan) tarafından
Oğlum   bir ara kendi kendine uyudu ninni açarak sonra kardeş oldu mızmızlandı  ayakta sallandı şimdi  3 yaşında çizgi film izleyerek yada uykusu gelince arkasını dönüyor uyuyor kızım 7 aylık ayakta çünkü etmiyor  mama çocuğu   ayakta uyuyor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

6 aylık  işine  nasıl  gelirse öyle  uyuyor. Bazen beşikte  bazen kendi uyur kalir bazen Salingacta 

tarafından
:) oda iyiymiş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
+1 oy
55 cevap 1,880 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (703 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 300 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,707 soru