0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (1,035 puan) tarafından

image

image

bunu boyayali 3 seneden fazla oldu sanırım kızlar boyama soran çok oluyo çarptım eşya düşürdüm çamaşır suyu dahil herşey ile sildim hiç birşey olmadı sıkıldıkça boyadım bunu bu en son kalan :-) fikir olsun ziginlardada harika oluyo bu desenler onlarında boyucam şimdi bebisten vakit bulamiyorum

11 Cevaplar

0 oy
(9,657 puan) tarafından
Çok hoş canım yapmak isteyip yapamadığım şeylerden biri..
(1,035 puan) tarafından
Yaparsın kuzum valla yeterki iste teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah canım yaa çok güzel olmuş vallahi 
(1,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ♥️
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok  güzel  olmuş canim 

(1,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzucum♥️
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Çok güzel olmuş eline saglik
(1,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bunları şablon yapistirip mi boyadin cok hoş eline sağlık 
(1,035 puan) tarafından
Evet canim kokusuz Allah'tan bu boyalar benim bebeğimde 6 aylık hep bende durmak istiyo falan zor olur diye bide maddi açıdan bekliyorum artık
(7,654 puan) tarafından
Küçük daha canım hemen kurur mu ya o boya
(1,035 puan) tarafından
Evet kenmen kuruyo ama genede her kat için bir gün beklemek dayanıklılığı arttriyo
(7,654 puan) tarafından
Boyamak mi değiştirmek mi maliyetli bunu hesaplamak lazım
(1,035 puan) tarafından
Aslında degisiyo canım mesela bı kapı alsam 3 bin bulur en az boyama hadi en fazla 1 olsun
0 oy
tarafından
guzel olmus bende boyamak istiyorum hangi markayla yaptin oncrsinde zimparaladinmi
(1,035 puan) tarafından
Cadence boyası ile canım verniginide yaptıktan sonra asla bişey olmuyo zımparalama ya gerek yok bu boyada
tarafından
genelde zimparalayin diyorlar benm masa duz de dill tirtikli gibi ama denicem bir gun bakalim..
(1,035 puan) tarafından
Yok canım gerekmiyo bunda zımpara için rahat yapabilirsin
tarafından
saolasin cnm
0 oy
(670 puan) tarafından
Eski hali varmı nasıl boyadın çok güzelmiş
(1,035 puan) tarafından
Eski hali bu telimde yok canım ben bı kaç defa boyadım sıkıldıkça bu en son yaptığım artık bunu değiştirmicem bunda işlem biraz fazla kahverengiydi bundan önceki onun üzerine düz dantel renk boya yaptım 3 kat her katı bir gün bekletiyorum sonra kahve eskitme boyası ile boyayıp bulaşık süngeri ile siler gibi yapiyosun rengi açıyorsun üzerindeki desen rölyef pasta deniyo onuda stencillar var onunla şekil verim en son cila atiyosun
(670 puan) tarafından
Eğitimini aldın maşallah sana
(1,035 puan) tarafından
Yok kuzum hayal ürünü diyim zaten bu boyanın danışmanları oluyo bende demet hanim var onunla iletişime geçtim ne yapmak istediğimi söyledim oda ne almam gerektiğini söyledi gerisi hayaline kalmis
0 oy
tarafından
Hiç güzel olmamış 

Kiskandimmmmmmmmmmmm
(1,035 puan) tarafından
Yerimm
0 oy
(8,584 puan) tarafından
Sen ne guzel seyler yapıyon kız 
(1,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️canım benim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canm, eğitimini falan aldın mı 
(1,035 puan) tarafından
Yok kuzum kafama göre birde demet hanim var bu boyanın bir danisani o neler kullanmam gerektiğini söyledi bende kafamda şekillendirerek yaptım teşekkür ederim
0 oy
(5,393 puan) tarafından
Bnde çaydanlığımı boyamak istyorum da acaba çıkarmı boyası bıde byle deseni nasıl yaptn
(1,035 puan) tarafından
Sonuçta boya kuzum kimyasal madde yanabilir deforme olur mutlaka dekor amaçlı boyanan çok var ama kullanıma uygun değil
(1,035 puan) tarafından
Boyayanlar çok bizim gekinimiz tencereleri boyadı bin pişman deforme oldu ama denemek istersen karar senin
(5,393 puan) tarafından
Haklısın bazıları marka boya alyor bşey olmuyor muş
(1,035 puan) tarafından
Cadence den çok memnunum ben kuzum ama çaydanlık için bişey diyemem yanar mı Allah korusun bilmiyorum
(5,393 puan) tarafından
Ayy bnde korktum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 220 göst.
11 Ocak 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 132 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ardadila (6 puan) tarafından soruldu

381,210 soru

11,412,303 cevap

34,956 kullanıcı

...