0 oy
590 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar merhaba kusura bakmayin cevap vermedim hemen hastaneye gittim  sadece cok fazla akintim oldugnu soylediler karistirmis olablirsin dediler su degilmis bebegin kalp atislari ve bebekte gayet iyi durumda sancin veya kanaman olursa mutlaka gel dediler allahtan oyle bir sikintim yok bebegimin harketlerinide hissediyorum korktugum sey basima gelmedi kalbim yerimden firladi resmen ama neden birden oyle birsey hissettim neden su geldi bilmiyorum akintiyla karstrmis olablirsin dedi ama herkese iyi dilekleri icin teskkkur ederim tekrardan ozur dilerim cevap yazamadim kimseye giremedim internete

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
geçmiş olsun canım ayaklanı sıcak tut
tarafından
Tamam canim cok teskkur ederim
tarafından
Gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay canım benim çok şükür bir şey yok muş ama sen ihmale alma birde kadı  doğuma git tekrar belkide enfeksiyon falan vardır genelde enfeksiyon olunca böyle birden akıntı geli veriyor çok sevindim suyunun gelmediğine 
tarafından
Fazla akintidan dolayi enfeksiyon dedi ama koku kasinti oladigi icin enefeksiyon demeliyelim dedi ilac  yazarim ama hamilesin zaten gerek yok dedi koku kasnti olursa mutlka dedi
tarafından
Sen koku  kaşıntı bekleme kuzum ben mantar yüzünden erken  doğuruyordum neredeyse büyük kızımı hep normal sandım gebelikten sandım meğer enfeksiyon olmuşum hiç bekleme derim ben
tarafından
Tamam canim yarin olmazsa hastaneye gideyim icim rahat olsun
tarafından
Aynen canım kafan rahat olur
tarafından
Aynn canim pazrt randevu aldim bakalim
0 oy
(319 puan) tarafından
Şimdi şöyle annelik iç güdüsü bende öyleydi m her dakka elimde peçete kontrol ederdim takı pembe bir leke geldi epey geldi gittim ağladım birde ben kızımın cinsiyeti erken öğrendim daha 3 olmamıştı ağlaya ağlaya gitti düşük yapıyorum sandım allahım herkez bana bakıyor doktor hemen ilk önce beni aldı baktı dedi kalp atışı var daha çok küçük tu hareketleri kisitliydi dedi akıntı olabilir o andaki sevinç im bambaşkaydı demem o ki normal senin de böyle olman biz anneler çok pinpirikliyiz
tarafından
Malesef canim allah canimi aldi sanki o an ellim ayagima dolasti ne yapacagimi sasirdim resmen isin olayida esim bugun sehir disina yatili calsmaya gitti  oda orada panik oldu allahtan korktugum sey basima gelmedi
(319 puan) tarafından
Çok şükür rabbim bağışlasın
tarafından
Amin canim aminn hepimizin yavrusunu
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Oh çok şükür <3

tarafından
Vallha oh cektim doktordan cikinca ama akinti icin tekrar hastaneye gidiyim diyorum fazla akinti var dedi korkuyorum
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
tarafından
Teskkur ederim canm benim
0 oy
tarafından
İnşaallah sıkıntısız tamamlarsınız gününüzü ve sağlıcakla kavuşursunuz. Dinlen bolca çok geçmiş olsun.. 
tarafından
Amin canim cok teskkur ederim
0 oy
tarafından
29. Haftda bende öyle oldum sabah bi kalktim pijamam baya yaş ogünde sancım çok var dı ama gitmedim cok.sukur simdi 33

Haftadayiz
tarafından
Vallha bendede oyle oldu birden akti inaallah ikimizde saglikla bebeklerimizi kucagimza aliriz
tarafından
Insallah dogum yaklastikca bende korkuyorum gitmeye Allah buuyuk :))
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Ooh çook gecmis olsun rabbim bidaha boyle korku yasatmasin inş
tarafından
Amin canim insallah aklim basmdan gitti bi an
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım insanın yüreği ağzında her daim bende oyle korkuyorum ki bisey oldu olacak 
tarafından
Aynen canim malesf  cok korktum aklim basimdan gitti resmen
0 oy
tarafından
Çok şükür çok sevindim canım 
tarafından
Teskkur edeeim canim benim
0 oy
tarafından
Bnmde öyle oldu 27.haftada eve gönderiler ertesi gün sancim oldu açılma da oldu sakin ihmal etme 
tarafından
Tamam canm teskkur ederim herhangi bi sorunun olmadi ama demi  kacinci haftada yaptin dogumnu
tarafından
Bnm 35 suyum geldi ama 28 de ciğer gelistici oldum 33 de aynı öyle acilmam sancim oldu iğne serumla 35 e kdr geldm yani yine olursa iğne işte bebehin Allah korusun erkek doğar ciğerleri tam gelismemis oluyor
tarafından
Hmm anladim canim allah  korudun ins oyle bi durum yasamam aklim basimdan gitti cunku  normal kontorle gidecegim birde neden boyle bi durum yasadim bilmiyorum doktor su degil dedi ama icim yinede raht degil
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Çok şükür canım çok sevindim 
tarafından
Cok teskkur ederim canim benim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 237 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,448 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,930 cevap

34,710 kullanıcı

...