0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Faranjit krizi başlıyor ama hasteneye gitmeden hemen evde bir şeyler onerirmisiniz. Çoğalınca hasteneye gitmek zorunda kalıyoruz çok üzüyor bu durum bizi. Şuan başlama aşamasında ve durdurmak için bildiğiniz ne varsa söyleyin. Şuan gitsek bile hava verip gönderiyorlar bunu ben evde de yapıyorm. Cevap vermeyebilirm ama hepsini okuyacağım

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bol bol sıvı alsın etli corbalar yap gargara falanda yaptr ılık suyla
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından

Post yukarı çıksın bi bilgim yok allah şifa versin inşallah :(

0 oy
(262 puan) tarafından
Canım suyuda çorbasına ne sıcak ne soğuk olsun özellikle çok sıcak yemeklerden kaçının 
0 oy
tarafından
karabiber limon bal karistirip verebilirsin ama bebek falansa yapma tabii.. hava makinan varsa hemen baslarda basla ki ilerlemesin gunde 2 3 defa vs.. bir de bagisikligi guclendirmek lazim.. lakin ben sunu anladim cocuklarin bunyesi farkli yanii ben, baldi pekmezdi propolislerdi yediriyorum ama cok hasta olur yanii cozemedim gitti..
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Geçmiş olsun bilgim yok postu  üstte kalsın 
0 oy
tarafından
Kucuklugumden belli en cok cektiğim şey faranjit krizi bende alarjik astim ve akut faranjit hastasiyim evde hic bise yapilmiyo gercekten tek care hastane ama bol bol su icmesini destekleyebilirsin 
tarafından
Ay ben napm ki o zman hemen götürüym
tarafından
Gotur canim bekletme ben sirf bu illet yuzunden 1 ay hastanede kaldim oksurmekten ve hastaneye gec gitmekten aort damarlarim zarar gormustu 1 ay sesim soluğum kesilmisti

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 111 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
12 cevap 309 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,531 cevap

34,780 kullanıcı

...