0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (371 puan) tarafından
tarafından kapalı
Oğlum on beş aylık gece gündüz meme istiyor karnını doyuruyorum karnı tok biliyorum meme istiyor evde dışarda hiç farketmiyor üç gecedir sabah dört beşe kadar uyanık uykuya dalamiyor gelip gidip meme ağzına alıyor iki üç defa emip bırakıyor şaşırdım artık gecede doyurdum bebe bisküvisi yoğurt verdim yine aynı şey ne yapmalıyım bıraktırmak istemiyorum ama artık ne yemek ne başka bir şey yapamıyorum meme açık geziyorum resmen
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(119,745 puan) tarafından
aci emmek degil huy edinmis onu bemce
(371 puan) tarafından
Nasıl biraktirabilirim bu huyunu gerçekten çok kötü
(119,745 puan) tarafından
istedikce baska seylere yonlendir ne bilim oyuncaklara gel saklanbac oynayalim falan de hatta koltuk minderleriyle ev falan yap aklimdam cikarsin
(371 puan) tarafından
Aklına gelince hiç bir şey fayda etmiyor canım özellikle gece yatağın içine oturup ağlıyor etinden et kopmuş gibi
-Reklam-
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Büyüdükçe daha çok emmek istiyorlar,ben masada yemek yediriyorum o zaman bile emiyor düşün
(371 puan) tarafından
Bizim de öyle gerçekten ben yemek yiyorum o meme emiyor dışarı çıkmaya korkuyorum olur olmadık yerde başlıyor memem diye
0 oy
(1,691 puan) tarafından
karni toksa memeyi aliskanlik edilmis demekki cokta kucuk degil cunku
(371 puan) tarafından
Karnını doyuruyorum tok olduğundan eminim memeden kesmekte istemiyorum ama dayanamıyorum o emdikçe benim içim bayılıyor resmen bazen de ısırıyor onu falan saymıyorum artikk
(1,691 puan) tarafından
kesme canim daha 8 ay var yazik da allah yardimcin olsu  umarim cozum bulursun
(371 puan) tarafından
İnşallah canım gündüz buluyorum bı şekilde ama geceye hiç bı çözüm bulamıyorum
0 oy
(432 puan) tarafından

Aynı bizde öyleyiz:(

(371 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Gelişimi iyiyse ve çok zorlaniyorsan bıraktırabilirsin küçük değil ki . Ya da başka meşgaleler bul dikkatini dağıt başka yolu yok 
(371 puan) tarafından
Gelişimi gayet iyi boy kilo olarakta önde gidiyoruz yemesine çok dikkat ediyorum gece beni çok zorluyor gündüz pek sıkıntı yok mesela sabah on bucuktan beri emmedi iki defa yemek yedirdim bir saattir de uyuyor eğer emzirmezsem kendisi yemek yemek istiyor
tarafından
Masllah gayet iyi
0 oy
(372 puan) tarafından
Diş cikariyorsa o yüzden olabilir oğlum özellikle diş çıkarma döneminde böyle oluyor.
(371 puan) tarafından
İnşallah ondandır canım geçici bir süre olur umarım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Disleri çıkıyordur canim benjm oglan da oyle bu aralar.
(371 puan) tarafından
Azilari falan hep çıktı ama köpek dişleri çıkmadı daha bilemedim valla canim
(1,950 puan) tarafından
Onlar geliyordur bizim kopek disler geliyor 4u birden mahvolduk valla bitsin diye dua eder olduk.
(371 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin bütün yavrularımıza inşallah
0 oy
tarafından
Ver  kuzum ya ben hiç emziremedim hiç almadı beni ark corona olmuştu onun çocuğunu emzirdim çok değişik olup ağlamıştım ondan sonra sütümü sahip vermiştim değerini bil canım ya hiç emziremeyenler var
(371 puan) tarafından
Kesmek istemiyorum ama çok zorlanıyorum artık canim
0 oy
(348 puan) tarafından
Aslında senin kokunu duyma ihtiyacı hissettiği için böyle yapıyor. Öyle yaptığı zamanlarda bol bol sarıl kucağına al başından öp kokla ağlamaya devam edecektir ama bir 10 dk sonunda sakinleşecektir ❤️
(371 puan) tarafından
Beraber yatıyoruz zaten canım kokuyla falan alakası yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 182 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 643 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu