0 oy
246 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 34 haftalık oldum doğum yaklaştı annem ameliyat oldu biz normal fıtık ameliyatı hemen iyileşir sandık ama doktor omurilik daralması ameliyatı ds yaptığı için biraz zor olacak benim 10 gün yatacak 10 gün yürüyüş yap yat 20 gün sonra kapı önüne çıkıp küçük dolaşıp geri eve gel ama poşet dahi kaldırma demiş o yüzden bebeği de kucağıns falan alamaz diye düşünüyorum kaynanam hiç teklif etmiyor gelip kalayım diye annem ameliyat olunca sağlık durumum yerinde olsa refakatçi kalırdım da nerdeee falan dedi o yüzden bana da gelmek istemiyor gibi düşünüyorum benşm kardeşim var 18 yaşında acaba gelse yanımda kalabilir mi gelen refakatçi ne yapıyor sadece aşı için mi götürüp getiriyor 

19 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olur musunuz lütfen 
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bebeği sana veriyor kalkmana oturmana yardım ediyor bebeği testlere götürdüklerinde yanında bulunuyor hatta o götürüp getiriyor ve yanında kalabilir 
(573 puan) tarafından
Yapabilir değil mi sadece getir götür yapıyor yani anladığım kadarıyla özel olsa eşim kalacak ama şehir hastanesi almıyor :(
(3,823 puan) tarafından
Yapar canım zor bişey değil benim sezeryan olmasına rağmen çoğu şeyi ben kendim yapabildim
0 oy
tarafından
Tabiki kalabilir kuzum ama nerde kalacak evinde mi
(573 puan) tarafından
Yok canım hastanede refakatçi olarak hani hastanede ne yapılıyor ne yapması gerek yapabilir mi acaba
tarafından
Tabiki yapar canım inan ben doğumda eşim bile yoktu sadece kız kardeşim vardı herseyi yaptı ve kız kardeşim biraz küçük seninki büyükmüş canm hiç merak etme zaten hastanede en fazla 2 gün kalırsın önemli olan evde yardımcı olması bebeğini insan alamıyor kız kardeşin verir mama yapacaksan malzemesini getirir yani benimki öyle oldu
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Hastane kabul etmiyor canım benim kardeşim gelmişti ben kontrole gitmiştim yatış verdiler kardeşim yanımdaydı annem gelicekti yanıma gelene kadar kardeşim kalsın dedim ebe izin vermedi hem yaşı küçük hemde etkilenmemesi için içeri bile almadılar kardeşimi kaynana direk sen söyle o kalsın onun teklif etmesini bekleme 
(573 puan) tarafından
Bi kere konu açıldı annem ameliyat olmadan kaynanam sadece önceden hastaneye çorba giderdi bende size yapıp getiririm dedi yani kalmaya gönlü yok gibi ne yapacağım bilmiyorum :(
(1,763 puan) tarafından
Burda 18 yasinda ama canim kalabilir yani
(3,503 puan) tarafından
Bursa şehir hastanesi ebeleri kabul etmedi canım çünkü artık herkes yattığı odada doğuruyor sonradan servise cikiyosun herkes bağırıyordu sancı çekiyordu bakarsan kabul etmemekte haklilardi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kalır kalır küçük değilmiş. Hem tecrübe edinmiş olur
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Aşkım kalır tabi ben 16 yaşında teyzemin yanında kalmıştım onun yaşı da kcuuk değilmiş ki 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kalabilir tabiki canm kucuk demezler sonucta 18 yasinda
0 oy
(339 puan) tarafından
Senin ihtiyaçlarına yardım ediyor bebeğe bakıyor alt alma vs emmesse mama falan yapıyo seni yürütmeye çalışıyo falan
0 oy
tarafından
Bence hiç kimseye gerek yok normal doğum yapacak isen tay gibi oluyorsun doğumdan sonra zaten kimse lazım olmuyor
tarafından
Ben sezaryen oldum eşim ve kaynanam kaldı yanımda her şeye karıştılar en son kovdum kafa dinledim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kalır tabii kuzum 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Büyük birey sonuçta canım kalabilir tabiki 
0 oy
tarafından

16 yaşında kiz kardeşim baktı beni hastanede  bebeği bile o baktı  

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Kalabilir tabiki canım
0 oy
tarafından
Bence tecrübeli biri olması daha iyi olur bebeği emzirme vs konusunda destek olur benim annem kalmıştı memeyi tuttuğu gibi bebeğin ağzına soktu öyle emzirme başladı 
0 oy
tarafından
Sen kayınvalideni çağır torunu oluyor biraz uykusuz kalsın hiç kendine alternatif arama
0 oy
(616 puan) tarafından
Kalabilir canım ben sezeryanlıydım kardeşim kaldı yanımda gayette yardımcı oldu Allah razı olsun hem daha rahat ediyor insan ben annemden çekinirim 
0 oy
(485 puan) tarafından
Sen kontrole gidersen tekrar sor canım 18yasinda yanımda kalmasinda bı sorun olur mu diye doktora soe
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Yaoar canim niye yapmasin 
0 oy
(458 puan) tarafından
Benim  bekar kardeşim kaldı  yapar canım  tecrübeli olsa daha iyi tabi evli çocuklu biri  sezaryen olunca emzirmek falan biraz zor bebeği onun tutup emzirtmesi gerekiyor sen kendine gelene kadar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
0 oy
8 cevap 108 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu

378,344 soru

11,324,514 cevap

34,775 kullanıcı

...