0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Kızlar çok değişik bı rüya gördüm ve hiç yemin ederim aklıma dahi getirmemistim onu benim eşimle sevgili olmadan önce bı akrabamizla gönül ilişkimiz olmuştu o beni istetcek falan oldu annem karşı gelmişti öyle kapanıp gitmişti olay ve o çocukta evlenmişti karısı 4 aylık hamileyken vefat etti kalp krizi geçirdi . Ve ben onu rüyamda gördüm ben eşimle bosamcak oluyoruz bu çocuk diyorki ben de bekarım artık sende bekarsin evlenelim mı diye ikimizin de kızı var falan diyor tabi ben de aceleye gerek yok dedim uyandım az önce alamla bianda aklıma geldi onun geçen yıl vefat ettiği nedense çok ama çok etkilendim sizce anlamı nedir internette bulamadım bisey

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adam mı vefat etti karısı mi canım 
(3,159 puan) tarafından
Adam canim geçen yıl 23 yaşındayken
tarafından
Allah rahmet eylesin canım ruhuna bi fatiha oku hayır duası yap. Rabbim esinede yardım etsin adamın ne zor durumdadır şimdi:'/
(3,159 puan) tarafından
Canim kıs ne yazikki yani gelin bu durumu fırsata çevirdi hemen tazminat falan istedi şimdide Beray çocuğun bakım parası i istoyormuys zaten kaynasida veririz diyor ama onu sartlamis kovası öldükten hemen haftanın içinde altınlarını istemiş onlarda ayıp olur falan demişler kocan oldu takmak yakışmaz desede kız takmış hemen zaten annesigilin evine gidip babasına vermiş altınları çok değişik yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazen bilinç-altı böyle numaraları vardır takma kafaya ha eğer kendini hala etkisinde hissediyorsan sadaka ver şimdi 
(3,159 puan) tarafından
Yakın arkadaşı ma dedim o da bı Kur'an oku cuma ya seni yoklqmistir belkide dedi
0 oy
tarafından
Geçen ben de gördüm canım burda da anlattım hatta. Bilinçaltı sanırım 
(3,159 puan) tarafından
AA dur bakayım canim hani yaşasa tamam ama vefat etti çocuk kendisi
tarafından
Yaa öyle mi ben eşi öldü sandım kendisi mi. Öldü
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin. Bizde büyükler ölüyü rüyada görünce dua istiyor derler. Bı yasin okusan belki dua istiyordur.
0 oy
tarafından
Bende nedense kac gundur üst üste görüyorum aklimda degil bile ama hep rüyama giriyor cok moralimi bozuyor rüyama girmesi neden acaba
0 oy
(119,251 puan) tarafından
allah rahmet eylesin senden dua bekliyo olabilri
(3,159 puan) tarafından
Amin canım şuan daha yaşına girmemiş kizi var
(119,251 puan) tarafından
aahhh yaaa ecel iste ne zaman gelce belli degil
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende gördüm geçen hiç aklimda degilken rüyama girdi.
(3,159 puan) tarafından
Bilinç altı bizi yokluyor sanirim
0 oy
(6,999 puan) tarafından
Bana da çok oluyor nedenini merak ediyorum doğrusu. 
(3,159 puan) tarafından
Ya ama hayatta degilki yasamiyorda yani ne yazikki vefat etti
(6,999 puan) tarafından
O değişik işte ya .

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Oznur0311 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 110 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy