0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (985 puan) tarafından
Öksürük balgam ve ateşim var emziriyorum ilaç içmeye korkuyorum siz grip olduğunuzda ne kullandınız?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zencefil bal karışımı ıhlamur çayı bizim buralarda kuşburnu var bol bol içeriz grip için birebir
(985 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim kardeşim
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İç bı balli süt ya da nane limon uzerinede bir parol bak nasil rahatliycan sonra
(985 puan) tarafından
Peki teşekkür ediyorum kardeşim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Önce maske kullandım  :)) 

Sonra bitki çayları,malum ilaç içemiyoruz,
(985 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(392 puan) tarafından

Grip öksürük ve balgama birebir çare

Zeytin yağının içine

Bikaç damla kekik yağı

Bir miktar defne yağı

Bikaç damla nane yağı

Bir miktar katran(emzirenler bunu katmasın)

Hepsini göz miktarı ayarlayabilirsiniz zeytin yağı seyreltmek için. Karıştırıp göbekten yukarınızı yağlayın. Hemen yatıp birkaç kat örtünün terletecek sizi. En az 45 dk fln yatın ençok ne kadar yatmak isterseniz o kadar yatın.o ter soğumadan hemen üşümeden sıcak bi banyo yapmalısınız. Üşütmeden banyo yapamam derseniz silinin üzerinizi değiştirin. Günde 1 kere yapın. Yağlar hakiki olmalı. 6 aydan büyük herkese uygulanabilir. Bebeklere kullanırken kekik yağını daha az koyun yakıcı bi yağdır. Ama zeytinyağı yakıcılığını alıyor az koyarsanız yakmaz yaniEkleme yağda katabilirsiniz içine. 

Cilde her sürülen gibi alerjik test etmeden uygulamayın. Emzilenler göğüslerine sürmesinler. Rabbim şifa versin İnşaAllah 

(985 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum kardeşim Allah razı olsun
0 oy
(416 puan) tarafından
Hiçbisi yapmadım kendi kendine geçip gitti ama öldüm kızımi kucağıma alacak halim yoktu
(985 puan) tarafından
Sorma vallahi kemikleri sızlıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 48 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yigidim_33 (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...